Cookie Settings
  • Voor 16:00 besteld, volgende werkdag geleverd
  • Gratis verzending
  • Professioneel advies: Bel voor info naar 088 - 7077 804 of chat
  • IT-oplossingen
Het ICT adres voor de zakelijke markt en publieke sector
Winkelwagen   bekijk/wijzig inhoud
U heeft nog geen producten in de winkelwagen.

0 items: € 0,00 
Bekijk winkelwagen | Afrekenen
088 - 7077 804
 registreren | login

Module/1xGENet SX MM f Switch DES-3200

Artikelnr: DEM-311GT / EAN: 790069248153

D-Link
€ 49,48 excl. btw
€ 59,87  incl. btw
levertijd niet bekend
- +
WAAROM BUYITDIRECT?
Gratis verzending
Voor 16.00 besteld,
volgende werkdag geleverd
Persoonlijk en professioneel contact
Service van begin tot eind
Klantbeoordeling van 8,8
  • facebook
  • twitter
  • linkedin

Productspecialist

Heeft u vragen over dit product? Hans Schoppers staat voor u klaar.

Bel mij    Email mij

Bel Hans Schoppers op: 088 - 7077 814


Wordt u liever teruggebeld? Vul dan onderstaand formulier in.


D-Link’s new line of Gigabit Interface Converters (GBICs) and Small Form-Factor Pluggables (SFPs) transceivers represent an industry leading combination of performance and affordability. D-Link’s new Gigabit transceivers are available in two form-factors: standard (GBIC) or (SFP)/mini-GBIC.

The DEM-311GT is a high performance 850nm multimode SFP/mini-GBIC transceiver.


 
 
DEM-311GT specificaties
 
Verbindingsmogelijkheden
 Hot-swap: Y
Technische details
 Maximaal bereik: 550 m
 Fiber cable diameters supported: 50/125
 Hot-swap: Y
Netwerk
 Fiber optic connector: LC
 Duplex system: Full
 Netwerkstandaard: IEEE 802.3x
 Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbps
Operationele condities
 Temperatuur, in bedrijf: 0 - 40
 Temperatuur bij opslag: -40 - 85
Verpakking
 Gewicht pakket: 64 g