• Voor 16:00 besteld, volgende werkdag op kantoor
  • Gratis verzending
  • Professioneel advies: Bel voor info naar 023 - 567 08 14 of chat
  • IT-oplossingen
Het ICT adres voor de zakelijke markt en publieke sector
Winkelwagen   bekijk/wijzig inhoud
U heeft nog geen producten in de winkelwagen.

0 items: € 0,00 
Bekijk winkelwagen | Afrekenen
023 - 567 08 14
 registreren | login

Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF XCVR

Artikelnr: J9151E / EAN: 190017245959

Hewlett Packard Enterprise
€ 840,28 excl. btw
€ 1.016,74  incl. btw
10 op voorraad 
- +
WAAROM BUYITDIRECT?
Gratis verzending
Voor 16.00 besteld
volgende werkdag in huis
Persoonlijk en professioneel contact
Service van begin tot eind
Goede klantbeoordeling
  • facebook
  • twitter
  • linkedin

Productspecialist

Heeft u vragen over dit product? Milan van Willigen staat voor u klaar.

Bel mij    Email mij

Bel Milan van Willigen op: 023 - 567 18 13


Wordt u liever teruggebeld? Vul dan onderstaand formulier in.


Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF XCVR


 
 
Toon alternatieven van J9151E
 
Fabrikant
 Dezelfde fabrikant
 Alle fabrikanten
Voorraad
 Voorraad producten
 Alle producten