• Voor 16:00 besteld, volgende werkdag op kantoor
  • Gratis verzending
  • Professioneel advies: Bel voor info naar 088 - 7077 804 of chat
  • IT-oplossingen
Het ICT adres voor de zakelijke markt en publieke sector
Winkelwagen   bekijk/wijzig inhoud
U heeft nog geen producten in de winkelwagen.

0 items: € 0,00 
Bekijk winkelwagen | Afrekenen
088 - 7077 804
 registreren | login

HPE Aruba 3810M rack-montage Managed netwerk switch

Artikelnr: JL075A / EAN: 888793596616

Hewlett Packard Enterprise
€ 8.045,30 excl. btw
€ 9.734,81  incl. btw
levertijd minimaal 1 week
  • Switch type - Managed
  • Power over Ethernet (PoE) - N
  • Rack-montage - Y
- +
WAAROM BUYITDIRECT?
Gratis verzending
Voor 16.00 besteld
volgende werkdag op kantoor
Persoonlijk en professioneel contact
Service van begin tot eind
Klantbeoordeling van 8,6
  • facebook
  • twitter
  • linkedin

Productspecialist

Heeft u vragen over dit product? Hans Schoppers staat voor u klaar.

Bel mij    Email mij

Bel Hans Schoppers op: 088 - 7077 814


Wordt u liever teruggebeld? Vul dan onderstaand formulier in.


The Aruba 3810 Switch Series provides performance and resiliency for the mobile-first campus network. Based on a powerful ProVision ASIC and ready for high-speed APs with HPE Smart Rate multi-gigabit Ethernet, the Aruba 3810 delivers a better application experience with low latency, virtualization with resilient stacking technology, and line rate 40GbE for plenty of back haul capacity.




 
 
Stel uw EIGEN BUNDEL samen en ontvang extra KORTING op uw aankoop!
HPE Aruba 3810M rack-montage Managed netwerk switch
+
 
Voeg een product toe
€ 8.045,30 excl. btw
€ 9.734,81  incl. btw
Gratis verzending
HPE Aruba 3810M switchArtikelNr.FabrikantVoorraadVan*Voor*Toevoegen
 
 Accessoires Netwerken      
 X242 40G QSFP+ to QSFP+ 3m DACJH235AHPe18€ 197,32€ 187,52
 X242 40G QSFP+ to QSFP+ 1m DACJH234AHPe2€ 198,85€ 188,98
 Aruba 3810M 4-port Stacking ModuleJL084AHPe29€ 856,52€ 817,98
 Glasvezel Kabels      
 Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2mQK733AHPe18€ 96,84€ 89,95
 Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 5mQK734AHPe3€ 122,12€ 113,71
 Netwerk Modules      
 HP 3800 0.5M STACKING CABLEJ9578AHPe17€ 178,46€ 173,71
* excl. BTW