• Voor 16:00 besteld, volgende werkdag op kantoor
  • Gratis verzending
  • Professioneel advies: Bel voor info naar 088 - 7077 804 of chat
  • IT-oplossingen
Het ICT adres voor de zakelijke markt en publieke sector
Winkelwagen   bekijk/wijzig inhoud
U heeft nog geen producten in de winkelwagen.

0 items: € 0,00 
Bekijk winkelwagen | Afrekenen
088 - 7077 804
 registreren | login

MicroConnect Spareparts Overige

 
sorteer op:
resultaten per pagina:
 
Filter op trefwoord
 
 
Voorraad
 
 
Prijs
 
 
Zoek ook makkelijk via de Spareparts Configurator. Banner onderaan de pagina.
 
Vergelijken

S/FTP CAT6 0.25M YELLOW PVC

MicroConnect artikelnummer: B-SFTP60025Y
€ 8,71 excl. btw
€ 10,54  incl. btw
direct uit voorraad
Vergelijken

USB2.0 A-B M-M 0,5m

MicroConnect artikelnummer: USBAB05
€ 8,71 excl. btw
€ 10,54  incl. btw
direct uit voorraad
Vergelijken

S/FTP CAT6 0.15m Yellow LSZH

MicroConnect artikelnummer: SSTP60015Y
€ 8,71 excl. btw
€ 10,54  incl. btw
direct uit voorraad
Vergelijken

F/UTP CAT6 0.25m Transperent

MicroConnect artikelnummer: STP60025T
€ 8,71 excl. btw
€ 10,54  incl. btw
direct uit voorraad
Vergelijken

U/UTP CAT6 0.4M Green LSZH

MicroConnect artikelnummer: UTP6004G
€ 8,71 excl. btw
€ 10,54  incl. btw
direct uit voorraad
Vergelijken

U/UTP CAT6 2M Pink Flat

MicroConnect artikelnummer: V-UTP602PI-FLAT
€ 8,71 excl. btw
€ 10,54  incl. btw
direct uit voorraad
Vergelijken

FC/UPC Pigtail 1,5m 9/125 OS2

MicroConnect artikelnummer: FIBFCPIG
€ 9,07 excl. btw
€ 10,97  incl. btw
direct uit voorraad
Vergelijken

U/UTP CAT6 0.5M Green PVC

MicroConnect artikelnummer: B-UTP6005G
€ 9,43 excl. btw
€ 11,41  incl. btw
direct uit voorraad
Vergelijken

SC/UPC Pigtail 2m 9/125 OS2

MicroConnect artikelnummer: FIBSCPIG2
€ 9,43 excl. btw
€ 11,41  incl. btw
direct uit voorraad
Vergelijken

9PIN-25PIN 0,25M F/M

MicroConnect artikelnummer: IBM038A
€ 9,43 excl. btw
€ 11,41  incl. btw
direct uit voorraad
Vergelijken

U/UTP CAT6 0.5M Red PVC

MicroConnect artikelnummer: B-UTP6005R
€ 9,43 excl. btw
€ 11,41  incl. btw
direct uit voorraad
Vergelijken

NC 1524 RCA F - BNC M

MicroConnect artikelnummer: BNCRCAADAPTOR1
€ 9,43 excl. btw
€ 11,41  incl. btw
minimaal 1 week
Vergelijken

NC 1524 RCA M - BNC F

MicroConnect artikelnummer: BNCRCAADAPTOR
€ 9,43 excl. btw
€ 11,41  incl. btw
direct uit voorraad
Vergelijken

U/UTP CAT6 0.5M White PVC

MicroConnect artikelnummer: B-UTP6005W
€ 9,43 excl. btw
€ 11,41  incl. btw
direct uit voorraad
Vergelijken

U/UTP CAT6 0.5M Black PVC

MicroConnect artikelnummer: B-UTP6005S
€ 9,43 excl. btw
€ 11,41  incl. btw
direct uit voorraad
Vergelijken

U/UTP CAT5e 1.5M Purple PVC

MicroConnect artikelnummer: B-UTP5015P
€ 9,43 excl. btw
€ 11,41  incl. btw
direct uit voorraad
Vergelijken

U/UTP CAT5e 0.5M Black PVC

MicroConnect artikelnummer: UTP5005BAA
€ 9,43 excl. btw
€ 11,41  incl. btw
direct uit voorraad
Vergelijken

U/UTP CAT5e 0.5M Blue PVC

MicroConnect artikelnummer: B-UTP5005B
€ 9,43 excl. btw
€ 11,41  incl. btw
direct uit voorraad
Vergelijken

U/UTP CAT5e 0.5M Green PVC

MicroConnect artikelnummer: B-UTP5005G
€ 9,43 excl. btw
€ 11,41  incl. btw
direct uit voorraad
Vergelijken

Adaptor RCA - 2xRCA F-F

MicroConnect artikelnummer: AUDCFF
€ 9,43 excl. btw
€ 11,41  incl. btw
direct uit voorraad