Cookie Settings
  • Op werkdagen voor 16:00 besteld, volgende werkdag geleverd
  • Gratis verzending
  • Professioneel advies: Bel voor info naar 088 - 7077 804
  • IT-oplossingen
Het ICT adres voor de zakelijke markt en publieke sector
Winkelwagen   bekijk/wijzig inhoud
Je hebt nog geen producten in de winkelwagen.

0 items: € 0,00 
Bekijk winkelwagen | Afrekenen
088 - 7077 804
 registreren | login

Glasvezel Kabels

 
sorteer op:
resultaten per pagina:
 
Filter op trefwoord
 
 

Fabrikant

 
 
Voorraad
 
 

Diameter

 
 

Connector type

 
 

Kabel lengte

 
 

Kabel kleur

 
 
Prijs
 
 
Singel / MultiMode Fiber Optical Cable 1 - 50 meter
 
ACT Ea1006 sc/sc duplex adapter om2 grey. Eenh. 1 stk
Vergelijken
€ 8,76 excl. btw
€ 10,60  incl. btw
direct uit voorraad
Vergelijken

ACT LC OS2 SEMI T PIGTAIL 2.00M. 1 stk


  • Kabel lengte - 2 m mACT artikelnummer: RL9996
€ 9,19 excl. btw
€ 11,12  incl. btw
direct uit voorraad
Vergelijken

Blue Cat7 SFTP Cable0.5M 1.6ft Blue Cat7


  • Kabel lengte - 0.5 m mVideoseven artikelnummer: V7CAT7FSTP-50C-BLU
€ 10,29 excl. btw
€ 12,45  incl. btw
direct uit voorraad
Vergelijken

White Cat7 SFTP Cable3M 10ft White Cat7


  • Kabel lengte - 2 m mVideoseven artikelnummer: V7CAT7FSTP-2M-WHT
€ 11,46 excl. btw
€ 13,87  incl. btw
direct uit voorraad
Vergelijken

ADAPTERPLATE 2X20MM SLOTS. 1 stk

ACT artikelnummer: FA2149
€ 12,79 excl. btw
€ 15,48  incl. btw
direct uit voorraad
Vergelijken

El8901 lc/sc 9/125 dup 1.00m. 1 stk

Eminent artikelnummer: EL8901
€ 12,81 excl. btw
€ 15,50  incl. btw
direct uit voorraad
LWL OM 3 MULTIM.PCHCBL 1MLC/LC
Vergelijken

LWL OM 3 MULTIM.PCHCBL 1MLC/LC


  • Kabel lengte - 1 m
  • Kabel kleur - TurquoiseASSMANN artikelnummer: DK-2533-01/3
€ 13,05 excl. btw
€ 15,79  incl. btw
direct uit voorraad
Vergelijken
€ 13,25 excl. btw
€ 16,03  incl. btw
direct uit voorraad
Vergelijken
€ 13,25 excl. btw
€ 16,03  incl. btw
direct uit voorraad
ECON-Line LC-SC 50/125?m OM2 Duplex fiber optic patchkabel. Lengte: 1,00
Vergelijken

ECON-Line LC-SC 50/125?m OM2 Duplex fiber optic patchkabel. Lengte: 1,00


  • Diameter - 50/125 Micron
  • Connector - LC-SC
  • Kabel lengte - 1 mEcon-Line artikelnummer: EL8501
€ 13,25 excl. btw
€ 16,03  incl. btw
direct uit voorraad
Vergelijken
€ 13,25 excl. btw
€ 16,03  incl. btw
direct uit voorraad
MicroConnect LC/PC-LC/PC 10M 9/125 SM DPX SINGELMODE DUPLEX OS1 LSZH
Vergelijken

MicroConnect LC/PC-LC/PC 10M 9/125 SM DPX SINGELMODE DUPLEX OS1 LSZH


  • Diameter - 9/125 Micron
  • Connector - LC-LC
  • Kabel lengte - 10 m mMicroConnect artikelnummer: FIB441010
€ 13,25 excl. btw
€ 16,03  incl. btw
direct uit voorraad
LWL OM 3 MULTIM.PCHCBL 2MLC/SC
Vergelijken

LWL OM 3 MULTIM.PCHCBL 2MLC/SC


  • Kabel lengte - 2 m
  • Kabel kleur - BlueASSMANN artikelnummer: DK-2532-02/3
€ 13,45 excl. btw
€ 16,27  incl. btw
direct uit voorraad
Vergelijken
€ 13,56 excl. btw
€ 16,41  incl. btw
direct uit voorraad
Vergelijken

FIBER OPTIC PCH CORD. LC-ST

ASSMANN artikelnummer: DK-2931-02
€ 13,58 excl. btw
€ 16,43  incl. btw
direct uit voorraad
Vergelijken

FIBER OPTIC PCH CORD. LC-SC

ASSMANN artikelnummer: DK-2532-01-4
€ 13,66 excl. btw
€ 16,53  incl. btw
direct uit voorraad
Vergelijken

ECON-Line LC-SC 50/125?m OM2 Duplex fiber optic patchkabel. Lengte: 2,00


  • Diameter - 50/125 Micron
  • Connector - LC-SC
  • Kabel lengte - 2 mEcon-Line artikelnummer: EL8502
€ 13,69 excl. btw
€ 16,56  incl. btw
direct uit voorraad
Vergelijken

ECON-Line SC-SC 62.5/125?m OM1 Duplex fiber optic patchkabel. Lengte: 2,00


  • Diameter - 62.5/125 Micron
  • Connector - SC-SC
  • Kabel lengte - 2 mEcon-Line artikelnummer: EL3002
€ 13,69 excl. btw
€ 16,56  incl. btw
direct uit voorraad
Vergelijken

ECON-Line ST-ST 62.5/125?m OM1 Duplex fiber optic patchkabel. Lengte: 2,00


  • Diameter - 62.5/125 Micron
  • Connector - ST-ST
  • Kabel lengte - 2 mEcon-Line artikelnummer: EL1002
€ 13,69 excl. btw
€ 16,56  incl. btw
direct uit voorraad
ACT Rl3900 sc/sc 9/125 duplex 0.50m. 1 stk
Vergelijken

ACT Rl3900 sc/sc 9/125 duplex 0.50m. 1 stk


  • Kabel lengte - 0.5 m mACT artikelnummer: RL3900
€ 13,81 excl. btw
€ 16,71  incl. btw
direct uit voorraad