Cookie Settings
  • Op werkdagen voor 16:00 besteld, volgende werkdag geleverd
  • Gratis verzending
  • Professioneel advies: Bel voor info naar 088 - 7077 804
  • IT-oplossingen
Het ICT adres voor de zakelijke markt en publieke sector
Winkelwagen   bekijk/wijzig inhoud
Je hebt nog geen producten in de winkelwagen.

0 items: € 0,00 
Bekijk winkelwagen | Afrekenen
088 - 7077 804
 registreren | login

Advanced Cable Tech Glasvezel Kabels

 
sorteer op:
resultaten per pagina:
 
Filter op trefwoord
 
 
Voorraad
 
 

Diameter

 
 

Connector type

 
 

Kabel lengte

 
 

Kabel kleur

 
 
Prijs
 
 
Singel / MultiMode Fiber Optical Cable 1 - 50 meter
 
ACT Ea1006 sc/sc duplex adapter om2 grey. Eenh. 1 stk
Vergelijken
€ 8,76 excl. btw
€ 10,60  incl. btw
direct uit voorraad
Vergelijken

ACT LC OS2 SEMI T PIGTAIL 2.00M. 1 stk


  • Kabel lengte - 2 m mACT artikelnummer: RL9996
€ 9,19 excl. btw
€ 11,12  incl. btw
direct uit voorraad
Vergelijken

ADAPTERPLATE 2X20MM SLOTS. 1 stk

ACT artikelnummer: FA2149
€ 12,79 excl. btw
€ 15,48  incl. btw
direct uit voorraad
ACT Rl3900 sc/sc 9/125 duplex 0.50m. 1 stk
Vergelijken

ACT Rl3900 sc/sc 9/125 duplex 0.50m. 1 stk


  • Kabel lengte - 0.5 m mACT artikelnummer: RL3900
€ 13,81 excl. btw
€ 16,71  incl. btw
direct uit voorraad
ACT Rl1800 lc/sc 9/125 short dup 0.50m. 1 stk
Vergelijken

ACT Rl1800 lc/sc 9/125 short dup 0.50m. 1 stk


  • Kabel lengte - 0.5 m mACT artikelnummer: RL1800
€ 13,88 excl. btw
€ 16,79  incl. btw
direct uit voorraad
ACT Rl1700 lc/lc 9/125 short dup 0.50m. 1 stk
Vergelijken

ACT Rl1700 lc/lc 9/125 short dup 0.50m. 1 stk


  • Kabel lengte - 0.5 m mACT artikelnummer: RL1700
€ 13,99 excl. btw
€ 16,93  incl. btw
direct uit voorraad
ACT Rl8800 sc/apc8 <-> lc/pc dup 0.50m. 1 stk
Vergelijken

ACT Rl8800 sc/apc8 <-> lc/pc dup 0.50m. 1 stk


  • Kabel lengte - 0.5 m mACT artikelnummer: RL8800
€ 13,99 excl. btw
€ 16,93  incl. btw
direct uit voorraad
ACT Sc/sc 62,5/125 duplex 0.50m. Eenh. 1 stk
Vergelijken

ACT Sc/sc 62,5/125 duplex 0.50m. Eenh. 1 stk


  • Kabel lengte - 0.5 m mACT artikelnummer: RL3000
€ 14,31 excl. btw
€ 17,32  incl. btw
direct uit voorraad
ACT St/sc 62,5/125 duplex 0.50m. Eenh. 1 stk
Vergelijken

ACT St/sc 62,5/125 duplex 0.50m. Eenh. 1 stk


  • Kabel lengte - 0.5 m mACT artikelnummer: RL2000
€ 14,31 excl. btw
€ 17,32  incl. btw
direct uit voorraad
ACT St/st 50/125 dup om2 0.50m. Eenh. 1 stk
Vergelijken

ACT St/st 50/125 dup om2 0.50m. Eenh. 1 stk


  • Kabel lengte - 0.5 m mACT artikelnummer: RL1500
€ 14,34 excl. btw
€ 17,35  incl. btw
direct uit voorraad
ACT St/sc 50/125 dup om2 0.50m. Eenh. 1 stk
Vergelijken

ACT St/sc 50/125 dup om2 0.50m. Eenh. 1 stk


  • Kabel lengte - 0.5 m mACT artikelnummer: RL2500
€ 14,34 excl. btw
€ 17,35  incl. btw
direct uit voorraad
ACT Sc/sc 50/125 dup om2 0.50m. Eenh. 1 stk
Vergelijken

ACT Sc/sc 50/125 dup om2 0.50m. Eenh. 1 stk


  • Kabel lengte - 0.5 m mACT artikelnummer: RL3500
€ 14,34 excl. btw
€ 17,35  incl. btw
direct uit voorraad
ACT Sc/sc 50/125 dup om3 0,50m. Eenh. 1 stk
Vergelijken

ACT Sc/sc 50/125 dup om3 0,50m. Eenh. 1 stk


  • Kabel lengte - 0.5 m mACT artikelnummer: RL3600
€ 14,39 excl. btw
€ 17,41  incl. btw
direct uit voorraad
ACT St/st 62,5/125 dup om1 0.50m. Eenh. 1 stk
Vergelijken

ACT St/st 62,5/125 dup om1 0.50m. Eenh. 1 stk


  • Kabel lengte - 0.5 m mACT artikelnummer: RL1000
€ 14,42 excl. btw
€ 17,45  incl. btw
direct uit voorraad
ACT Fibre Optics Multimode ST-ST 62.5/125 Duplex Oranje 1,0m
Vergelijken

ACT Fibre Optics Multimode ST-ST 62.5/125 Duplex Oranje 1,0m


  • Diameter - 62.5/125 Micron
  • Connector - ST-ST
  • Kabel lengte - 1 m
  • Kabel kleur - OranjeACT artikelnummer: RL1001
€ 14,51 excl. btw
€ 17,56  incl. btw
direct uit voorraad
ACT Fibre Optics Multimode SC-SC 62.5/125 Duplex Oranje 1,0m
Vergelijken

ACT Fibre Optics Multimode SC-SC 62.5/125 Duplex Oranje 1,0m


  • Diameter - 62.5/125 Micron
  • Connector - SC-SC
  • Kabel lengte - 1 m
  • Kabel kleur - OranjeACT artikelnummer: RL3001
€ 14,52 excl. btw
€ 17,57  incl. btw
direct uit voorraad
ACT SC-ST 50/125?m OM2 Duplex fiber optic patchkabel. Lengte: 1,00
Vergelijken

ACT SC-ST 50/125?m OM2 Duplex fiber optic patchkabel. Lengte: 1,00


  • Diameter - 50/125 mum Micron
  • Kabel lengte - 1 m mACT artikelnummer: RL2501
€ 14,54 excl. btw
€ 17,59  incl. btw
direct uit voorraad
ACT Fibre Optics Multimode SC-ST 62.5/125 Duplex Oranje 1,0m
Vergelijken

ACT Fibre Optics Multimode SC-ST 62.5/125 Duplex Oranje 1,0m


  • Diameter - 62.5/125 Micron
  • Connector - SC-ST
  • Kabel lengte - 1 m
  • Kabel kleur - OranjeACT artikelnummer: RL2001
€ 14,54 excl. btw
€ 17,59  incl. btw
direct uit voorraad
ACT Rl3800 sc/apc8 <-> sc/pc dup 0.50m. 1 stk
Vergelijken

ACT Rl3800 sc/apc8 <-> sc/pc dup 0.50m. 1 stk


  • Kabel lengte - 0.5 m mACT artikelnummer: RL3800
€ 14,55 excl. btw
€ 17,61  incl. btw
direct uit voorraad
ACT Fibre Optics Multimode ST-ST 50/125 Duplex Oranje 1.0m
Vergelijken

ACT Fibre Optics Multimode ST-ST 50/125 Duplex Oranje 1.0m


  • Diameter - 50/125 Micron
  • Connector - ST-ST
  • Kabel lengte - 1 m
  • Kabel kleur - OranjeACT artikelnummer: RL1501
€ 14,55 excl. btw
€ 17,61  incl. btw
direct uit voorraad