Cookie Settings
  • Voor 16:00 besteld, volgende werkdag op kantoor
  • Gratis verzending
  • Professioneel advies: Bel voor info naar 088 - 7077 804 of chat
  • IT-oplossingen
Het ICT adres voor de zakelijke markt en publieke sector
Winkelwagen   bekijk/wijzig inhoud
U heeft nog geen producten in de winkelwagen.

0 items: € 0,00 
Bekijk winkelwagen | Afrekenen
088 - 7077 804
 registreren | login

Cables To Go Glasvezel Kabels

 
sorteer op:
resultaten per pagina:
 
Filter op trefwoord
 
 
Voorraad
 
 

Diameter

 
 

Kabel lengte

 
 

Kabel kleur

 
 
Prijs
 
 
Singel / MultiMode Fiber Optical Cable 1 - 50 meter
 
Cbl/1m LC/ST 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
Vergelijken

Cbl/1m LC/ST 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr


  • Kabel lengte - 1 m
  • Kabel kleur - TurquoiseCablesToGo artikelnummer: 85540
€ 17,98 excl. btw
€ 21,76  incl. btw
direct uit voorraad
Cbl/1m LC/LC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
Vergelijken

Cbl/1m LC/LC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr


  • Kabel lengte - 1 m
  • Kabel kleur - TurquoiseCablesToGo artikelnummer: 85549
€ 20,70 excl. btw
€ 25,05  incl. btw
direct uit voorraad
Cbl/1m LC/SC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
Vergelijken

Cbl/1m LC/SC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr


  • Kabel lengte - 1 m
  • Kabel kleur - TurquoiseCablesToGo artikelnummer: 85531
€ 20,70 excl. btw
€ 25,05  incl. btw
direct uit voorraad
Cbl/1m LC/SC LSZH Dplx 9/125 SM Fibre
Vergelijken

Cbl/1m LC/SC LSZH Dplx 9/125 SM Fibre


  • Kabel lengte - 1 m
  • Kabel kleur - YellowCablesToGo artikelnummer: 85586
€ 21,39 excl. btw
€ 25,88  incl. btw
direct uit voorraad
Cbl/2m LC/SC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
Vergelijken

Cbl/2m LC/SC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr


  • Kabel lengte - 2 m
  • Kabel kleur - TurquoiseCablesToGo artikelnummer: 85532
€ 22,09 excl. btw
€ 26,73  incl. btw
direct uit voorraad
Cbl/3m LC/SC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
Vergelijken

Cbl/3m LC/SC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr


  • Kabel lengte - 3 m
  • Kabel kleur - TurquoiseCablesToGo artikelnummer: 85533
€ 23,69 excl. btw
€ 28,66  incl. btw
direct uit voorraad
Cbl/3m LC/LC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
Vergelijken

Cbl/3m LC/LC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr


  • Kabel lengte - 3 m
  • Kabel kleur - TurquoiseCablesToGo artikelnummer: 85551
€ 23,69 excl. btw
€ 28,66  incl. btw
direct uit voorraad
Cbl/10m LC/SC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
Vergelijken

Cbl/10m LC/SC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr


  • Kabel lengte - 10 m
  • Kabel kleur - TurquoiseCablesToGo artikelnummer: 85536
€ 32,95 excl. btw
€ 39,87  incl. btw
direct uit voorraad
Cbl/15m LC/LC Dplx 50/125 10Gb LSZH Fbr
Vergelijken

Cbl/15m LC/LC Dplx 50/125 10Gb LSZH Fbr


  • Kabel lengte - 15 m
  • Kabel kleur - TurquoiseCablesToGo artikelnummer: 85555
€ 36,44 excl. btw
€ 44,09  incl. btw
direct uit voorraad
Cbl/1m LSZH LC/SC DLX 62.5/125 MM Fiber
Vergelijken

Cbl/1m LSZH LC/SC DLX 62.5/125 MM Fiber


  • Diameter - 62.5/125 Micron
  • Kabel lengte - 1 m
  • Kabel kleur - OrangeCablesToGo artikelnummer: 85255
€ 15,30 excl. btw
€ 18,51  incl. btw
minimaal 1 week
Cbl/1m LSZH SC/SC DLX 62.5/125 MM Fiber
Vergelijken

Cbl/1m LSZH SC/SC DLX 62.5/125 MM Fiber


  • Kabel lengte - 1 m
  • Kabel kleur - OrangeCablesToGo artikelnummer: 85239
€ 16,08 excl. btw
€ 19,46  incl. btw
minimaal 1 week
Cbl/1m SC/ST LSZH Duplex 50/125 Fibre
Vergelijken

Cbl/1m SC/ST LSZH Duplex 50/125 Fibre


  • Kabel lengte - 1 m
  • Kabel kleur - OrangeCablesToGo artikelnummer: 85480
€ 16,08 excl. btw
€ 19,46  incl. btw
minimaal 1 week
Cbl/1m ST/ST LSZH Duplex 50/125 Fibre
Vergelijken

Cbl/1m ST/ST LSZH Duplex 50/125 Fibre


  • Kabel lengte - 1 m
  • Kabel kleur - OrangeCablesToGo artikelnummer: 85468
€ 16,08 excl. btw
€ 19,46  incl. btw
minimaal 1 week
Cbl/2m LSZH LC/SC DLX 62.5/125 MM Fiber
Vergelijken

Cbl/2m LSZH LC/SC DLX 62.5/125 MM Fiber


  • Diameter - 62.5/125 Micron
  • Kabel lengte - 2 m
  • Kabel kleur - OrangeCablesToGo artikelnummer: 85256
€ 16,31 excl. btw
€ 19,74  incl. btw
minimaal 1 week
Cbl/2m ST/ST LSZH Duplex 50/125 Fibre
Vergelijken

Cbl/2m ST/ST LSZH Duplex 50/125 Fibre


  • Kabel lengte - 2 m
  • Kabel kleur - OrangeCablesToGo artikelnummer: 85469
€ 16,72 excl. btw
€ 20,23  incl. btw
minimaal 1 week
Cbl/1m LC/ST LSZH Duplex 50/125 Fibre
Vergelijken

Cbl/1m LC/ST LSZH Duplex 50/125 Fibre


  • Kabel lengte - 1 m
  • Kabel kleur - OrangeCablesToGo artikelnummer: 85492
€ 16,72 excl. btw
€ 20,23  incl. btw
minimaal 1 week
Cbl/1m ST/ST 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
Vergelijken

Cbl/1m ST/ST 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr


  • Kabel lengte - 1 m
  • Kabel kleur - TurquoiseCablesToGo artikelnummer: 85504
€ 16,72 excl. btw
€ 20,23  incl. btw
minimaal 1 week
Cbl/2m SC/ST LSZH Duplex 50/125 Fibre
Vergelijken

Cbl/2m SC/ST LSZH Duplex 50/125 Fibre


  • Kabel lengte - 2 m
  • Kabel kleur - OrangeCablesToGo artikelnummer: 85481
€ 16,72 excl. btw
€ 20,23  incl. btw
minimaal 1 week
Cbl/1m SC/ST 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
Vergelijken

Cbl/1m SC/ST 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr


  • Kabel lengte - 1 m
  • Kabel kleur - TurquoiseCablesToGo artikelnummer: 85522
€ 16,72 excl. btw
€ 20,23  incl. btw
minimaal 1 week
Cbl/1m SC/SC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
Vergelijken

Cbl/1m SC/SC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr


  • Kabel lengte - 1 m
  • Kabel kleur - TurquoiseCablesToGo artikelnummer: 85513
€ 16,72 excl. btw
€ 20,23  incl. btw
minimaal 1 week