Cookie Settings
  • Op werkdagen voor 16:00 besteld, volgende werkdag geleverd
  • Gratis verzending
  • Professioneel advies: Bel voor info naar 088 - 7077 804
  • IT-oplossingen
Het ICT adres voor de zakelijke markt en publieke sector
Winkelwagen   bekijk/wijzig inhoud
Je hebt nog geen producten in de winkelwagen.

0 items: € 0,00 
Bekijk winkelwagen | Afrekenen
088 - 7077 804
 registreren | login

MicroOptics

 
sorteer op:
resultaten per pagina:
 
Filter op trefwoord
 
 
Voorraad
 
 
Prijs
 
  

SFP 1310nm, SMF, 10 km, LC

MicroOptics artikelnummer: MO-UF-SM-1G-LH
€ 40,14 excl. btw
€ 48,57  incl. btw
levertijd niet bekend

SFP RJ-45 Copper, 100m

MicroOptics artikelnummer: MO-HK-1G-T
€ 55,86 excl. btw
€ 67,59  incl. btw
levertijd niet bekend