Cookie Settings
  • Voor 16:00 besteld, volgende werkdag geleverd
  • Gratis verzending
  • Professioneel advies: Bel voor info naar 088 - 7077 804 of chat
  • IT-oplossingen
Het ICT adres voor de zakelijke markt en publieke sector
Winkelwagen   bekijk/wijzig inhoud
U heeft nog geen producten in de winkelwagen.

0 items: € 0,00 
Bekijk winkelwagen | Afrekenen
088 - 7077 804
 registreren | login

StarTech 3 m 10 Gb Aqua multimode 50/125 duplex LSZH glasvezel patchkabel LC - LC

Artikelnr: A50FBLCLC3

StarTech
€ 22,92 excl. btw
€ 27,73  incl. btw
172 op voorraad 
  • Kabel lengte - 3 m
- +
WAAROM BUYITDIRECT?
Gratis verzending
Voor 16.00 besteld,
volgende werkdag geleverd
Persoonlijk en professioneel contact
Service van begin tot eind
Klantbeoordeling van 8,8
  • facebook
  • twitter
  • linkedin

Productspecialist

Heeft u vragen over dit product? Afd.Verkoop staat voor u klaar.

Bel mij    Email mij

Bel Afd.Verkoop op: 088 - 7077 804


Wordt u liever teruggebeld? Vul dan onderstaand formulier in.


Snelle, betrouwbare datatransmissie, veilig over high-end netwerkapparatuur

De A50FBLCLC3 3 m 850 nm met laser geoptimaliseerde multimode glasvezel (LOMMF) Aqua-kabel is gemaakt van 50/125 micron vezels voor high-speed datatransmissie met een hoge bandbreedte via 10 gigabit Ethernet- en Fibre Channel-netwerken de perfecte oplossing voor de aanleg van glasvezelkabels


 
 
StarTech 3 m 10 Gb Aqua multimode 50/125 duplex LSZH glasvezel patchkabel LC - LC specificaties
 
Technische details
 Cable type: LSZH
 Kabel lengte: 3 m
 Temperatuur, in bedrijf: -20 - 60
 Temperatuur bij opslag: -20 - 60
 Gewicht: 24 g
 Full-duplex: Y
 Core diameter: 50 Micron
 Cladding diameter: 125 Micron
 Connector 1: LC
 Connector 2: LC
Verbindingsmogelijkheden
 Connector 2: LC
 Connector 1: LC
Gewicht en omvang
 Gewicht: 24 g
Verpakking
 Hoogte van de doos: 32 mm
 Breedte van de doos: 120 mm
 Gewicht pakket: 52 g
 Diepte van de doos: 95 mm
Certificaten
 Certificering: CE
Eisen aan de omgeving
 Temperatuur, in bedrijf: -20 - 60
 Temperatuur bij opslag: -20 - 60
Data-uitwisseling
 Overdrachtssnelheid: 100 Gbps