Cookie Settings
  • Op werkdagen voor 16:00 besteld, volgende werkdag geleverd
  • Gratis verzending
  • Professioneel advies: Bel voor info naar 088 - 7077 804
  • IT-oplossingen
Het ICT adres voor de zakelijke markt en publieke sector
Winkelwagen   bekijk/wijzig inhoud
Je hebt nog geen producten in de winkelwagen.

0 items: € 0,00 
Bekijk winkelwagen | Afrekenen
088 - 7077 804
 registreren | login

Hewlett Packard Enterprise Glasvezel Kabels

 
sorteer op:
resultaten per pagina:
 
Filter op trefwoord
 
 
Voorraad
 
 

Kabel lengte

 
 
Prijs
 
 
Singel / MultiMode Fiber Optical Cable 1 - 50 meter
 
HPe Premier Flex LC/LC OM4 2f 2m Cbl
Vergelijken

HPe Premier Flex LC/LC OM4 2f 2m Cbl


  • Kabel lengte - 2 mHPe artikelnummer: QK733A
€ 101,25 excl. btw
€ 122,51  incl. btw
direct uit voorraad
HPe 5m LC-LC Multi-Mode OM3 Fibre Channel Cable
Vergelijken

HPe 5m LC-LC Multi-Mode OM3 Fibre Channel Cable


  • Kabel lengte - 5 mHPe artikelnummer: AJ836A
€ 102,41 excl. btw
€ 123,92  incl. btw
direct uit voorraad
HPe Premier Flex LC/LC OM4 2f 5m Cbl
Vergelijken

HPe Premier Flex LC/LC OM4 2f 5m Cbl


  • Kabel lengte - 5 mHPe artikelnummer: QK734A
€ 126,51 excl. btw
€ 153,08  incl. btw
direct uit voorraad
Aruba 10G SFP+ to SFP+ 3m DAC Cable
Vergelijken

Aruba 10G SFP+ to SFP+ 3m DAC Cable


  • Kabel lengte - 3 mHPe artikelnummer: J9283D
€ 197,28 excl. btw
€ 238,71  incl. btw
direct uit voorraad
HPe 2 m LC-LC Multi-Mode OM3 Fibre Channel Cable
Vergelijken

HPe 2 m LC-LC Multi-Mode OM3 Fibre Channel Cable


  • Kabel lengte - 2 mHPe artikelnummer: AJ835A
€ 81,91 excl. btw
€ 99,11  incl. btw
11 dagen
HPE Premier Flex LC/LC OM4 2f 5m Cbl
Vergelijken

HPE Premier Flex LC/LC OM4 2f 5m Cbl


  • Kabel lengte - 5 mHPe artikelnummer: QK734AH
€ 99,45 excl. btw
€ 120,33  incl. btw
levertijd niet bekend
HPe 15 m LC-LC Multi-Mode OM3 Fibre Channel Cable
Vergelijken

HPe 15 m LC-LC Multi-Mode OM3 Fibre Channel Cable


  • Connector - 2 x LC
  • Kabel lengte - 15 mHPe artikelnummer: AJ837A
€ 142,50 excl. btw
€ 172,42  incl. btw
levertijd niet bekend
HPe Premier Flex LC/LC OM4 2f 15m Cbl
Vergelijken

HPe Premier Flex LC/LC OM4 2f 15m Cbl


  • Kabel lengte - 15 mHPe artikelnummer: QK735A
€ 169,82 excl. btw
€ 205,48  incl. btw
levertijd niet bekend
HPE X240 100G QSFP28 1m DAC C-Cable
Vergelijken

HPE X240 100G QSFP28 1m DAC C-Cable


  • Kabel lengte - 1 mHPe artikelnummer: JH701A
€ 188,60 excl. btw
€ 228,21  incl. btw
levertijd niet bekend
Aruba 10G SFP+to SFP+7m DAC Cable
Vergelijken

Aruba 10G SFP+to SFP+7m DAC Cable


  • Kabel lengte - 7 mHPe artikelnummer: J9285D
€ 263,62 excl. btw
€ 318,98  incl. btw
levertijd niet bekend
Vergelijken
€ 510,32 excl. btw
€ 617,49  incl. btw
levertijd niet bekend
HPE X240 100G QSFP28 5m DAC C-Cable
Vergelijken

HPE X240 100G QSFP28 5m DAC C-Cable


  • Kabel lengte - 5 mHPe artikelnummer: JH703A
€ 576,90 excl. btw
€ 698,05  incl. btw
levertijd niet bekend
HPE Premier Flex MPO/MPO OM4 8f 10m Cbl
Vergelijken

HPE Premier Flex MPO/MPO OM4 8f 10m Cbl


  • Kabel lengte - 10 mHPe artikelnummer: QK729A
€ 616,69 excl. btw
€ 746,19  incl. btw
levertijd niet bekend
HPE X240 40G QSFP+ QSFP+ 3m DAC C-Cable
Vergelijken

HPE X240 40G QSFP+ QSFP+ 3m DAC C-Cable


  • Kabel lengte - 3 mHPe artikelnummer: JH698A
€ 629,60 excl. btw
€ 761,82  incl. btw
levertijd niet bekend
HPE X240 40G QSFP+QSFP+5m DAC C-Cable
Vergelijken

HPE X240 40G QSFP+QSFP+5m DAC C-Cable


  • Kabel lengte - 5 mHPe artikelnummer: JH699A
€ 781,25 excl. btw
€ 945,31  incl. btw
levertijd niet bekend
Vergelijken

HP MPO to 4 x LC 15m Cable

HPe artikelnummer: K2Q47A
€ 1.147,61 excl. btw
€ 1.388,61  incl. btw
levertijd niet bekend
HPE BLc QSFP+to 4x10G SFP+AOC 15m Opt
Vergelijken

HPE BLc QSFP+to 4x10G SFP+AOC 15m Opt


  • Kabel lengte - 15 mHPe artikelnummer: 721076-B21
€ 1.525,00 excl. btw
€ 1.845,25  incl. btw
levertijd niet bekend