Cookie Settings
  • Voor 16:00 besteld, volgende werkdag geleverd
  • Gratis verzending
  • Professioneel advies: Bel voor info naar 088 - 7077 804 of chat
  • IT-oplossingen
Het ICT adres voor de zakelijke markt en publieke sector
Winkelwagen   bekijk/wijzig inhoud
U heeft nog geen producten in de winkelwagen.

0 items: € 0,00 
Bekijk winkelwagen | Afrekenen
088 - 7077 804
 registreren | login

Accessoires Netwerken

 
sorteer op:
resultaten per pagina:
 
Filter op trefwoord
 
 

Fabrikant

 
 
Voorraad
 
 
Prijs
 
 
Module, Antenne, USB FireWire Adapter, Power supply
 
Vergelijken

Blu-Basic Stekkerdoos 5 meter 6-voudig wit

Blu-Basic artikelnummer: BUN770047/OT1
€ 16,40 excl. btw
€ 19,84  incl. btw
direct uit voorraad
Adapter - DisplayPort to DVI\Single Link
Vergelijken

Adapter - DisplayPort to DVI\Single Link

Dell artikelnummer: 470-ABEO
€ 18,18 excl. btw
€ 22,00  incl. btw
direct uit voorraad
USB 1.1 to serial Conv. DSUB 9M
Vergelijken

USB 1.1 to serial Conv. DSUB 9M

ASSMANN artikelnummer: DA-70155-1
€ 18,45 excl. btw
€ 22,32  incl. btw
direct uit voorraad
Aruba Instant On 12V Power Adapter
Vergelijken

Aruba Instant On 12V Power Adapter

HPe artikelnummer: R3X85A
€ 20,75 excl. btw
€ 25,11  incl. btw
direct uit voorraad
CABINET JUMPER POWER CORD  250 VAC 16A  C14-C15 CONNECTORS
Vergelijken
€ 21,52 excl. btw
€ 26,04  incl. btw
direct uit voorraad
USB 3.1 Adapter USB-C Male - VGA Female Anthracite
Vergelijken
€ 23,16 excl. btw
€ 28,02  incl. btw
direct uit voorraad
UF-MM-1G - U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, 2-Pack
Vergelijken
€ 25,26 excl. btw
€ 30,56  incl. btw
levertijd niet bekend
StarTech 1-poort PCI Express IDE Controllerkaart
Vergelijken
€ 26,21 excl. btw
€ 31,71  incl. btw
direct uit voorraad
StarTech USB 3.0 naar gigabit Ethernet NIC netwerkadapter - wit
Vergelijken
€ 27,68 excl. btw
€ 33,49  incl. btw
direct uit voorraad
StarTech USB 3.0 naar Gigabit Ethernet Netwerkadapter
Vergelijken
€ 28,74 excl. btw
€ 34,78  incl. btw
direct uit voorraad
X4 PCI EXPRESS TO M.2 PCIE SSD ADAPTER
Vergelijken

X4 PCI EXPRESS TO M.2 PCIE SSD ADAPTER

StarTech artikelnummer: PEX4M2E1
€ 30,17 excl. btw
€ 36,51  incl. btw
direct uit voorraad
Vergelijken

MicroSvr Gen10+ iLO Enablement

HPe artikelnummer: P13788-B21
€ 38,44 excl. btw
€ 46,51  incl. btw
direct uit voorraad
StarTech - Gb Fiber SFP  (HP J4858C Compatible).
Vergelijken

StarTech - Gb Fiber SFP (HP J4858C Compatible).

StarTech artikelnummer: J4858CST
€ 47,86 excl. btw
€ 57,91  incl. btw
direct uit voorraad
StarTech Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC - 550 m (Mini-GBIC)
Vergelijken
€ 48,66 excl. btw
€ 58,88  incl. btw
direct uit voorraad
MSA Compliant 1000Base-TX SFP - Copper
Vergelijken

MSA Compliant 1000Base-TX SFP - Copper

StarTech artikelnummer: SFP1000TXST
€ 49,74 excl. btw
€ 60,19  incl. btw
direct uit voorraad
Cisco GLC-T Compatible SFP Transceiver Module - 1000BASE-T
Vergelijken
€ 50,92 excl. btw
€ 61,61  incl. btw
direct uit voorraad
Juniper EX-SFP-1GE-T Compatible SFP
Vergelijken

Juniper EX-SFP-1GE-T Compatible SFP

StarTech artikelnummer: EXSFP1GETST
€ 51,05 excl. btw
€ 61,77  incl. btw
direct uit voorraad
StarTech Gigabit 850nm Multi-Mode SFP Glasvezel Transceiver - LC 550m
Vergelijken
€ 53,92 excl. btw
€ 65,24  incl. btw
direct uit voorraad
Cisco Gigabit PoE+ injector 802.3af/at (30W)
Vergelijken

Cisco Gigabit PoE+ injector 802.3af/at (30W)

Cisco artikelnummer: SB-PWR-INJ2-EU
€ 54,28 excl. btw
€ 65,68  incl. btw
direct uit voorraad
Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 2 Meter netwerkkabel
Vergelijken

Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 2 Meter netwerkkabel

Cisco artikelnummer: SFP-H10GB-CU2M=
€ 65,61 excl. btw
€ 79,39  incl. btw
direct uit voorraad