Cookie Settings
  • Voor 16:00 besteld, volgende werkdag geleverd
  • Gratis verzending
  • Professioneel advies: Bel voor info naar 088 - 7077 804 of chat
  • IT-oplossingen
Het ICT adres voor de zakelijke markt en publieke sector
Winkelwagen   bekijk/wijzig inhoud
U heeft nog geen producten in de winkelwagen.

0 items: € 0,00 
Bekijk winkelwagen | Afrekenen
088 - 7077 804
 registreren | login

Allied Telesis Netwerk Switches

 
sorteer op:
resultaten per pagina:
 
Filter op trefwoord
 
 
Voorraad
 
 

Switch type

 
 

Power over Ethernet (PoE)

 
 

Aantal RJ-45 Ethernet poorten

 
 

Rack-montage

 
 

Aantal SFP/SFP+ poorten

 
 
Prijs
 
 
Netwerk Switch, power over Ethernet POE, Uplink SFP
 
Allied Telesis AT-GS910/8-50 8-poorts gigabit netwerk switch
Vergelijken

Allied Telesis AT-GS910/8-50 8-poorts gigabit netwerk switch


  • Switch type - Unmanaged
  • Power over Ethernet (PoE) - N
  • Aantal Basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten - 8
  • Rack-montage - NAllied Telesis artikelnummer: AT-GS910/8-50
€ 57,83 excl. btw
€ 69,97  incl. btw
direct uit voorraad
16 port 10/100/1000TX unmanaged switch with internal power supply EU Power Adapter
Vergelijken

16 port 10/100/1000TX unmanaged switch with internal power supply EU Power Adapter


  • Switch type - Unmanaged
  • Power over Ethernet (PoE) - N
  • Aantal Basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten - 16Allied Telesis artikelnummer: AT-GS910/16-50
€ 90,21 excl. btw
€ 109,15  incl. btw
direct uit voorraad
Vergelijken
€ 2.344,39 excl. btw
€ 2.836,71  incl. btw
direct uit voorraad
Vergelijken
€ 42,81 excl. btw
€ 51,80  incl. btw
direct uit voorraad
24  Port Fast Ethernet PoE WebSmart Switch with 4 uplink ports (2  x 10/100/1000T and  2 x SFP-10/100/1000T Combo ports)
Vergelijken

24 Port Fast Ethernet PoE WebSmart Switch with 4 uplink ports (2 x 10/100/1000T and 2 x SFP-10/10


  • Switch type - Managed
  • Power over Ethernet (PoE) - Y
  • Aantal Basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten - 28
  • Rack-montage - YAllied Telesis artikelnummer: AT-FS750/28PS-50
€ 289,37 excl. btw
€ 350,14  incl. btw
direct uit voorraad
Allied Telesis AT-X210-16GT 14-poorts managed gigabit netwerk switch
Vergelijken

Allied Telesis AT-X210-16GT 14-poorts managed gigabit netwerk switch


  • Switch type - Managed
  • Power over Ethernet (PoE) - N
  • Aantal Basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten - 14
  • Rack-montage - NAllied Telesis artikelnummer: AT-X210-16GT
€ 306,52 excl. btw
€ 370,89  incl. btw
direct uit voorraad
Allied Telesis AT-x230-10GT-50 8-poorts managed gigabit netwerk switch
Vergelijken

Allied Telesis AT-x230-10GT-50 8-poorts managed gigabit netwerk switch


  • Switch type - Managed
  • Power over Ethernet (PoE) - N
  • Aantal Basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten - 8
  • Rack-montage - YAllied Telesis artikelnummer: AT-X230-10GT-50
€ 334,74 excl. btw
€ 405,04  incl. btw
direct uit voorraad
Allied Telesis GS950/28PS 24-poorts POE managed gigabit netwerk switch
Vergelijken

Allied Telesis GS950/28PS 24-poorts POE managed gigabit netwerk switch


  • Switch type - Managed
  • Power over Ethernet (PoE) - Y
  • Aantal Basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten - 24
  • Rack-montage - YAllied Telesis artikelnummer: AT-GS950/28PS-50
€ 474,80 excl. btw
€ 574,51  incl. btw
direct uit voorraad
Gigabit Ethernet Managed switch with 24ports 10/100/1000T Mbps  2 SFP/Copper combo ports  2 SFP/SFP+ uplink slots  single fixed AC power supply
Vergelijken

Gigabit Ethernet Managed switch with 24ports 10/100/1000T Mbps 2 SFP/Copper combo ports 2 SFP/SFP+


  • Switch type - Managed
  • Power over Ethernet (PoE) - N
  • Aantal Basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten - 24
  • Rack-montage - YAllied Telesis artikelnummer: AT-GS924MX-50
€ 550,64 excl. btw
€ 666,27  incl. btw
direct uit voorraad
Managed Industrial switch with 2 x 100/1000 SFP.  4 x 10/100/1000T. no Wifi
Vergelijken

Managed Industrial switch with 2 x 100/1000 SFP. 4 x 10/100/1000T. no Wifi


  • Switch type - Managed
  • Power over Ethernet (PoE) - Y
  • Aantal Basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten - 4
  • Rack-montage - NAllied Telesis artikelnummer: AT-IE200-6GP
€ 606,10 excl. btw
€ 733,38  incl. btw
direct uit voorraad
Vergelijken
€ 856,09 excl. btw
€ 1.035,87  incl. btw
direct uit voorraad
Vergelijken
€ 2.188,10 excl. btw
€ 2.647,60  incl. btw
direct uit voorraad
Vergelijken

Mini Media Converter 10/100T to 100BASE-FX MM LC connector


  • Power over Ethernet (PoE) - YAllied Telesis artikelnummer: AT-MMC200/LC-960
€ 95,25 excl. btw
€ 115,25  incl. btw
6 dagen
AT-AR3050S Advanced Threat Protection Security License - 5 year subscription Includes IP Reputation and Malware Protection
Vergelijken
€ 1.669,81 excl. btw
€ 2.020,47  incl. btw
6 dagen
Allied Telesis AT-x510-52GTX-50 48-poorts SFP+ managed gigabit netwerk switch
Vergelijken

Allied Telesis AT-x510-52GTX-50 48-poorts SFP+ managed gigabit netwerk switch


  • Switch type - Managed
  • Power over Ethernet (PoE) - N
  • Aantal Basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten - 48
  • Rack-montage - YAllied Telesis artikelnummer: AT-X510-52GTX-50
€ 2.313,58 excl. btw
€ 2.799,43  incl. btw
6 dagen
Vergelijken
€ 3.432,39 excl. btw
€ 4.153,19  incl. btw
7 dagen
5 port 10/100/1000TX unmanaged switch with external power supply EU Power Adapter
Vergelijken

5 port 10/100/1000TX unmanaged switch with external power supply EU Power Adapter


  • Switch type - Unmanaged
  • Power over Ethernet (PoE) - N
  • Aantal Basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten - 5
  • Rack-montage - NAllied Telesis artikelnummer: AT-GS910/5E-50
€ 43,81 excl. btw
€ 53,01  incl. btw
8 dagen
Vergelijken

8-port 10/100TX unmanaged switch with internal PSU-EU Power Cord

Allied Telesis artikelnummer: AT-FS710/8-50
€ 44,83 excl. btw
€ 54,24  incl. btw
8 dagen
Vergelijken

16-port 10/100TX unmanaged switch with internal PSU-EU Power Cord

Allied Telesis artikelnummer: AT-FS710/16-50
€ 61,86 excl. btw
€ 74,85  incl. btw
8 dagen
Vergelijken
€ 75,09 excl. btw
€ 90,86  incl. btw
8 dagen