Cookie Settings
  • Voor 16:00 besteld, volgende werkdag geleverd
  • Gratis verzending
  • Professioneel advies: Bel voor info naar 088 - 7077 804 of chat
  • IT-oplossingen
Het ICT adres voor de zakelijke markt en publieke sector
Winkelwagen   bekijk/wijzig inhoud
U heeft nog geen producten in de winkelwagen.

0 items: € 0,00 
Bekijk winkelwagen | Afrekenen
088 - 7077 804
 registreren | login

Allied Telesis Netwerk Modules

 
sorteer op:
resultaten per pagina:
 
Filter op trefwoord
 
 
Voorraad
 
 
Prijs
 
 
Module voor switch en router
 
Vergelijken
€ 1.587,61 excl. btw
€ 1.921,01  incl. btw
direct uit voorraad
Vergelijken
€ 58,15 excl. btw
€ 70,36  incl. btw
levertijd niet bekend
Vergelijken

AT-SPFX-2-90\100BaseFX\2km\1310nm\Multi-Mode Fibre

Allied Telesis artikelnummer: AT-SPFX/2-90
€ 81,04 excl. btw
€ 98,06  incl. btw
levertijd niet bekend
TAA - SFP/LC 1G - Single Mode - 10km - 1310nm
Vergelijken

TAA - SFP/LC 1G - Single Mode - 10km - 1310nm

Allied Telesis artikelnummer: AT-SPLX10A
€ 101,72 excl. btw
€ 123,08  incl. btw
levertijd niet bekend
2900 Series - Gigabit Fiber RJ45 Adapter Cards - PCI-Express Dual Port Adapter: 2x 1G SFP slot
Vergelijken
€ 179,43 excl. btw
€ 217,11  incl. btw
levertijd niet bekend
Vergelijken

Add-On AMF Master License For AMFCLOUD add on 1 AMF Member - 5 year

Allied Telesis artikelnummer: FL-AMFCLOUD-EX1-5Y
€ 215,62 excl. btw
€ 260,90  incl. btw
levertijd niet bekend
Vergelijken
€ 739,51 excl. btw
€ 894,81  incl. btw
levertijd niet bekend
Vergelijken

24-port 10/100/1000T Ethernet line card

Allied Telesis artikelnummer: AT-SBX81GT24
€ 2.278,51 excl. btw
€ 2.757,00  incl. btw
levertijd niet bekend