• Voor 16:00 besteld, volgende werkdag op kantoor
  • Gratis verzending
  • Professioneel advies: Bel voor info naar 088 - 7077 804 of chat
  • IT-oplossingen
Het ICT adres voor de zakelijke markt en publieke sector
Winkelwagen   bekijk/wijzig inhoud
U heeft nog geen producten in de winkelwagen.

0 items: € 0,00 
Bekijk winkelwagen | Afrekenen
088 - 7077 804
 registreren | login

Allied Telesis Multimedia Overige

 
sorteer op:
resultaten per pagina:
 
Filter op trefwoord
 
 
Voorraad
 
 
Prijs
 
 
DVB-T, Clockradio, Binoculars, Tuner, Presenter
 
Vergelijken

Mini Media Converter 10/100T to 100BASE-FX MM SC connector

Allied Telesis artikelnummer: AT-MMC200/SC-960
€ 106,09 excl. btw
€ 128,37  incl. btw
direct uit voorraad
Vergelijken

Mini Media Converter 10/100/1000T to 1000BASE-SX MM SC Connector

Allied Telesis artikelnummer: AT-MMC2000/SC-960
€ 139,07 excl. btw
€ 168,27  incl. btw
direct uit voorraad
Vergelijken

Mini Media Converter 10/100/1000T to 1000BASE-SX MM LC Connector

Allied Telesis artikelnummer: AT-MMC2000/LC-960
€ 139,07 excl. btw
€ 168,27  incl. btw
direct uit voorraad
Vergelijken

Desktop Mini Media Converter - 1000TX to 1000SX LC Connector

Allied Telesis artikelnummer: AT-DMC1000/LC-50
€ 156,00 excl. btw
€ 188,76  incl. btw
direct uit voorraad
Vergelijken
€ 106,09 excl. btw
€ 128,37  incl. btw
minimaal 1 week
Vergelijken

Mini Media Converter 10/100/1000T to SFP

Allied Telesis artikelnummer: AT-MMC2000/SP-960
€ 139,07 excl. btw
€ 168,27  incl. btw
minimaal 1 week
Vergelijken
€ 733,77 excl. btw
€ 887,86  incl. btw
minimaal 1 week