Cookie Settings
  • Voor 16:00 besteld, volgende werkdag geleverd
  • Gratis verzending
  • Professioneel advies: Bel voor info naar 088 - 7077 804 of chat
  • IT-oplossingen
Het ICT adres voor de zakelijke markt en publieke sector
Winkelwagen   bekijk/wijzig inhoud
U heeft nog geen producten in de winkelwagen.

0 items: € 0,00 
Bekijk winkelwagen | Afrekenen
088 - 7077 804
 registreren | login

Mini Media Converter 10/100T to 100BASE-FX MM SC connector

Artikelnr: AT-MMC200/SC-960 / EAN: 767035218649

Allied Telesis
€ 120,38 excl. btw
€ 145,66  incl. btw
3 op voorraad 
- +
WAAROM BUYITDIRECT?
Gratis verzending
Voor 16.00 besteld,
volgende werkdag geleverd
Persoonlijk en professioneel contact
Service van begin tot eind
Klantbeoordeling van 8,8
  • facebook
  • twitter
  • linkedin

Productspecialist

Heeft u vragen over dit product? Daniel Klappe staat voor u klaar.

Bel mij    Email mij

Bel Daniel Klappe op: 088 - 7077 832


Wordt u liever teruggebeld? Vul dan onderstaand formulier in.


Allied Telesis Gigabit Mini Media & Rate Converters, de AT-MMC200 serie, zijn door het kleine formaat niet alleen milieuvriendelijk - small carbon footprint - maar ook ruimtebesparend in uw werkomgeving. Ondanks zijn compacte formaat levert de MMC200 serie de power en functionaliteit van standaard formaat media converters. De AT-MMC200/SC beschikt over een 10/100T naar 100FX/SC fiber aansluiting voor Multimode Fiber tot 2 kilometer.


 
 
Toon alternatieven van AT-MMC200/SC-960
 
Fabrikant
 Dezelfde fabrikant
 Alle fabrikanten
Voorraad
 Voorraad producten
 Alle producten