• Voor 16:00 besteld, volgende werkdag op kantoor
  • Gratis verzending
  • Professioneel advies: Bel voor info naar 088 - 7077 804 of chat
  • IT-oplossingen
Het ICT adres voor de zakelijke markt en publieke sector
Winkelwagen   bekijk/wijzig inhoud
U heeft nog geen producten in de winkelwagen.

0 items: € 0,00 
Bekijk winkelwagen | Afrekenen
088 - 7077 804
 registreren | login

Allied Telesis Desktop PC Opties

 
sorteer op:
resultaten per pagina:
 
Filter op trefwoord
 
 
Voorraad
 
 
Prijs
 
 
PCI Card, Tower Stand, Bracket
 
Gig PCI-Express Fiber Adapter Card WoL - SFP connector
Vergelijken

Gig PCI-Express Fiber Adapter Card WoL - SFP connector

Allied Telesis artikelnummer: AT-2914SP-001
€ 155,30 excl. btw
€ 187,91  incl. btw
minimaal 1 week
Gig PCI-Express Fiber Adapter Card: WoLSC connector
Vergelijken

Gig PCI-Express Fiber Adapter Card: WoLSC connector

Allied Telesis artikelnummer: AT-2914SX/SC-001
€ 215,96 excl. btw
€ 261,31  incl. btw
minimaal 1 week
Vergelijken

Gig PCI-Express Fiber Adapter Card: WoLSC connector

Allied Telesis artikelnummer: AT-2914SX/SC-901
€ 215,96 excl. btw
€ 261,31  incl. btw
minimaal 1 week
Gig PCI-Express Fiber Adapter Card WoL LC connector
Vergelijken

Gig PCI-Express Fiber Adapter Card WoL LC connector

Allied Telesis artikelnummer: AT-2914SX/LC-001
€ 215,96 excl. btw
€ 261,31  incl. btw
minimaal 1 week
SFP Pluggable Optical Module  1000ZX  80km  Single mode  Dual fiber [Tx=1550 Rx=1550]  LC conn. (-5 to 70C)
Vergelijken
€ 476,28 excl. btw
€ 576,30  incl. btw
minimaal 1 week
Vergelijken
€ 1.499,92 excl. btw
€ 1.814,90  incl. btw
minimaal 1 week