Cookie Settings
  • Voor 16:00 besteld, volgende werkdag geleverd
  • Gratis verzending
  • Professioneel advies: Bel voor info naar 088 - 7077 804 of chat
  • IT-oplossingen
Het ICT adres voor de zakelijke markt en publieke sector
Winkelwagen   bekijk/wijzig inhoud
U heeft nog geen producten in de winkelwagen.

0 items: € 0,00 
Bekijk winkelwagen | Afrekenen
088 - 7077 804
 registreren | login

HPE X240 10G SFP+ to SFP+ 1.2m Direct Attach Copper Campus-Cable

Artikelnr: JH694A / EAN: 190017150536

Hewlett Packard Enterprise
€ 103,25 excl. btw
€ 124,93  incl. btw
levertijd minimaal 1 week
  • Kabel lengte - 1.2 m
- +
WAAROM BUYITDIRECT?
Gratis verzending
Voor 16.00 besteld,
volgende werkdag geleverd
Persoonlijk en professioneel contact
Service van begin tot eind
Klantbeoordeling van 8,6
  • facebook
  • twitter
  • linkedin

Productspecialist

Heeft u vragen over dit product? Afd.Verkoop staat voor u klaar.

Bel mij    Email mij

Bel Afd.Verkoop op: 088 - 7077 804


Wordt u liever teruggebeld? Vul dan onderstaand formulier in.


A 10-Gigabit transceiver in SFP+ form-factor that supports the 10-Gigabit SR standard, providing 10-Gigabit connectivity up to 400m on OM4 multi-mode fiber. Features - 10Gb Ethernet transmission rate with SFP+ form factor - Transmissions are up to 300m on MMF (SR), up to 220 m MMF (LRM) and 10 km on SMF (LR) - Low power consumption at <0.8W for SR, <1W for LRM and LR - Duplex LC connector


 
 
X240 10G SFP+ to SFP+ 1.2m Direct Attach Copper Campus-Cable specificaties
 
Technische details
 Kabel lengte: 1.2 m
 Connector 1: SFP+
 Connector 2: SFP+
Verbindingsmogelijkheden
 Connector 2: SFP+
 Connector 1: SFP+
Data-uitwisseling
 Overdrachtssnelheid: 10 Gbps