Cookie Settings
  • Voor 16:00 besteld, volgende werkdag op kantoor
  • Gratis verzending
  • Professioneel advies: Bel voor info naar 088 - 7077 804 of chat
  • IT-oplossingen
Het ICT adres voor de zakelijke markt en publieke sector
Winkelwagen   bekijk/wijzig inhoud
U heeft nog geen producten in de winkelwagen.

0 items: € 0,00 
Bekijk winkelwagen | Afrekenen
088 - 7077 804
 registreren | login

StarTech 4 m single-mode duplex glasvezel patchkabel LC-SC

Artikelnr: SMFIBLCSC4

StarTech
€ 26,86 excl. btw
€ 32,50  incl. btw
7 op voorraad 
  • Kabel lengte - 4 m
  • Kabel kleur - Yellow
- +
WAAROM BUYITDIRECT?
Gratis verzending
Voor 16.00 besteld
volgende werkdag op kantoor
Persoonlijk en professioneel contact
Service van begin tot eind
Klantbeoordeling van 8,6
  • facebook
  • twitter
  • linkedin

Productspecialist

Heeft u vragen over dit product? Afd.Verkoop staat voor u klaar.

Bel mij    Email mij

Bel Afd.Verkoop op: 088 - 7077 804


Wordt u liever teruggebeld? Vul dan onderstaand formulier in.


Zorg voor een snelle verbinding tussen netwerkapparaten op glasvezel

De SMFIBLCSC4 4 m lange LC naar SC single-mode duplex glasvezelkabel is gemaakt van 9/125 micron glasvezel voor high-speed datatransmissie met hoge bandbreedte via gigabit Ethernet- en Fiber Channel-netwerken, met ondersteuning van duplex single-mode-applicaties.



 
 
StarTech 4 m single-mode duplex glasvezel patchkabel LC-SC specificaties
 
Technische details
 Kabel kleur: Yellow
 Kabel lengte: 4 m
 Gewicht: 62 g
 Full-duplex: Y
 Core diameter: 9 Micron
 Cladding diameter: 125 Micron
 Connector 1: LC
 Connector 2: SC
Verbindingsmogelijkheden
 Connector 2: SC
 Connector 1: LC
Gewicht en omvang
 Gewicht: 62 g
Verpakking
 Hoogte van de doos: 20 mm
 Breedte van de doos: 190 mm
 Gewicht pakket: 74 g
 Diepte van de doos: 210 mm
Kleur
 Kleur kabel: Yellow