• Voor 16:00 besteld, morgen op kantoor
  • Gratis verzending
  • Professioneel advies: Bel voor info naar 023 - 567 08 14 of chat
  • IT-oplossingen
Winkelwagen   bekijk/wijzig inhoud
U heeft nog geen producten in de winkelwagen.

0 items: € 0,00 
Bekijk winkelwagen | Afrekenen
023 - 567 08 14
 registreren | login

Glasvezel Kabels

 
sorteer op:
resultaten per pagina:
 
Filter op trefwoord
 
 

Fabrikant

 
 
Voorraad
 
 

Diameter

 
 

Connector type

 
 

Kabel lengte

 
 

Kabel kleur

 
 
Prijs
 
 
Singel / MultiMode Fiber Optical Cable 1 - 50 meter
 
Ea1006 sc/sc duplex adapter om2 grey. Eenh. 1 stk
Vergelijken
€ 8,76 excl. btw
€ 10,60  incl. btw
direct uit voorraad
Ea1015 sc simplex adapter om3. 1 stk
Vergelijken

Ea1015 sc simplex adapter om3. 1 stk

ACT artikelnummer: EA1015
€ 8,84 excl. btw
€ 10,70  incl. btw
direct uit voorraad
Rl9995 lc os2 semi t pigtail 1.00m. 1 stk
Vergelijken

Rl9995 lc os2 semi t pigtail 1.00m. 1 stk


  • Kabel lengte - 1 m
  • Kabel kleur - YellowACT artikelnummer: RL9995
€ 9,15 excl. btw
€ 11,07  incl. btw
direct uit voorraad
Optical Connector Kit
Vergelijken

Optical Connector Kit

Bandridge artikelnummer: BAK700
€ 12,15 excl. btw
€ 14,70  incl. btw
direct uit voorraad
Vergelijken

El9901 lc/lc 9/125 dup 1.00m. Eenh. 1 stk

Eminent artikelnummer: EL9901
€ 12,81 excl. btw
€ 15,50  incl. btw
direct uit voorraad
Vergelijken

El8901 lc/sc 9/125 dup 1.00m. 1 stk

Eminent artikelnummer: EL8901
€ 12,81 excl. btw
€ 15,50  incl. btw
direct uit voorraad
Vergelijken

El8902 lc/sc 9/125 dup 2.00m. 1 stk

Eminent artikelnummer: EL8902
€ 12,99 excl. btw
€ 15,72  incl. btw
direct uit voorraad
Vergelijken

El9902 lc/lc 9/125 dup 2.00m. Eenh. 1 stk

Eminent artikelnummer: EL9902
€ 12,99 excl. btw
€ 15,72  incl. btw
direct uit voorraad
Vergelijken

FIBER OPTIC PCH CORD. ST-ST

ASSMANN artikelnummer: DK-2611-01
€ 13,10 excl. btw
€ 15,85  incl. btw
direct uit voorraad
Vergelijken

El9903 lc/lc 9/125 dup 3.00m. Eenh. 1 stk

Eminent artikelnummer: EL9903
€ 13,18 excl. btw
€ 15,95  incl. btw
direct uit voorraad
Vergelijken

El8903 lc/sc 9/125 dup 3.00m. 1 stk

Eminent artikelnummer: EL8903
€ 13,18 excl. btw
€ 15,95  incl. btw
direct uit voorraad
Optical cable TosLink male - male 1.00 m grey
Vergelijken

Optical cable TosLink male - male 1.00 m grey


  • Kabel lengte - 1 mKonig artikelnummer: KNA25000E10
€ 13,31 excl. btw
€ 16,11  incl. btw
direct uit voorraad
Vergelijken

ECON-Line SC-SC 62.5/125?m OM1 Duplex fiber optic patchkabel. Lengte: 2,00


  • Diameter - 62.5/125 Micron
  • Connector - SC-SC
  • Kabel lengte - 2 mEcon-Line artikelnummer: EL3002
€ 13,40 excl. btw
€ 16,21  incl. btw
direct uit voorraad
Vergelijken

El8910 lc/sc 9/125 dup 10.00m. 1 stk

Eminent artikelnummer: EL8910
€ 13,42 excl. btw
€ 16,24  incl. btw
direct uit voorraad
Vergelijken

El9910 lc/lc 9/125 dup 10.00m. Eenh. 1 stk

Eminent artikelnummer: EL9910
€ 13,42 excl. btw
€ 16,24  incl. btw
direct uit voorraad
Vergelijken

El8905 lc/sc 9/125 dup 5.00m. 1 stk

Eminent artikelnummer: EL8905
€ 13,52 excl. btw
€ 16,36  incl. btw
direct uit voorraad
Vergelijken

El9905 lc/lc 9/125 dup 5.00m. Eenh. 1 stk

Eminent artikelnummer: EL9905
€ 13,52 excl. btw
€ 16,36  incl. btw
direct uit voorraad
Vergelijken

FIBER OPTIC PCH CORD. ST-ST

ASSMANN artikelnummer: DK-2911-01
€ 13,59 excl. btw
€ 16,44  incl. btw
direct uit voorraad
Vergelijken

FIBER OPTIC PCH CORD. LC-SC

ASSMANN artikelnummer: DK-2632-01
€ 13,79 excl. btw
€ 16,69  incl. btw
direct uit voorraad
Rl3900 sc/sc 9/125 duplex 0.50m. 1 stk
Vergelijken

Rl3900 sc/sc 9/125 duplex 0.50m. 1 stk


  • Kabel lengte - 0.5 m
  • Kabel kleur - YellowACT artikelnummer: RL3900
€ 13,81 excl. btw
€ 16,71  incl. btw
direct uit voorraad