Cookie Settings
  • Voor 16:00 besteld, volgende werkdag geleverd
  • Gratis verzending
  • Professioneel advies: Bel voor info naar 088 - 7077 804 of chat
  • IT-oplossingen
Het ICT adres voor de zakelijke markt en publieke sector
Winkelwagen   bekijk/wijzig inhoud
U heeft nog geen producten in de winkelwagen.

0 items: € 0,00 
Bekijk winkelwagen | Afrekenen
088 - 7077 804
 registreren | login

Hewlett Packard Enterprise

 
sorteer op:
resultaten per pagina:
 
Filter op trefwoord
 
 

Subcategorie

 
 
Voorraad
 
 
Prijs
 
  

AC POWER CORD CONTINENTAL EUROPEAN/SC

HPe artikelnummer: JW118A
€ 10,75 excl. btw
€ 13,01  incl. btw
direct uit voorraad
Aruba AP-220-MNT-W1 Basic Mount Kit

Aruba AP-220-MNT-W1 Basic Mount Kit


  • Kleur van het product - BlackHPe artikelnummer: JW046A
€ 19,42 excl. btw
€ 23,50  incl. btw
direct uit voorraad
Aruba Instant On 12V Power Adapter

Aruba Instant On 12V Power Adapter

HPe artikelnummer: R3X85A
€ 20,75 excl. btw
€ 25,11  incl. btw
direct uit voorraad
Hewlett Packard Enterprise OfficeConnect 1405 8-poorts gigabit netwerk switch

Hewlett Packard Enterprise OfficeConnect 1405 8-poorts gigabit netwerk switch


  • Switch type - Unmanaged
  • Power over Ethernet (PoE) - N
  • Aantal Basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten - 8
  • Rack-montage - NHPe artikelnummer: JH408A#ABB
€ 35,55 excl. btw
€ 43,02  incl. btw
direct uit voorraad
HPE OfficeConnect 1420 8G 8 poorten rack-montage 1GbE Unmanaged netwerk switch

HPE OfficeConnect 1420 8G 8 poorten rack-montage 1GbE Unmanaged netwerk switch


  • Switch type - Unmanaged
  • Power over Ethernet (PoE) - N
  • Aantal Basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten - 8
  • Rack-montage - NHPe artikelnummer: JH329A#ABB
€ 38,01 excl. btw
€ 45,99  incl. btw
direct uit voorraad

MicroSvr Gen10+ iLO Enablement

HPe artikelnummer: P13788-B21
€ 38,44 excl. btw
€ 46,51  incl. btw
direct uit voorraad
HPe 2U Cable Management Arm for Easy Install Rail Kit

HPe 2U Cable Management Arm for Easy Install Rail Kit


  • Rackcapaciteit - 2U
  • Breedte - 85.9 mm
  • Diepte - 543.1 mmHPe artikelnummer: 733664-B21
€ 41,75 excl. btw
€ 50,52  incl. btw
direct uit voorraad
€ 44,80 excl. btw
€ 54,21  incl. btw
direct uit voorraad
HPE 96W Smart Storage Battery 145mm Cbl

HPE 96W Smart Storage Battery 145mm Cbl

HPe artikelnummer: P01366-B21
€ 54,86 excl. btw
€ 66,38  incl. btw
direct uit voorraad
HPE ProCurve 1820 8 poorten 1GbE netwerk switch

HPE ProCurve 1820 8 poorten 1GbE netwerk switch


  • Switch type - Managed
  • Power over Ethernet (PoE) - N
  • Aantal Basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten - 8
  • Rack-montage - YHPe artikelnummer: J9979A#ABB
€ 65,52 excl. btw
€ 79,28  incl. btw
direct uit voorraad
HPe External 2.0m (6ft) Mini-SAS HD 4x to Mini-SAS HD 4x Cable
€ 73,37 excl. btw
€ 88,78  incl. btw
direct uit voorraad
HPE DL Gen10 x8 x16 x8 Rsr Kit

HPE DL Gen10 x8 x16 x8 Rsr Kit

HPe artikelnummer: 870548-B21
€ 75,00 excl. btw
€ 90,75  incl. btw
direct uit voorraad
Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR

Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR

HPe artikelnummer: J4858D
€ 77,71 excl. btw
€ 94,03  incl. btw
direct uit voorraad
HPE OfficeConnect 1420 5 poorten 1GbE PoE Unmanaged netwerk switch

HPE OfficeConnect 1420 5 poorten 1GbE PoE Unmanaged netwerk switch


  • Switch type - Unmanaged
  • Power over Ethernet (PoE) - Y
  • Aantal Basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten - 5
  • Rack-montage - YHPe artikelnummer: JH328A#ABB
€ 79,33 excl. btw
€ 95,99  incl. btw
direct uit voorraad
Aruba 10G SFP+ to SFP+ 1m DAC Cable

Aruba 10G SFP+ to SFP+ 1m DAC Cable

HPe artikelnummer: J9281D
€ 81,40 excl. btw
€ 98,49  incl. btw
direct uit voorraad
HPe 2.0m Ext MiniSAS HD to MiniSAS Cable

HPe 2.0m Ext MiniSAS HD to MiniSAS Cable

HPe artikelnummer: 716191-B21
€ 91,40 excl. btw
€ 110,59  incl. btw
direct uit voorraad
HPE ProCurve 1420 16 poorten rack-montage 1GbE Unmanaged netwerk switch

HPE ProCurve 1420 16 poorten rack-montage 1GbE Unmanaged netwerk switch


  • Switch type - Unmanaged
  • Power over Ethernet (PoE) - N
  • Aantal Basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten - 16
  • Rack-montage - YHPe artikelnummer: JH016A#ABB
€ 92,01 excl. btw
€ 111,33  incl. btw
direct uit voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1 TB 861686-B21 3.5 inch Serial ATA III 7200 rpm
€ 99,12 excl. btw
€ 119,94  incl. btw
direct uit voorraad
HPE 300GB SAS 2.5 inch interne harde schijf

HPE 300GB SAS 2.5 inch interne harde schijf


  • Interface - SAS
  • HDD capaciteit - 300 GB
  • HDD omvang - 2.5 "
  • Rotatiesnelheid harde schijf - 10000 RPMHPe artikelnummer: 872475-B21
€ 103,44 excl. btw
€ 125,16  incl. btw
direct uit voorraad
HPE 8GB 1Rx8 PC4-2666V-E STND Kit

HPE 8GB 1Rx8 PC4-2666V-E STND Kit

HPe artikelnummer: 879505-B21
€ 104,50 excl. btw
€ 126,44  incl. btw
direct uit voorraad