• Voor 16:00 besteld, volgende werkdag op kantoor
  • Gratis verzending
  • Professioneel advies: Bel voor info naar 088 - 7077 804 of chat
  • IT-oplossingen
Het ICT adres voor de zakelijke markt en publieke sector
Winkelwagen   bekijk/wijzig inhoud
U heeft nog geen producten in de winkelwagen.

0 items: € 0,00 
Bekijk winkelwagen | Afrekenen
088 - 7077 804
 registreren | login

MicroConnect

 
sorteer op:
resultaten per pagina:
 
Filter op trefwoord
 
 

Subcategorie

 
 
Voorraad
 
 
Prijs
 
  

U/UTP CAT6 0.4M Green LSZH

MicroConnect artikelnummer: UTP6004G
€ 8,71 excl. btw
€ 10,54  incl. btw
direct uit voorraad

S/FTP CAT6 0.15m Yellow LSZH

MicroConnect artikelnummer: SSTP60015Y
€ 8,71 excl. btw
€ 10,54  incl. btw
direct uit voorraad

F/UTP CAT6 0.25m Transperent

MicroConnect artikelnummer: STP60025T
€ 8,71 excl. btw
€ 10,54  incl. btw
direct uit voorraad

U/UTP CAT6 2M Pink Flat

MicroConnect artikelnummer: V-UTP602PI-FLAT
€ 8,71 excl. btw
€ 10,54  incl. btw
minimaal 1 week

FTP CAT6 0.25M Grey

MicroConnect artikelnummer: B-FTP60025
€ 9,43 excl. btw
€ 11,41  incl. btw
direct uit voorraad

U/UTP CAT5e 1M Yellow PVC

MicroConnect artikelnummer: B-UTP501Y
€ 9,43 excl. btw
€ 11,41  incl. btw
direct uit voorraad

SC/UPC Pigtail 1.5m 50/125 OM3

MicroConnect artikelnummer: FIBSCM3PIG
€ 9,43 excl. btw
€ 11,41  incl. btw
direct uit voorraad

U/UTP CAT5e 0.5M Yellow PVC

MicroConnect artikelnummer: B-UTP5005Y
€ 9,43 excl. btw
€ 11,41  incl. btw
direct uit voorraad

U/UTP CAT5e 1M Black PVC

MicroConnect artikelnummer: B-UTP501S
€ 9,43 excl. btw
€ 11,41  incl. btw
minimaal 1 week

FTP CAT5E 0.5M White

MicroConnect artikelnummer: B-FTP5005W
€ 9,43 excl. btw
€ 11,41  incl. btw
minimaal 1 week

U/UTP CAT5e 0.25M Black PVC

MicroConnect artikelnummer: B-UTP50025S
€ 9,43 excl. btw
€ 11,41  incl. btw
direct uit voorraad

BNC crimp plug for RG59

MicroConnect artikelnummer: BNC59F
€ 9,43 excl. btw
€ 11,41  incl. btw
direct uit voorraad

F/UTP CAT6 0.25m Blue PVC

MicroConnect artikelnummer: B-FTP60025B
€ 9,43 excl. btw
€ 11,41  incl. btw
minimaal 1 week

U/UTP CAT5e 0.25M White PVC

MicroConnect artikelnummer: B-UTP50025W
€ 9,43 excl. btw
€ 11,41  incl. btw
direct uit voorraad

U/UTP CAT5e 0.25M Green PVC

MicroConnect artikelnummer: B-UTP50025G
€ 9,43 excl. btw
€ 11,41  incl. btw
direct uit voorraad

SC/UPC Pigtail 5m 50/125 OM3

MicroConnect artikelnummer: FIBSCM3PIG5
€ 9,43 excl. btw
€ 11,41  incl. btw
direct uit voorraad

F/UTP CAT6 0.25m Purple PVC

MicroConnect artikelnummer: B-FTP60025P
€ 9,43 excl. btw
€ 11,41  incl. btw
direct uit voorraad

U/UTP CAT5e 0.25M Orange PVC

MicroConnect artikelnummer: B-UTP50025O
€ 9,43 excl. btw
€ 11,41  incl. btw
direct uit voorraad

U/UTP CAT5e 1M Grey PVC

MicroConnect artikelnummer: B-UTP501
€ 9,43 excl. btw
€ 11,41  incl. btw
direct uit voorraad

Adapter RCA - RCA F-F

MicroConnect artikelnummer: AUDAGG
€ 9,43 excl. btw
€ 11,41  incl. btw
direct uit voorraad