Cookie Settings
  • Op werkdagen voor 16:00 besteld, volgende werkdag geleverd
  • Gratis verzending
  • Professioneel advies: Bel voor info naar 088 - 7077 804
  • IT-oplossingen
Het ICT adres voor de zakelijke markt en publieke sector
Winkelwagen   bekijk/wijzig inhoud
Je hebt nog geen producten in de winkelwagen.

0 items: € 0,00 
Bekijk winkelwagen | Afrekenen
088 - 7077 804
 registreren | login

StarTech Glasvezel Kabels

 
sorteer op:
resultaten per pagina:
 
Filter op trefwoord
 
 
Voorraad
 
 

Diameter

 
 

Connector type

 
 

Kabel lengte

 
 
Prijs
 
 
Singel / MultiMode Fiber Optical Cable 1 - 50 meter
 
StarTech 1m Multimode 62.5/125 Duplex Fiber Patch
Vergelijken

StarTech 1m Multimode 62.5/125 Duplex Fiber Patch


  • Diameter - 62.5/125 Micron
  • Connector - SC-SC
  • Kabel lengte - 1 mStarTech artikelnummer: FIBSCSC1
€ 18,91 excl. btw
€ 22,88  incl. btw
direct uit voorraad
StarTech 1 m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC
Vergelijken

StarTech 1 m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC


  • Kabel lengte - 1 mStarTech artikelnummer: 50FIBLCSC1
€ 19,75 excl. btw
€ 23,90  incl. btw
direct uit voorraad
StarTech 2m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel ST-SC
Vergelijken

StarTech 2m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel ST-SC


  • Diameter - 62.5/125 Micron
  • Connector - ST-SC
  • Kabel lengte - 2 mStarTech artikelnummer: FIBSTSC2
€ 20,02 excl. btw
€ 24,22  incl. btw
direct uit voorraad
StarTech 1 m multimode 50/125 duplex glasvezel patchkabel LC - ST
Vergelijken

StarTech 1 m multimode 50/125 duplex glasvezel patchkabel LC - ST


  • Kabel lengte - 1 mStarTech artikelnummer: 50FIBLCST1
€ 20,31 excl. btw
€ 24,58  incl. btw
direct uit voorraad
StarTech 1 m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC
Vergelijken

StarTech 1 m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC


  • Diameter - 62.5/125 Micron
  • Connector - LC-SC
  • Kabel lengte - 1 mStarTech artikelnummer: FIBLCSC1
€ 20,31 excl. btw
€ 24,58  incl. btw
direct uit voorraad
1M 10 GB AQUA FIBER PATCH CABLE LC/SC
Vergelijken

1M 10 GB AQUA FIBER PATCH CABLE LC/SC


  • Kabel lengte - 1 mStarTech artikelnummer: A50FBLCSC1
€ 20,59 excl. btw
€ 24,91  incl. btw
direct uit voorraad
StarTech 1 m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC
Vergelijken

StarTech 1 m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC


  • Kabel lengte - 1 mStarTech artikelnummer: 50FIBLCLC1
€ 20,59 excl. btw
€ 24,91  incl. btw
direct uit voorraad
StarTech 2 m multimode 50/125 duplex glasvezel patchkabel LC - ST
Vergelijken

StarTech 2 m multimode 50/125 duplex glasvezel patchkabel LC - ST


  • Kabel lengte - 2 mStarTech artikelnummer: 50FIBLCST2
€ 20,74 excl. btw
€ 25,10  incl. btw
direct uit voorraad
StarTech 2m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC
Vergelijken

StarTech 2m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC


  • Kabel lengte - 2 mStarTech artikelnummer: 50FIBLCSC2
€ 20,74 excl. btw
€ 25,10  incl. btw
direct uit voorraad
StarTech 3m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel ST-SC
Vergelijken

StarTech 3m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel ST-SC


  • Diameter - 62.5/125 Micron
  • Connector - ST-SC
  • Kabel lengte - 3 mStarTech artikelnummer: FIBSTSC3
€ 21,71 excl. btw
€ 26,27  incl. btw
direct uit voorraad
StarTech 1m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-ST
Vergelijken

StarTech 1m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-ST


  • Kabel lengte - 1 mStarTech artikelnummer: FIBLCST1
€ 21,86 excl. btw
€ 26,45  incl. btw
direct uit voorraad
StarTech 2m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC
Vergelijken

StarTech 2m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC


  • Kabel lengte - 2 mStarTech artikelnummer: 50FIBLCLC2
€ 21,86 excl. btw
€ 26,45  incl. btw
direct uit voorraad
StarTech 2m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC
Vergelijken

StarTech 2m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC


  • Diameter - 62.5/125 Micron
  • Connector - LC-LC
  • Kabel lengte - 2 mStarTech artikelnummer: FIBLCLC2
€ 21,86 excl. btw
€ 26,45  incl. btw
direct uit voorraad
StarTech 3m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC
Vergelijken

StarTech 3m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC


  • Kabel lengte - 3 mStarTech artikelnummer: 50FIBLCSC3
€ 21,94 excl. btw
€ 26,55  incl. btw
direct uit voorraad
StarTech 3m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC
Vergelijken

StarTech 3m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC


  • Diameter - 62.5/125 Micron
  • Connector - LC-SC
  • Kabel lengte - 3 mStarTech artikelnummer: FIBLCSC3
€ 22,65 excl. btw
€ 27,41  incl. btw
direct uit voorraad
StarTech 3m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC
Vergelijken

StarTech 3m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC


  • Diameter - 62.5/125 Micron
  • Connector - LC-LC
  • Kabel lengte - 3 mStarTech artikelnummer: FIBLCLC3
€ 22,70 excl. btw
€ 27,47  incl. btw
direct uit voorraad
StarTech 1m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC
Vergelijken

StarTech 1m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC


  • Diameter - 62.5/125 Micron
  • Connector - LC-LC
  • Kabel lengte - 1 mStarTech artikelnummer: FIBLCLC1
€ 22,84 excl. btw
€ 27,64  incl. btw
direct uit voorraad
StarTech 3m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC
Vergelijken

StarTech 3m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC


  • Kabel lengte - 3 mStarTech artikelnummer: 50FIBLCLC3
€ 22,98 excl. btw
€ 27,81  incl. btw
direct uit voorraad
StarTech 2m 10Gb Aqua Multimode 50/125 Duplex Halogeenvrije Glasvezel Netwerkkabel LC-SC
Vergelijken

StarTech 2m 10Gb Aqua Multimode 50/125 Duplex Halogeenvrije Glasvezel Netwerkkabel LC-SC


  • Kabel lengte - 2 mStarTech artikelnummer: A50FBLCSC2
€ 22,98 excl. btw
€ 27,81  incl. btw
direct uit voorraad
StarTech 5 m multimode 50/125 duplex glasvezel patchkabel LC - ST
Vergelijken

StarTech 5 m multimode 50/125 duplex glasvezel patchkabel LC - ST


  • Kabel lengte - 5 mStarTech artikelnummer: 50FIBLCST5
€ 24,25 excl. btw
€ 29,34  incl. btw
direct uit voorraad