Cookie Settings
  • Voor 16:00 besteld, volgende werkdag geleverd
  • Gratis verzending
  • Professioneel advies: Bel voor info naar 088 - 7077 804 of chat
  • IT-oplossingen
Het ICT adres voor de zakelijke markt en publieke sector
Winkelwagen   bekijk/wijzig inhoud
U heeft nog geen producten in de winkelwagen.

0 items: € 0,00 
Bekijk winkelwagen | Afrekenen
088 - 7077 804
 registreren | login

Cables To Go Glasvezel Kabels

 
sorteer op:
resultaten per pagina:
 
Filter op trefwoord
 
 
Voorraad
 
 

Diameter

 
 

Kabel lengte

 
 
Prijs
 
 
Singel / MultiMode Fiber Optical Cable 1 - 50 meter
 
Cbl/1m LC/ST 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
Vergelijken

Cbl/1m LC/ST 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr


  • Kabel lengte - 1 mCablesToGo artikelnummer: 85540
€ 19,16 excl. btw
€ 23,18  incl. btw
direct uit voorraad
Cbl/1m LC/LC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
Vergelijken

Cbl/1m LC/LC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr


  • Kabel lengte - 1 mCablesToGo artikelnummer: 85549
€ 23,65 excl. btw
€ 28,62  incl. btw
direct uit voorraad
Cbl/2m LC/LC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
Vergelijken

Cbl/2m LC/LC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr


  • Kabel lengte - 2 mCablesToGo artikelnummer: 85550
€ 24,79 excl. btw
€ 30,00  incl. btw
direct uit voorraad
Cbl/2m LC/SC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
Vergelijken

Cbl/2m LC/SC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr


  • Kabel lengte - 2 mCablesToGo artikelnummer: 85532
€ 24,79 excl. btw
€ 30,00  incl. btw
direct uit voorraad
Cbl/3m LC/LC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
Vergelijken

Cbl/3m LC/LC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr


  • Kabel lengte - 3 mCablesToGo artikelnummer: 85551
€ 26,74 excl. btw
€ 32,36  incl. btw
direct uit voorraad
Cbl/3m LC/SC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
Vergelijken

Cbl/3m LC/SC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr


  • Kabel lengte - 3 mCablesToGo artikelnummer: 85533
€ 26,74 excl. btw
€ 32,36  incl. btw
direct uit voorraad
Cbl/5m LC/LC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
Vergelijken

Cbl/5m LC/LC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr


  • Kabel lengte - 5 mCablesToGo artikelnummer: 85552
€ 29,50 excl. btw
€ 35,70  incl. btw
direct uit voorraad
Cbl/5m LC/SC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
Vergelijken

Cbl/5m LC/SC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr


  • Kabel lengte - 5 mCablesToGo artikelnummer: 85534
€ 29,50 excl. btw
€ 35,70  incl. btw
direct uit voorraad
Cbl/10m LC/SC OM4 LSZH Fibre Patch-Viol
Vergelijken

Cbl/10m LC/SC OM4 LSZH Fibre Patch-Viol


  • Kabel lengte - 10 mCablesToGo artikelnummer: 81764
€ 44,28 excl. btw
€ 53,58  incl. btw
2 dagen
Cbl/1m LC/ST LSZH Duplex 50/125 Fibre
Vergelijken

Cbl/1m LC/ST LSZH Duplex 50/125 Fibre


  • Kabel lengte - 1 mCablesToGo artikelnummer: 85492
€ 19,48 excl. btw
€ 23,57  incl. btw
5 dagen
Cbl/5m SC/ST LSZH Dplx 9/125 SM Fibre
Vergelijken

Cbl/5m SC/ST LSZH Dplx 9/125 SM Fibre


  • Kabel lengte - 5 mCablesToGo artikelnummer: 85580
€ 25,74 excl. btw
€ 31,15  incl. btw
5 dagen
Cbl/5m ST/ST 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
Vergelijken

Cbl/5m ST/ST 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr


  • Kabel lengte - 5 mCablesToGo artikelnummer: 85507
€ 27,38 excl. btw
€ 33,13  incl. btw
5 dagen
Cbl/5m SC/SC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
Vergelijken

Cbl/5m SC/SC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr


  • Kabel lengte - 5 mCablesToGo artikelnummer: 85516
€ 27,38 excl. btw
€ 33,13  incl. btw
5 dagen
Cbl/1m ST/ST LSZH Duplex 50/125 Fibre
Vergelijken

Cbl/1m ST/ST LSZH Duplex 50/125 Fibre


  • Kabel lengte - 1 mCablesToGo artikelnummer: 85468
€ 18,81 excl. btw
€ 22,76  incl. btw
6 dagen
Cbl/2m SC/ST LSZH Dplx 9/125 SM Fibre
Vergelijken

Cbl/2m SC/ST LSZH Dplx 9/125 SM Fibre


  • Kabel lengte - 2 mCablesToGo artikelnummer: 85578
€ 22,85 excl. btw
€ 27,65  incl. btw
6 dagen
Cbl/7m SC/ST LSZH Dplx 9/125 SM Fibre
Vergelijken

Cbl/7m SC/ST LSZH Dplx 9/125 SM Fibre


  • Kabel lengte - 7 mCablesToGo artikelnummer: 85581
€ 27,38 excl. btw
€ 33,13  incl. btw
6 dagen
Cbl/10m ST/ST LSZH Duplex 50/125 Fibre
Vergelijken

Cbl/10m ST/ST LSZH Duplex 50/125 Fibre


  • Kabel lengte - 10 mCablesToGo artikelnummer: 85473
€ 27,38 excl. btw
€ 33,13  incl. btw
6 dagen
Cbl/7m ST/ST LSZH Dplx 9/125 SM Fibre
Vergelijken

Cbl/7m ST/ST LSZH Dplx 9/125 SM Fibre


  • Kabel lengte - 7 mCablesToGo artikelnummer: 85563
€ 27,38 excl. btw
€ 33,13  incl. btw
6 dagen
Cbl/7m SC/SC LSZH Dplx 9/125 SM Fibre
Vergelijken

Cbl/7m SC/SC LSZH Dplx 9/125 SM Fibre


  • Kabel lengte - 7 mCablesToGo artikelnummer: 85572
€ 27,38 excl. btw
€ 33,13  incl. btw
6 dagen
Cbl/10m ST/ST LSZH Dplx 9/125 SM Fibre
Vergelijken

Cbl/10m ST/ST LSZH Dplx 9/125 SM Fibre


  • Kabel lengte - 10 mCablesToGo artikelnummer: 85564
€ 28,52 excl. btw
€ 34,51  incl. btw
6 dagen