• Voor 16:00 besteld, volgende werkdag op kantoor
  • Gratis verzending
  • Professioneel advies: Bel voor info naar 023 - 567 08 14 of chat
  • IT-oplossingen
Winkelwagen   bekijk/wijzig inhoud
U heeft nog geen producten in de winkelwagen.

0 items: € 0,00 
Bekijk winkelwagen | Afrekenen
023 - 567 08 14
 registreren | login

Business Solutions & CRM

 
sorteer op:
resultaten per pagina:
 
Filter op trefwoord
 
 

Fabrikant

 
 
Voorraad
 
 
Prijs
 
 
Zakelijke software en Customer Relationship Management
 
HP 1y PW NextBusDay Onsite NB Only SVC
Vergelijken
€ 119,17 excl. btw
€ 144,20  incl. btw
direct uit voorraad
HP 1Y PW NBD SCANJET N9120 HW SUPPORT
Vergelijken

HP 1Y PW NBD SCANJET N9120 HW SUPPORT

HP artikelnummer: UJ991PE
€ 408,66 excl. btw
€ 494,48  incl. btw
direct uit voorraad
VMw vSph EssPlus Kit 6P 1yr SW
Vergelijken

VMw vSph EssPlus Kit 6P 1yr SW

HPe artikelnummer: F6M48A
€ 4.068,94 excl. btw
€ 4.923,42  incl. btw
direct uit voorraad
Vergelijken

VisioPro 2003 SP3 Win32 ENG/MULTI Patch

Microsoft artikelnummer: D87-04204
€ 29,95 excl. btw
€ 36,24  incl. btw
minimaal 1 week
Vergelijken

QVpro 1 kanaal/camera upgrade

Qnap artikelnummer: LIC-SW-QVPRO-1CH
€ 58,64 excl. btw
€ 70,95  incl. btw
minimaal 1 week
MTP/MPO-Cassette OS2
Vergelijken

MTP/MPO-Cassette OS2

ASSMANN artikelnummer: DN-96333-2/9
€ 132,69 excl. btw
€ 160,55  incl. btw
minimaal 1 week
Vergelijken

QVpro 4 kanaal/camera upgrade

Qnap artikelnummer: LIC-SW-QVPRO-4CH
€ 202,69 excl. btw
€ 245,25  incl. btw
minimaal 1 week
Basic Support Coverage VMware View 3 Enterprise Bundle: Starter Kit - for 1 year
Vergelijken
€ 286,65 excl. btw
€ 346,85  incl. btw
minimaal 1 week
Vergelijken

QVpro Gold (8 client upgrade)

Qnap artikelnummer: LIC-SW-QVPRO-GOLD
€ 329,36 excl. btw
€ 398,53  incl. btw
minimaal 1 week
Vergelijken

AccuRead OCR App for MFP SMSA bundle

Lexmark artikelnummer: 82S0533/BUNDLE
€ 340,82 excl. btw
€ 412,39  incl. btw
minimaal 1 week
Vergelijken

QVpro 8 kanaal/camera upgrade

Qnap artikelnummer: LIC-SW-QVPRO-8CH
€ 365,73 excl. btw
€ 442,53  incl. btw
minimaal 1 week
Vergelijken

Scan to Network Premium SMSA bundle

Lexmark artikelnummer: 82S0082/BUN01
€ 505,45 excl. btw
€ 611,59  incl. btw
minimaal 1 week
Vergelijken

Solution Composer SMSA bundle

Lexmark artikelnummer: 82S0291/BUNDLE
€ 505,45 excl. btw
€ 611,59  incl. btw
minimaal 1 week
VMware vSphere Essentials Bundle 1yr Support E-LTU
Vergelijken
€ 556,06 excl. btw
€ 672,83  incl. btw
minimaal 1 week
VMw vSphere Ess 1yr SW
Vergelijken

VMw vSphere Ess 1yr SW

HPe artikelnummer: BD706A
€ 556,06 excl. btw
€ 672,83  incl. btw
minimaal 1 week
Vergelijken

ONYX RIP PRO-series

Canon artikelnummer: 3236V071
€ 667,51 excl. btw
€ 807,69  incl. btw
minimaal 1 week
HPe VMw vSphere Ess 3yr E-LTU
Vergelijken

HPe VMw vSphere Ess 3yr E-LTU

HPe artikelnummer: BD707AAE
€ 687,75 excl. btw
€ 832,18  incl. btw
minimaal 1 week
VMw vSphere Ess 3yr SW
Vergelijken

VMw vSphere Ess 3yr SW

HPe artikelnummer: BD707A
€ 731,24 excl. btw
€ 884,80  incl. btw
minimaal 1 week
VMw vCntr Ops for View 10Pk 1yr E-LTU
Vergelijken

VMw vCntr Ops for View 10Pk 1yr E-LTU

HPe artikelnummer: D8A84AAE
€ 758,95 excl. btw
€ 918,33  incl. btw
minimaal 1 week
HPe VMw vSphere Ess 5yr E-LTU
Vergelijken

HPe VMw vSphere Ess 5yr E-LTU

HPe artikelnummer: BD510AAE
€ 983,41 excl. btw
€ 1.189,93  incl. btw
minimaal 1 week