Cookie Settings
  • Op werkdagen voor 16:00 besteld, volgende werkdag geleverd
  • Gratis verzending
  • Professioneel advies: Bel voor info naar 088 - 7077 804
  • IT-oplossingen
Het ICT adres voor de zakelijke markt en publieke sector
Winkelwagen   bekijk/wijzig inhoud
Je hebt nog geen producten in de winkelwagen.

0 items: € 0,00 
Bekijk winkelwagen | Afrekenen
088 - 7077 804
 registreren | login

Glasvezel Kabels

 
sorteer op:
resultaten per pagina:
 
Filter op trefwoord
 
 

Fabrikant

 
 
Voorraad
 
 

Diameter

 
 

Connector type

 
 

Kabel lengte

 
 

Kabel kleur

 
 
Prijs
 
 
Singel / MultiMode Fiber Optical Cable 1 - 50 meter
 
ACT Ea1006 sc/sc duplex adapter om2 grey. Eenh. 1 stk
Vergelijken
€ 8,76 excl. btw
€ 10,60  incl. btw
direct uit voorraad
ACT Rl9995 lc os2 semi t pigtail 1.00m. 1 stk
Vergelijken

ACT Rl9995 lc os2 semi t pigtail 1.00m. 1 stk


  • Kabel lengte - 1 mACT artikelnummer: RL9995
€ 9,15 excl. btw
€ 11,07  incl. btw
direct uit voorraad
Vergelijken

ACT LC OS2 SEMI T PIGTAIL 2.00M. 1 stk


  • Kabel lengte - 2 mACT artikelnummer: RL9996
€ 9,19 excl. btw
€ 11,12  incl. btw
direct uit voorraad
Vergelijken

Blue Cat7 SFTP Cable0.5M 1.6ft Blue Cat7

Videoseven artikelnummer: V7CAT7FSTP-50C-BLU
€ 10,40 excl. btw
€ 12,58  incl. btw
direct uit voorraad
Vergelijken

White Cat7 SFTP Cable3M 10ft White Cat7

Videoseven artikelnummer: V7CAT7FSTP-2M-WHT
€ 11,66 excl. btw
€ 14,11  incl. btw
direct uit voorraad
ACT 2xrca - 3.5mm st m/m bk 3.00m. Eenh. 1 stk
Vergelijken

ACT 2xrca - 3.5mm st m/m bk 3.00m. Eenh. 1 stk


  • Kabel lengte - 3 mACT artikelnummer: AK6232
€ 12,52 excl. btw
€ 15,15  incl. btw
direct uit voorraad
ACT 2xrca - 2xrca m/m bk 0.50m. Eenh. 1 stk
Vergelijken

ACT 2xrca - 2xrca m/m bk 0.50m. Eenh. 1 stk


  • Kabel lengte - 0.5 mACT artikelnummer: AK6218
€ 12,66 excl. btw
€ 15,32  incl. btw
direct uit voorraad
Vergelijken

ADAPTERPLATE 2X20MM SLOTS. 1 stk

ACT artikelnummer: FA2149
€ 12,79 excl. btw
€ 15,48  incl. btw
direct uit voorraad
Vergelijken

El8901 lc/sc 9/125 dup 1.00m. 1 stk

Eminent artikelnummer: EL8901
€ 12,81 excl. btw
€ 15,50  incl. btw
direct uit voorraad
SLIM PATCH CORD LC / LC OM4
Vergelijken

SLIM PATCH CORD LC / LC OM4

ASSMANN artikelnummer: DK-HD2533-01-4
€ 13,11 excl. btw
€ 15,86  incl. btw
direct uit voorraad
Vergelijken
€ 13,25 excl. btw
€ 16,03  incl. btw
direct uit voorraad
Vergelijken
€ 13,25 excl. btw
€ 16,03  incl. btw
direct uit voorraad
Vergelijken
€ 13,25 excl. btw
€ 16,03  incl. btw
direct uit voorraad
MicroConnect LC/PC-LC/PC 10M 9/125 SM DPX SINGELMODE DUPLEX OS1 LSZH
Vergelijken

MicroConnect LC/PC-LC/PC 10M 9/125 SM DPX SINGELMODE DUPLEX OS1 LSZH


  • Diameter - 9/125 Micron
  • Connector - LC-LC
  • Kabel lengte - 10 mMicroConnect artikelnummer: FIB441010
€ 13,25 excl. btw
€ 16,03  incl. btw
direct uit voorraad
ECON-Line LC-SC 50/125?m OM2 Duplex fiber optic patchkabel. Lengte: 1,00
Vergelijken

ECON-Line LC-SC 50/125?m OM2 Duplex fiber optic patchkabel. Lengte: 1,00


  • Diameter - 50/125 Micron
  • Connector - LC-SC
  • Kabel lengte - 1 mEcon-Line artikelnummer: EL8501
€ 13,25 excl. btw
€ 16,03  incl. btw
direct uit voorraad
LWL patch cable LC-LC multimode
Vergelijken

LWL patch cable LC-LC multimode


  • Kabel lengte - 1 m
  • Kabel kleur - Green,WhiteASSMANN artikelnummer: DK-2533-01-5
€ 13,44 excl. btw
€ 16,26  incl. btw
direct uit voorraad
Vergelijken

White Cat7 SFTP Cable5M 16.4ft White Cat

Videoseven artikelnummer: V7CAT7FSTP-5M-WHT
€ 13,56 excl. btw
€ 16,41  incl. btw
direct uit voorraad
Vergelijken
€ 13,56 excl. btw
€ 16,41  incl. btw
direct uit voorraad
Vergelijken

ECON-Line ST-ST 62.5/125?m OM1 Duplex fiber optic patchkabel. Lengte: 2,00


  • Diameter - 62.5/125 Micron
  • Connector - ST-ST
  • Kabel lengte - 2 mEcon-Line artikelnummer: EL1002
€ 13,69 excl. btw
€ 16,56  incl. btw
direct uit voorraad
Vergelijken
€ 13,69 excl. btw
€ 16,56  incl. btw
direct uit voorraad