Cookie Settings
  • Voor 16:00 besteld, volgende werkdag geleverd
  • Gratis verzending
  • Professioneel advies: Bel voor info naar 088 - 7077 804 of chat
  • IT-oplossingen
Het ICT adres voor de zakelijke markt en publieke sector
Winkelwagen   bekijk/wijzig inhoud
U heeft nog geen producten in de winkelwagen.

0 items: € 0,00 
Bekijk winkelwagen | Afrekenen
088 - 7077 804
 registreren | login

Allied Telesis

 
sorteer op:
resultaten per pagina:
 
Filter op trefwoord
 
 

Subcategorie

 
 
Voorraad
 
 
Prijs
 
  
AT-2711FX-SC-901\100Mbps Fast Ethernet PCI-Express Fiber Adapter Card\SC Connector\Standard and Low Profile Brackets\Single Pack SINGPRE
€ 95,68 excl. btw
€ 115,77  incl. btw
levertijd niet bekend

Mini Media Converter 10/100/1000T to 1000BASE-SX MM SC Connector

Allied Telesis artikelnummer: AT-MMC2000/SC-960
€ 148,32 excl. btw
€ 179,47  incl. btw
direct uit voorraad
€ 2.633,42 excl. btw
€ 3.186,44  incl. btw
direct uit voorraad
€ 51,72 excl. btw
€ 62,58  incl. btw
direct uit voorraad
€ 57,91 excl. btw
€ 70,07  incl. btw
direct uit voorraad
100TX (RJ-45) to 100FX (ST) Fast Ethernet media converter

100TX (RJ-45) to 100FX (ST) Fast Ethernet media converter

Allied Telesis artikelnummer: AT-MC101XL-60
€ 77,72 excl. btw
€ 94,04  incl. btw
direct uit voorraad
100TX (RJ-45) to 100FX (SC) Fast Ethernet media converter

100TX (RJ-45) to 100FX (SC) Fast Ethernet media converter

Allied Telesis artikelnummer: AT-MC102XL-60
€ 77,72 excl. btw
€ 94,04  incl. btw
direct uit voorraad
100Mbps Fast Ethernet PCI-Express Fib LC connector includes both standard and low profile brackets Single pack
€ 95,68 excl. btw
€ 115,77  incl. btw
direct uit voorraad

Mini Media Converter 10/100T to 100BASE-FX MM LC connector


  • Power over Ethernet (PoE) - YAllied Telesis artikelnummer: AT-MMC200/LC-960
€ 107,45 excl. btw
€ 130,01  incl. btw
direct uit voorraad

Mini Media Converter 10/100/1000T to SFP

Allied Telesis artikelnummer: AT-MMC2000/SP-960
€ 115,83 excl. btw
€ 140,15  incl. btw
direct uit voorraad
Single port Fiber Gigabit NIC for 32-bit PCIe x1 bus. SC. RoHs Version TAA compliant
€ 141,01 excl. btw
€ 170,62  incl. btw
direct uit voorraad
SFP+ Twinax Copper cable SFP+ Twinax Copper cable 1m.

SFP+ Twinax Copper cable SFP+ Twinax Copper cable 1m.

Allied Telesis artikelnummer: AT-SP10TW1
€ 146,01 excl. btw
€ 176,67  incl. btw
direct uit voorraad

Mini Media Converter 10/100/1000T to 1000BASE-SX MM LC Connector

Allied Telesis artikelnummer: AT-MMC2000/LC-960
€ 148,32 excl. btw
€ 179,47  incl. btw
direct uit voorraad
850nm 10G SFP+ - Hot Swappable 300M usi 850nm 10G SFP+ - Hot Swappable 300M using High bandwidth MMF
€ 206,03 excl. btw
€ 249,30  incl. btw
direct uit voorraad
Allied Telesis AT-GS950/10PS-50 8-poorts POE managed gigabit netwerk switch

Allied Telesis AT-GS950/10PS-50 8-poorts POE managed gigabit netwerk switch


  • Switch type - Managed
  • Power over Ethernet (PoE) - Y
  • Aantal Basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten - 8
  • Rack-montage - NAllied Telesis artikelnummer: AT-GS950/10PS-50
€ 235,94 excl. btw
€ 285,49  incl. btw
direct uit voorraad

AA 10/100/1000T to 1000LX/SC Single Mode Mini Media Rate Converter 10km

Allied Telesis artikelnummer: AT-MMC2000LX/SC960
€ 270,15 excl. btw
€ 326,88  incl. btw
direct uit voorraad
€ 309,60 excl. btw
€ 374,62  incl. btw
direct uit voorraad
24  Port Fast Ethernet PoE WebSmart Switch with 4 uplink ports (2  x 10/100/1000T and  2 x SFP-10/100/1000T Combo ports)

24 Port Fast Ethernet PoE WebSmart Switch with 4 uplink ports (2 x 10/100/1000T and 2 x SFP-10/10


  • Switch type - Managed
  • Power over Ethernet (PoE) - Y
  • Aantal Basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten - 28
  • Rack-montage - YAllied Telesis artikelnummer: AT-FS750/28PS-50
€ 316,26 excl. btw
€ 382,67  incl. btw
direct uit voorraad

POE+ MC 1*TX TO1* SFP

Allied Telesis artikelnummer: AT-PC2000/SP-60
€ 361,36 excl. btw
€ 437,25  incl. btw
direct uit voorraad
Allied Telesis AT-x230-10GT-50 8-poorts managed gigabit netwerk switch

Allied Telesis AT-x230-10GT-50 8-poorts managed gigabit netwerk switch


  • Switch type - Managed
  • Power over Ethernet (PoE) - N
  • Aantal Basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten - 8
  • Rack-montage - YAllied Telesis artikelnummer: AT-X230-10GT-50
€ 375,68 excl. btw
€ 454,57  incl. btw
direct uit voorraad