Cookie Settings
  • Voor 16:00 besteld, volgende werkdag geleverd
  • Gratis verzending
  • Professioneel advies: Bel voor info naar 088 - 7077 804 of chat
  • IT-oplossingen
Het ICT adres voor de zakelijke markt en publieke sector
Winkelwagen   bekijk/wijzig inhoud
U heeft nog geen producten in de winkelwagen.

0 items: € 0,00 
Bekijk winkelwagen | Afrekenen
088 - 7077 804
 registreren | login

AT-SPEX\MMF\2km\1000Base\SmallForm\Pluggable\Hot Swappable

Artikelnr: AT-SPEX / EAN: 767035190662

Allied Telesis
€ 90,64 excl. btw
€ 109,67  incl. btw
levertijd niet bekend
- +
WAAROM BUYITDIRECT?
Gratis verzending
Voor 16.00 besteld,
volgende werkdag geleverd
Persoonlijk en professioneel contact
Service van begin tot eind
Klantbeoordeling van 8,8
  • facebook
  • twitter
  • linkedin

Productspecialist

Heeft u vragen over dit product? Hans Schoppers staat voor u klaar.

Bel mij    Email mij

Bel Hans Schoppers op: 088 - 7077 814


Wordt u liever teruggebeld? Vul dan onderstaand formulier in.


The AT-SPEX offers a 2Km over Multi-Mode Fibre (1310nm) option to extend your network. The AT-SPEX is compatible with all the Allied Telesis range of products which have an SFP port.


 
 
AT-SPEX specificaties
 
Technische details
 Aansluiting(en): LC
Eisen aan de omgeving
 Temperatuur, in bedrijf: 0 - 70
 Temperatuur bij opslag: -40 - 85
Netwerk
 Bekabelingstechnologie: 1000X