Cookie Settings
  • Voor 16:00 besteld, volgende werkdag geleverd
  • Gratis verzending
  • Professioneel advies: Bel voor info naar 088 - 7077 804 of chat
  • IT-oplossingen
Het ICT adres voor de zakelijke markt en publieke sector
Winkelwagen   bekijk/wijzig inhoud
U heeft nog geen producten in de winkelwagen.

0 items: € 0,00 
Bekijk winkelwagen | Afrekenen
088 - 7077 804
 registreren | login

MicroConnect Audio en Video Kabels

 
sorteer op:
resultaten per pagina:
 
Filter op trefwoord
 
 
Voorraad
 
 
Prijs
 
 
BNC, RG-59, Scart, Coax, S-Video, RCA, Composite
 
Vergelijken

4K HDMI cable 15m amplifier

MicroConnect artikelnummer: MC-HDM191915V2.0AMP
€ 77,90 excl. btw
€ 94,26  incl. btw
direct uit voorraad
Vergelijken

Toslink digital/audio adapter

MicroConnect artikelnummer: TOSLINK-ADAPTER
€ 13,36 excl. btw
€ 16,17  incl. btw
levertijd niet bekend
Vergelijken

LC/UPC-ST/UPC 1.5m OM3

MicroConnect artikelnummer: FIB4120015
€ 15,21 excl. btw
€ 18,40  incl. btw
levertijd niet bekend
Vergelijken

USB-C to USB-A SuperSpeed 3.1

MicroConnect artikelnummer: USB3.1CASS2
€ 19,14 excl. btw
€ 23,16  incl. btw
levertijd niet bekend
Vergelijken

USB-C to USB-A SuperSpeed 3.1

MicroConnect artikelnummer: USB3.1CASS3
€ 20,21 excl. btw
€ 24,45  incl. btw
levertijd niet bekend
Vergelijken

SC/APC-LC/UPC 4m OS2

MicroConnect artikelnummer: FIB841004
€ 20,93 excl. btw
€ 25,33  incl. btw
levertijd niet bekend
Vergelijken

Premium USB4 USB-C cable 0.5m

MicroConnect artikelnummer: USB4CC05
€ 26,36 excl. btw
€ 31,90  incl. btw
levertijd niet bekend
Vergelijken

Premium USB-C cable 2m

MicroConnect artikelnummer: USB3.2CC2
€ 27,07 excl. btw
€ 32,75  incl. btw
levertijd niet bekend
Vergelijken

Premium USB4 USB-C cable 1.2m

MicroConnect artikelnummer: USB4CC1
€ 28,71 excl. btw
€ 34,74  incl. btw
levertijd niet bekend
Vergelijken

Premium USB-C cable 3m

MicroConnect artikelnummer: USB3.2CC3
€ 29,07 excl. btw
€ 35,17  incl. btw
levertijd niet bekend
Vergelijken

Premium USB-C cable 4m

MicroConnect artikelnummer: USB3.2CC4
€ 31,57 excl. btw
€ 38,20  incl. btw
levertijd niet bekend
Vergelijken

LC/APC-SC/APC 20m OS2

MicroConnect artikelnummer: FIB436020
€ 48,36 excl. btw
€ 58,52  incl. btw
levertijd niet bekend
Vergelijken

Microconnect CAT 6 network

MicroConnect artikelnummer: KAB056-100
€ 52,29 excl. btw
€ 63,27  incl. btw
levertijd niet bekend
Vergelijken

Premium Optic HDMI A-D Cable

MicroConnect artikelnummer: HDM191940V2.0DOP
€ 232,17 excl. btw
€ 280,93  incl. btw
levertijd niet bekend