Cookie Settings
  • Voor 16:00 besteld, volgende werkdag geleverd
  • Gratis verzending
  • Professioneel advies: Bel voor info naar 088 - 7077 804 of chat
  • IT-oplossingen
Het ICT adres voor de zakelijke markt en publieke sector
Winkelwagen   bekijk/wijzig inhoud
U heeft nog geen producten in de winkelwagen.

0 items: € 0,00 
Bekijk winkelwagen | Afrekenen
088 - 7077 804
 registreren | login

ASSMANN Glasvezel Kabels

 
sorteer op:
resultaten per pagina:
 
Filter op trefwoord
 
 
Voorraad
 
 

Diameter

 
 

Kabel lengte

 
 

Kabel kleur

 
 
Prijs
 
 
Singel / MultiMode Fiber Optical Cable 1 - 50 meter
 
DIGITUS Professional Fiber Optic Singlemode Patch Cord, LC / LC 2m
Vergelijken

DIGITUS Professional Fiber Optic Singlemode Patch Cord, LC / LC 2m


  • Kabel lengte - 2 m
  • Kabel kleur - YellowASSMANN artikelnummer: DK-2933-02
€ 14,16 excl. btw
€ 17,13  incl. btw
direct uit voorraad
DGTS MN GBIC SFP MOD1.25 GBPS 0.55KM 850
Vergelijken

DGTS MN GBIC SFP MOD1.25 GBPS 0.55KM 850

ASSMANN artikelnummer: DN-81000
€ 26,38 excl. btw
€ 31,92  incl. btw
direct uit voorraad
DIGITUS Professional Fiber Optic Singlemode Patch Cord, LC / LC 1m
Vergelijken

DIGITUS Professional Fiber Optic Singlemode Patch Cord, LC / LC 1m


  • Kabel lengte - 1 m
  • Kabel kleur - YellowASSMANN artikelnummer: DK-2933-01
€ 14,02 excl. btw
€ 16,96  incl. btw
minimaal 1 week
LWL patch cable LC-LC multimode
Vergelijken

LWL patch cable LC-LC multimode


  • Kabel lengte - 1 m
  • Kabel kleur - Green,WhiteASSMANN artikelnummer: DK-2533-01-5
€ 13,62 excl. btw
€ 16,48  incl. btw
direct uit voorraad
Vergelijken

SLIM PATCH CORD LC / LC OS2

ASSMANN artikelnummer: DK-HD2933-02
€ 13,68 excl. btw
€ 16,55  incl. btw
direct uit voorraad
LWL SINGLEMODE PCHCBL 1MSC/SC
Vergelijken

LWL SINGLEMODE PCHCBL 1MSC/SC


  • Kabel lengte - 1 m
  • Kabel kleur - YellowASSMANN artikelnummer: DK-2922-01
€ 13,72 excl. btw
€ 16,60  incl. btw
direct uit voorraad
Vergelijken

FIBER OPTIC PCH CORD. ST-SC

ASSMANN artikelnummer: DK-2612-01
€ 13,84 excl. btw
€ 16,75  incl. btw
direct uit voorraad
FIBER OPTIC SINGLEM.PCH CORDLC/SC 2M
Vergelijken

FIBER OPTIC SINGLEM.PCH CORDLC/SC 2M


  • Kabel lengte - 2 m
  • Kabel kleur - YellowASSMANN artikelnummer: DK-2932-02
€ 13,85 excl. btw
€ 16,76  incl. btw
direct uit voorraad
Vergelijken

FIBER OPTIC PCH CORD. ST-ST

ASSMANN artikelnummer: DK-2911-01
€ 13,85 excl. btw
€ 16,76  incl. btw
direct uit voorraad
Vergelijken

FIBER OPTIC PCH CORD. LC-ST

ASSMANN artikelnummer: DK-2931-01
€ 13,85 excl. btw
€ 16,76  incl. btw
direct uit voorraad
LWL SINGLEMODE PCHCBL 1MLC/SC
Vergelijken

LWL SINGLEMODE PCHCBL 1MLC/SC


  • Kabel lengte - 1 m
  • Kabel kleur - YellowASSMANN artikelnummer: DK-2932-01
€ 13,90 excl. btw
€ 16,82  incl. btw
direct uit voorraad
Vergelijken

FIBER OPTIC PCH CORD. ST-ST

ASSMANN artikelnummer: DK-2611-01
€ 14,01 excl. btw
€ 16,95  incl. btw
direct uit voorraad
LWL MULTIMODE PCHCBL 1MST/ST
Vergelijken

LWL MULTIMODE PCHCBL 1MST/ST

ASSMANN artikelnummer: DK-2511-01
€ 14,06 excl. btw
€ 17,01  incl. btw
direct uit voorraad
LWL MULTIMODE PCHCBL 1MLC/LC
Vergelijken

LWL MULTIMODE PCHCBL 1MLC/LC

ASSMANN artikelnummer: DK-2533-01
€ 14,06 excl. btw
€ 17,01  incl. btw
direct uit voorraad
LWL MULTIMODE PCHCBL 1MLC/SC
Vergelijken

LWL MULTIMODE PCHCBL 1MLC/SC


  • Kabel kleur - OrangeASSMANN artikelnummer: DK-2532-01
€ 14,06 excl. btw
€ 17,01  incl. btw
direct uit voorraad
Vergelijken

FIBER OPTIC MULTIM.PCH CORDLC/ST 1M

ASSMANN artikelnummer: DK-2531-01
€ 14,06 excl. btw
€ 17,01  incl. btw
direct uit voorraad
LWL patch cable LC-LC multimode
Vergelijken

LWL patch cable LC-LC multimode


  • Kabel lengte - 2 m
  • Kabel kleur - Green,WhiteASSMANN artikelnummer: DK-2533-02-5
€ 14,10 excl. btw
€ 17,06  incl. btw
direct uit voorraad
LWL OM 3 MULTIM.PCHCBL 1MLC/SC
Vergelijken

LWL OM 3 MULTIM.PCHCBL 1MLC/SC


  • Kabel lengte - 1 m
  • Kabel kleur - BlueASSMANN artikelnummer: DK-2532-01/3
€ 14,16 excl. btw
€ 17,13  incl. btw
direct uit voorraad
LWL OM 3 MULTIM.PCHCBL 1MLC/LC
Vergelijken

LWL OM 3 MULTIM.PCHCBL 1MLC/LC


  • Kabel lengte - 1 m
  • Kabel kleur - TurquoiseASSMANN artikelnummer: DK-2533-01/3
€ 14,16 excl. btw
€ 17,13  incl. btw
direct uit voorraad
Vergelijken

FIBER OPTIC PCH CORD. ST-ST

ASSMANN artikelnummer: DK-2511-01/3
€ 14,16 excl. btw
€ 17,13  incl. btw
direct uit voorraad