• Voor 16:00 besteld, volgende werkdag op kantoor
  • Gratis verzending
  • Professioneel advies: Bel voor info naar 023 - 567 08 14 of chat
  • IT-oplossingen
Het ICT adres voor de zakelijke markt en publieke sector
Winkelwagen   bekijk/wijzig inhoud
U heeft nog geen producten in de winkelwagen.

0 items: € 0,00 
Bekijk winkelwagen | Afrekenen
023 - 567 08 14
 registreren | login

Business Solutions & CRM

 
sorteer op:
resultaten per pagina:
 
Filter op trefwoord
 
 

Fabrikant

 
 
Voorraad
 
 
Prijs
 
 
Zakelijke software en Customer Relationship Management
 
HP 1Y PW NBD SCANJET N9120 HW SUPPORT
Vergelijken

HP 1Y PW NBD SCANJET N9120 HW SUPPORT

HP artikelnummer: UJ991PE
€ 408,66 excl. btw
€ 494,48  incl. btw
direct uit voorraad
VMw vSph EssPlus Kit 6P 1yr E-LTU
Vergelijken

VMw vSph EssPlus Kit 6P 1yr E-LTU

HPe artikelnummer: F6M48AAE
€ 3.987,89 excl. btw
€ 4.825,35  incl. btw
minimaal 1 week
Vergelijken

VisioPro 2003 SP3 Win32 ENG/MULTI Patch

Microsoft artikelnummer: D87-04204
€ 29,95 excl. btw
€ 36,24  incl. btw
minimaal 1 week
MTP/MPO-Cassette OS2
Vergelijken

MTP/MPO-Cassette OS2

ASSMANN artikelnummer: DN-96333-2/9
€ 132,74 excl. btw
€ 160,62  incl. btw
minimaal 1 week
Basic Support Coverage VMware View 3 Enterprise Bundle: Starter Kit - for 1 year
Vergelijken
€ 286,65 excl. btw
€ 346,85  incl. btw
minimaal 1 week
Vergelijken

AccuRead OCR App for MFP SMSA bundle

Lexmark artikelnummer: 82S0533/BUNDLE
€ 340,82 excl. btw
€ 412,39  incl. btw
minimaal 1 week
Vergelijken

Scan to Network Premium SMSA bundle

Lexmark artikelnummer: 82S0082/BUN01
€ 505,45 excl. btw
€ 611,59  incl. btw
minimaal 1 week
Vergelijken

Solution Composer SMSA bundle

Lexmark artikelnummer: 82S0291/BUNDLE
€ 505,45 excl. btw
€ 611,59  incl. btw
minimaal 1 week
VMware vSphere Essentials Bundle 1yr Support E-LTU
Vergelijken
€ 556,06 excl. btw
€ 672,83  incl. btw
minimaal 1 week
VMw vSphere Ess 1yr SW
Vergelijken

VMw vSphere Ess 1yr SW

HPe artikelnummer: BD706A
€ 556,06 excl. btw
€ 672,83  incl. btw
minimaal 1 week
HPe VMw vSphere Ess 3yr E-LTU
Vergelijken

HPe VMw vSphere Ess 3yr E-LTU

HPe artikelnummer: BD707AAE
€ 687,75 excl. btw
€ 832,18  incl. btw
minimaal 1 week
VMw vSphere Ess 3yr SW
Vergelijken

VMw vSphere Ess 3yr SW

HPe artikelnummer: BD707A
€ 731,24 excl. btw
€ 884,80  incl. btw
minimaal 1 week
VMw vCntr Ops for View 10Pk 1yr E-LTU
Vergelijken

VMw vCntr Ops for View 10Pk 1yr E-LTU

HPe artikelnummer: D8A84AAE
€ 758,95 excl. btw
€ 918,33  incl. btw
minimaal 1 week
HPe VMw vSphere Ess 5yr E-LTU
Vergelijken

HPe VMw vSphere Ess 5yr E-LTU

HPe artikelnummer: BD510AAE
€ 983,41 excl. btw
€ 1.189,93  incl. btw
minimaal 1 week
VMw vCntr Ops for View 10Pk 3yr E-LTU
Vergelijken

VMw vCntr Ops for View 10Pk 3yr E-LTU

HPe artikelnummer: D8A85AAE
€ 1.013,30 excl. btw
€ 1.226,09  incl. btw
minimaal 1 week
HPe VMw vSphere Std 1P 1yr E-LTU
Vergelijken

HPe VMw vSphere Std 1P 1yr E-LTU

HPe artikelnummer: BD710AAE
€ 1.034,49 excl. btw
€ 1.251,73  incl. btw
minimaal 1 week
VMw vSphere Std 1P 1yr SW
Vergelijken

VMw vSphere Std 1P 1yr SW

HPe artikelnummer: BD710A
€ 1.034,49 excl. btw
€ 1.251,73  incl. btw
minimaal 1 week
HPe VMw vSph Std 1P 1yr Channel E-LTU
Vergelijken

HPe VMw vSph Std 1P 1yr Channel E-LTU

HPe artikelnummer: E8H71AAE
€ 1.165,62 excl. btw
€ 1.410,40  incl. btw
minimaal 1 week
VMw vCntr Ops for View 10Pk 5yr E-LTU
Vergelijken

VMw vCntr Ops for View 10Pk 5yr E-LTU

HPe artikelnummer: D8A86AAE
€ 1.257,85 excl. btw
€ 1.522,00  incl. btw
minimaal 1 week
HPe VMw vSphere Std 1P 3yr E-LTU
Vergelijken

HPe VMw vSphere Std 1P 3yr E-LTU

HPe artikelnummer: BD711AAE
€ 1.376,66 excl. btw
€ 1.665,76  incl. btw
minimaal 1 week