Cookie Settings
  • Voor 16:00 besteld, volgende werkdag geleverd
  • Gratis verzending
  • Professioneel advies: Bel voor info naar 088 - 7077 804 of chat
  • IT-oplossingen
Het ICT adres voor de zakelijke markt en publieke sector
Winkelwagen   bekijk/wijzig inhoud
U heeft nog geen producten in de winkelwagen.

0 items: € 0,00 
Bekijk winkelwagen | Afrekenen
088 - 7077 804
 registreren | login

Advanced Cable Tech Glasvezel Kabels

 
sorteer op:
resultaten per pagina:
 
Filter op trefwoord
 
 
Voorraad
 
 

Diameter

 
 

Connector type

 
 

Kabel lengte

 
 

Kabel kleur

 
 
Prijs
 
 
Singel / MultiMode Fiber Optical Cable 1 - 50 meter
 
St/st 50/125 dup om2 0.50m. Eenh. 1 stk
Vergelijken

St/st 50/125 dup om2 0.50m. Eenh. 1 stk


  • Kabel lengte - 0.5 mACT artikelnummer: RL1500
€ 14,34 excl. btw
€ 17,35  incl. btw
direct uit voorraad
ACT Fibre Optics Multimode LC-ST 62.5/125μm Duplex Oranje 1,0m
Vergelijken

ACT Fibre Optics Multimode LC-ST 62.5/125μm Duplex Oranje 1,0m


  • Diameter - 62.5/125 Micron
  • Connector - LC-ST
  • Kabel lengte - 1 m
  • Kabel kleur - OranjeACT artikelnummer: RL7001
€ 14,81 excl. btw
€ 17,92  incl. btw
direct uit voorraad
ACT Fibre Optics Singlemode SC-SC 9/125μm Duplex Geel 1,0m
Vergelijken

ACT Fibre Optics Singlemode SC-SC 9/125μm Duplex Geel 1,0m


  • Diameter - 9/125 Micron
  • Connector - SC-SC
  • Kabel lengte - 1 m
  • Kabel kleur - GeelACT artikelnummer: RL3901
€ 14,85 excl. btw
€ 17,97  incl. btw
direct uit voorraad
ACT Fibre Optics Multimode LC-ST 50/125μm Duplex Oranje 1,0m
Vergelijken

ACT Fibre Optics Multimode LC-ST 50/125μm Duplex Oranje 1,0m


  • Diameter - 50/125 Micron
  • Connector - LC-ST
  • Kabel lengte - 1 m
  • Kabel kleur - OranjeACT artikelnummer: RL7501
€ 14,85 excl. btw
€ 17,97  incl. btw
direct uit voorraad
ACT Fibre Optics Singlemode LC-SC 9/125μm Duplex Geel 1,0m
Vergelijken

ACT Fibre Optics Singlemode LC-SC 9/125μm Duplex Geel 1,0m


  • Diameter - 9/125 Micron
  • Connector - LC-SC
  • Kabel lengte - 1 m
  • Kabel kleur - GeelACT artikelnummer: RL8901
€ 14,95 excl. btw
€ 18,09  incl. btw
direct uit voorraad
ACT Fibre Optics Singlemode SC-SC 9/125μm Duplex Geel 1,5m
Vergelijken

ACT Fibre Optics Singlemode SC-SC 9/125μm Duplex Geel 1,5m


  • Diameter - 9/125 Micron
  • Connector - SC-SC
  • Kabel lengte - 1,5 m
  • Kabel kleur - GeelACT artikelnummer: RL3951
€ 15,05 excl. btw
€ 18,21  incl. btw
direct uit voorraad
ACT Fibre Optics Multimode LC-SC 62.5/125μm Duplex Oranje 1,5m
Vergelijken

ACT Fibre Optics Multimode LC-SC 62.5/125μm Duplex Oranje 1,5m


  • Diameter - 62.5/125 Micron
  • Connector - LC-SC
  • Kabel lengte - 1,5 m
  • Kabel kleur - OranjeACT artikelnummer: RL8051
€ 15,10 excl. btw
€ 18,27  incl. btw
direct uit voorraad
ACT Fibre Patchcable multimode 50/125µm OM3 Duplex LC- LC Aqua 1,0m
Vergelijken

ACT Fibre Patchcable multimode 50/125µm OM3 Duplex LC- LC Aqua 1,0m


  • Diameter - 50/125 Micron
  • Connector - LC-LC
  • Kabel lengte - 1 m
  • Kabel kleur - BlauwACT artikelnummer: RL9601
€ 15,11 excl. btw
€ 18,28  incl. btw
direct uit voorraad
ACT Fibre Optics Singlemode LC-LC 9/125μm Duplex Geel 1,0m
Vergelijken

ACT Fibre Optics Singlemode LC-LC 9/125μm Duplex Geel 1,0m


  • Diameter - 9/125 Micron
  • Connector - LC-LC
  • Kabel lengte - 1 m
  • Kabel kleur - GeelACT artikelnummer: RL9901
€ 15,18 excl. btw
€ 18,37  incl. btw
direct uit voorraad
ACT SC/APC8 - LC/PC 9/125?m OS2 DUPLEX fiber optic patchkabel. Lengte: 1,00
Vergelijken

ACT SC/APC8 - LC/PC 9/125?m OS2 DUPLEX fiber optic patchkabel. Lengte: 1,00


  • Diameter - 9/125 Micron
  • Kabel lengte - 1 mACT artikelnummer: RL8801
€ 15,54 excl. btw
€ 18,80  incl. btw
direct uit voorraad
ACT Fibre Optics Singlemode LC-LC 9/125μm Duplex Geel 2,0m
Vergelijken

ACT Fibre Optics Singlemode LC-LC 9/125μm Duplex Geel 2,0m


  • Diameter - 9/125 Micron
  • Connector - LC-LC
  • Kabel lengte - 2 m
  • Kabel kleur - GeelACT artikelnummer: RL9902
€ 15,56 excl. btw
€ 18,83  incl. btw
direct uit voorraad
ACT Fibre Optics Multimode LC-LC 50/125μm OM4 Duplex Erika Violet 1,0m
Vergelijken

ACT Fibre Optics Multimode LC-LC 50/125μm OM4 Duplex Erika Violet 1,0m


  • Diameter - 50/125 Micron
  • Connector - LC-LC
  • Kabel lengte - 1 m
  • Kabel kleur - Erika VioletACT artikelnummer: RL9701
€ 15,65 excl. btw
€ 18,94  incl. btw
direct uit voorraad
ACT 2 meter LSZH Multimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren Aqua
Vergelijken

ACT 2 meter LSZH Multimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren Aqua


  • Diameter - 50/125 Micron
  • Connector - LC-SC
  • Kabel lengte - 2 m
  • Kabel kleur - BlauwACT artikelnummer: RL8602
€ 15,68 excl. btw
€ 18,97  incl. btw
direct uit voorraad
ACT Fibre Optics Singlemode LC-LC 9/125μm Duplex Geel 3,0m
Vergelijken

ACT Fibre Optics Singlemode LC-LC 9/125μm Duplex Geel 3,0m


  • Diameter - 9/125 Micron
  • Connector - LC-LC
  • Kabel lengte - 3 m
  • Kabel kleur - GeelACT artikelnummer: RL9903
€ 15,91 excl. btw
€ 19,25  incl. btw
direct uit voorraad
ACT Fibre Optics Multimode LC-SC 62.5/125μm Duplex Oranje 3,0m
Vergelijken

ACT Fibre Optics Multimode LC-SC 62.5/125μm Duplex Oranje 3,0m


  • Diameter - 62.5/125 Micron
  • Connector - LC-SC
  • Kabel lengte - 3 m
  • Kabel kleur - OranjeACT artikelnummer: RL8003
€ 15,92 excl. btw
€ 19,26  incl. btw
direct uit voorraad
ACT Fibre Optics Multimode LC-LC 50/125μm OM4 Duplex Erika Violet 2,0m
Vergelijken

ACT Fibre Optics Multimode LC-LC 50/125μm OM4 Duplex Erika Violet 2,0m


  • Diameter - 50/125 Micron
  • Connector - LC-LC
  • Kabel lengte - 2 mACT artikelnummer: RL9702
€ 16,72 excl. btw
€ 20,23  incl. btw
direct uit voorraad
ACT Fibre Optics Multimode LC-LC 50/125μm OM4 Duplex Blauw 3,0m
Vergelijken

ACT Fibre Optics Multimode LC-LC 50/125μm OM4 Duplex Blauw 3,0m


  • Diameter - 50/125 Micron
  • Connector - LC-LC
  • Kabel lengte - 3 mACT artikelnummer: RL9703
€ 17,80 excl. btw
€ 21,54  incl. btw
direct uit voorraad
ACT LC-LC 50/125?m OM4 Duplex fiber optic patchkabel. Lengte: 5,00
Vergelijken

ACT LC-LC 50/125?m OM4 Duplex fiber optic patchkabel. Lengte: 5,00


  • Kabel lengte - 5 mACT artikelnummer: RL9705
€ 18,92 excl. btw
€ 22,89  incl. btw
direct uit voorraad
ACT LC-LC 50/125?m OM4 Duplex fiber optic patchkabel. Lengte: 7.00
Vergelijken

ACT LC-LC 50/125?m OM4 Duplex fiber optic patchkabel. Lengte: 7.00


  • Kabel lengte - 7 mACT artikelnummer: RL9707
€ 21,09 excl. btw
€ 25,52  incl. btw
direct uit voorraad
ACT LC-LC 50/125?m OM4 Duplex fiber optic patchkabel. Lengte: 10,00
Vergelijken

ACT LC-LC 50/125?m OM4 Duplex fiber optic patchkabel. Lengte: 10,00


  • Kabel lengte - 10 mACT artikelnummer: RL9710
€ 24,30 excl. btw
€ 29,40  incl. btw
direct uit voorraad