• Voor 16:00 besteld, volgende werkdag op kantoor
  • Gratis verzending
  • Professioneel advies: Bel voor info naar 023 - 567 08 14 of chat
  • IT-oplossingen
Winkelwagen   bekijk/wijzig inhoud
U heeft nog geen producten in de winkelwagen.

0 items: € 0,00 
Bekijk winkelwagen | Afrekenen
023 - 567 08 14
 registreren | login

El9902 lc/lc 9/125 dup 2.00m. Eenh. 1 stk

Artikelnr: EL9902 / EAN: 8716065351682

Eminent
€ 12,99 excl. btw
€ 15,72  incl. btw
53 op voorraad 
- +
WAAROM BUYITDIRECT?
Gratis verzending
Voor 16.00 besteld
volgende werkdag in huis
Persoonlijk en professioneel contact
Service van begin tot eind
Goede klantbeoordeling
  • facebook
  • twitter
  • linkedin

Productspecialist

Heeft u vragen over dit product? Daniel Klappe staat voor u klaar.

Bel mij    Email mij

Bel Daniel Klappe op: 023 - 567 18 32


Wordt u liever teruggebeld? Vul dan onderstaand formulier in.


LC-LC 9/125?m OS2 Duplex fiber optic patchkabel. Lengte: 2 m. Eenh. 1 stk


 
 
Toon alternatieven van El9902 lc/lc 9/125 dup 2.00m. Eenh. 1 stk
 
Fabrikant
 Dezelfde fabrikant
 Alle fabrikanten
Voorraad
 Voorraad producten
 Alle producten