• Voor 16:00 besteld, volgende werkdag op kantoor
  • Gratis verzending
  • Professioneel advies: Bel voor info naar 088 - 7077 804 of chat
  • IT-oplossingen
Het ICT adres voor de zakelijke markt en publieke sector
Winkelwagen   bekijk/wijzig inhoud
U heeft nog geen producten in de winkelwagen.

0 items: € 0,00 
Bekijk winkelwagen | Afrekenen
088 - 7077 804
 registreren | login

10Gbe XFP fiber transceiver(300M) 10GBase-SR SFP+ Transceiver. 80/300m. WithoutDDM. 80m: OM1 & OM2. 300m: OM3

Artikelnr: DEM-431XT / EAN: 790069353130

D-Link
€ 240,45 excl. btw
€ 290,94  incl. btw
12 op voorraad 
- +
WAAROM BUYITDIRECT?
Gratis verzending
Voor 16.00 besteld
volgende werkdag op kantoor
Persoonlijk en professioneel contact
Service van begin tot eind
Klantbeoordeling van 8,6
  • facebook
  • twitter
  • linkedin

Productspecialist

Heeft u vragen over dit product? Hans Schoppers staat voor u klaar.

Bel mij    Email mij

Bel Hans Schoppers op: 088 - 7077 814


Wordt u liever teruggebeld? Vul dan onderstaand formulier in.


10Gbe XFP fiber transceiver(300M) 10GBase-SR SFP+ Transceiver. 80/300m. WithoutDDM. 80m: OM1 & OM2. 300m: OM3


 
 
DEM-431XT specificaties
 
Technische details
 Veiligheid: UL, TUV, CDRH
 Maximaal bereik: 300 m
 Fiber cable diameters supported: 50/125,62.5/125
 Hoogte: 56.5 mm
Netwerk
 Fiber optic connector: LC
 Netwerkstandaard: IEEE 802.3ae
 Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbps
Operationele condities
 Temperatuur, in bedrijf: 0 - 70
 Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf: 5 - 85
 Temperatuur bij opslag: -40 - 85
 Luchtvochtigheid bij opslag: 5 - 95
Gewicht en omvang
 Gewicht: 18 g
Verpakking
 Gewicht pakket: 64 g
Certificaten
 Certificering: CE, FCC, VCCI, C-Tick
 Veiligheid: UL, TUV, CDRH
 RoHS compliance: Y