Cookie Settings
  • Op werkdagen voor 16:00 besteld, volgende werkdag geleverd
  • Gratis verzending
  • Professioneel advies: Bel voor info naar 088 - 7077 804
  • IT-oplossingen
Het ICT adres voor de zakelijke markt en publieke sector
Winkelwagen   bekijk/wijzig inhoud
Je hebt nog geen producten in de winkelwagen.

0 items: € 0,00 
Bekijk winkelwagen | Afrekenen
088 - 7077 804
 registreren | login

Intronics OEM Fiber optic SC-APC simplex adapter single-mode. Connectoren: SC-APC/SC-APC

Artikelnr: EA3005 / EAN: 8716065288520

Intronics
€ 8,37 excl. btw
€ 10,13  incl. btw
16 op voorraad 
- +
WAAROM BUYITDIRECT?
Gratis verzending
Voor 16.00 besteld,
volgende werkdag geleverd
Persoonlijk en professioneel contact
Service van begin tot eind
Klantbeoordeling van 8,8
  • facebook
  • twitter
  • linkedin

Productspecialist

Heeft u vragen over dit product? Afd.Verkoop staat voor u klaar.

Bel mij    Email mij

Bel Afd.Verkoop op: 088 - 7077 804


Wordt u liever teruggebeld? Vul dan onderstaand formulier in.


- SC-APC - SC-APC
- Keramisch
- = 0.1 dB
- Groen


 
 
Toon alternatieven van EA3005
 
Fabrikant
 Dezelfde fabrikant
 Alle fabrikanten
Voorraad
 Voorraad producten
 Alle producten