Cookie Settings
  • Voor 16:00 besteld, volgende werkdag geleverd
  • Gratis verzending
  • Professioneel advies: Bel voor info naar 088 - 7077 804 of chat
  • IT-oplossingen
Het ICT adres voor de zakelijke markt en publieke sector
Winkelwagen   bekijk/wijzig inhoud
U heeft nog geen producten in de winkelwagen.

0 items: € 0,00 
Bekijk winkelwagen | Afrekenen
088 - 7077 804
 registreren | login

HPE Aruba 3810M rack-montage Managed netwerk switch

Artikelnr: JL075A / EAN: 888793596616

Hewlett Packard Enterprise
€ 8.045,30 excl. btw
€ 9.734,81  incl. btw
levertijd minimaal 1 week
  • Switch type - Managed
  • Power over Ethernet (PoE) - N
  • Rack-montage - Y
- +
WAAROM BUYITDIRECT?
Gratis verzending
Voor 16.00 besteld,
volgende werkdag geleverd
Persoonlijk en professioneel contact
Service van begin tot eind
Klantbeoordeling van 8,6
  • facebook
  • twitter
  • linkedin

Productspecialist

Heeft u vragen over dit product? Hans Schoppers staat voor u klaar.

Bel mij    Email mij

Bel Hans Schoppers op: 088 - 7077 814


Wordt u liever teruggebeld? Vul dan onderstaand formulier in.


The Aruba 3810 Switch Series provides performance and resiliency for the mobile-first campus network. Based on a powerful ProVision ASIC and ready for high-speed APs with HPE Smart Rate multi-gigabit Ethernet, the Aruba 3810 delivers a better application experience with low latency, virtualization with resilient stacking technology, and line rate 40GbE for plenty of back haul capacity. The Aruba 3810 has comprehensive Layer 3 features, right size deployment models, and is SDN


 
 
Stel uw EIGEN BUNDEL samen en ontvang extra KORTING op uw aankoop!
HPE Aruba 3810M rack-montage Managed netwerk switch
+
 
Voeg een product toe
€ 8.045,30 excl. btw
€ 9.734,81  incl. btw
Gratis verzending
HPE Aruba 3810M switchArtikelNr.FabrikantVoorraadVan*Voor*Toevoegen
 
 Accessoires Netwerken      
 X242 40G QSFP+ to QSFP+ 3m DACJH235AHPe3€ 102,46€ 96,70
 Aruba 3810M 4-port Stacking ModuleJL084AHPe12€ 837,94€ 800,23
 Glasvezel Kabels      
 Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2mQK733AHPe18€ 96,84€ 89,95
 Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 5mQK734AHPe14€ 122,12€ 113,71
 Netwerk Modules      
 HP 3800 0.5M STACKING CABLEJ9578AHPe10€ 174,66€ 169,99
* excl. BTW