Cookie Settings
  • Voor 16:00 besteld, volgende werkdag op kantoor
  • Gratis verzending
  • Professioneel advies: Bel voor info naar 088 - 7077 804 of chat
  • IT-oplossingen
Het ICT adres voor de zakelijke markt en publieke sector
Winkelwagen   bekijk/wijzig inhoud
U heeft nog geen producten in de winkelwagen.

0 items: € 0,00 
Bekijk winkelwagen | Afrekenen
088 - 7077 804
 registreren | login

StarTech Accessoires Netwerken

 
sorteer op:
resultaten per pagina:
 
Filter op trefwoord
 
 
Voorraad
 
 
Prijs
 
 
Module, Antenne, USB FireWire Adapter, Power supply
 
StarTech USB 3.0 naar Gigabit Ethernet Netwerkadapter
Vergelijken
€ 26,63 excl. btw
€ 32,22  incl. btw
direct uit voorraad
StarTech USB 3.0 naar gigabit Ethernet NIC netwerkadapter - wit
Vergelijken
€ 26,63 excl. btw
€ 32,22  incl. btw
direct uit voorraad
X4 PCI EXPRESS TO M.2 PCIE SSD ADAPTER
Vergelijken

X4 PCI EXPRESS TO M.2 PCIE SSD ADAPTER

StarTech artikelnummer: PEX4M2E1
€ 27,91 excl. btw
€ 33,77  incl. btw
direct uit voorraad
StarTech - Gb Fiber SFP  (HP J4858C Compatible).
Vergelijken

StarTech - Gb Fiber SFP (HP J4858C Compatible).

StarTech artikelnummer: J4858CST
€ 42,29 excl. btw
€ 51,17  incl. btw
direct uit voorraad
MSA Compliant 1000Base-TX SFP - Copper
Vergelijken

MSA Compliant 1000Base-TX SFP - Copper

StarTech artikelnummer: SFP1000TXST
€ 42,92 excl. btw
€ 51,93  incl. btw
direct uit voorraad
Cisco Meraki MA-SFP-1GB-SX 1000Base-SX
Vergelijken

Cisco Meraki MA-SFP-1GB-SX 1000Base-SX

StarTech artikelnummer: MASFP1GBSXST
€ 48,52 excl. btw
€ 58,71  incl. btw
direct uit voorraad
StarTech Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC - 550 m (Mini-GBIC)
Vergelijken
€ 48,66 excl. btw
€ 58,88  incl. btw
direct uit voorraad
Cisco GLC-T Compatible SFP Transceiver Module - 1000BASE-T
Vergelijken
€ 50,92 excl. btw
€ 61,61  incl. btw
direct uit voorraad
Juniper EX-SFP-1GE-T Compatible SFP
Vergelijken

Juniper EX-SFP-1GE-T Compatible SFP

StarTech artikelnummer: EXSFP1GETST
€ 51,05 excl. btw
€ 61,77  incl. btw
direct uit voorraad
StarTech Gigabit 850nm Multi-Mode SFP Glasvezel Transceiver - LC 550m
Vergelijken
€ 53,61 excl. btw
€ 64,87  incl. btw
direct uit voorraad
StarTech Gigabit ethernet glasvezel media converter met open SFP slot
Vergelijken
€ 72,35 excl. btw
€ 87,54  incl. btw
direct uit voorraad
StarTech Gigabit ethernet glasvezel media converter - 850nm MM LC - 550m
Vergelijken
€ 104,34 excl. btw
€ 126,25  incl. btw
direct uit voorraad
StarTech 1-poort PCI Express IDE Controllerkaart
Vergelijken
€ 24,23 excl. btw
€ 29,32  incl. btw
minimaal 1 week
10 Gb Fiber SFP+ - HP J9150A Compatible
Vergelijken

10 Gb Fiber SFP+ - HP J9150A Compatible

StarTech artikelnummer: J9150AST
€ 44,95 excl. btw
€ 54,39  incl. btw
minimaal 1 week
StarTech 5 V EU reserve gelijkstroom adapter voor SV231USB & SV431USB
Vergelijken
€ 17,52 excl. btw
€ 21,20  incl. btw
direct uit voorraad
StarTech 2 poort USB 3.0 PCI Express controller kaart met SATA voeding
Vergelijken
€ 26,14 excl. btw
€ 31,63  incl. btw
direct uit voorraad
USB M.2 SATA Converter for Raspberry Pi
Vergelijken

USB M.2 SATA Converter for Raspberry Pi

StarTech artikelnummer: PIB2M21
€ 32,09 excl. btw
€ 38,83  incl. btw
direct uit voorraad
M.2 Drive to U.2 (SFF-8639) Host Adapter
Vergelijken

M.2 Drive to U.2 (SFF-8639) Host Adapter

StarTech artikelnummer: U2M2E125
€ 34,24 excl. btw
€ 41,43  incl. btw
direct uit voorraad
StarTech 4 poorts PCI Express USB 3.0 kaart - 2 extern, 2 intern - SATA-voeding
Vergelijken
€ 36,10 excl. btw
€ 43,68  incl. btw
direct uit voorraad
SFP - Juniper SFP-1GE-FE-E-T Compatible
Vergelijken

SFP - Juniper SFP-1GE-FE-E-T Compatible

StarTech artikelnummer: SFP1GEFEETST
€ 39,04 excl. btw
€ 47,24  incl. btw
direct uit voorraad