• Voor 16:00 besteld, volgende werkdag op kantoor
  • Gratis verzending
  • Professioneel advies: Bel voor info naar 023 - 567 08 14 of chat
  • IT-oplossingen
Winkelwagen   bekijk/wijzig inhoud
U heeft nog geen producten in de winkelwagen.

0 items: € 0,00 
Bekijk winkelwagen | Afrekenen
023 - 567 08 14
 registreren | login

Allied Telesis

 
sorteer op:
resultaten per pagina:
 
Filter op trefwoord
 
 

Subcategorie

 
 
Voorraad
 
 
Prijs
 
  
10 port Gigabit WebSmart POE plus Edge switch with 2 SFP combo ports

10 port Gigabit WebSmart POE plus Edge switch with 2 SFP combo ports


  • Switch type - Managed
  • Power over Ethernet (PoE) - Y
  • Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity - 8
  • Rack-montage - NAllied Telesis artikelnummer: AT-GS950/10PS-50
€ 233,85 excl. btw
€ 282,96  incl. btw
direct uit voorraad
Two-port Gigabit Speed/Media ConvertingSwitch with PoE - 1000T POE+ to 1000SX(LC) Media Converter - Multi-Region AC adapter (US/JP - UK - AU - EU)

Two-port Gigabit Speed/Media ConvertingSwitch with PoE - 1000T POE+ to 1000SX(LC) Media Converter -


  • Power over Ethernet (PoE) - YAllied Telesis artikelnummer: AT-PC2000/LC-60
€ 287,72 excl. btw
€ 348,14  incl. btw
direct uit voorraad
14 port Gigabit Enterprise Edge Switch with 2 SFP Combo ports

14 port Gigabit Enterprise Edge Switch with 2 SFP Combo ports


  • Switch type - Managed
  • Power over Ethernet (PoE) - N
  • Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity - 14
  • Rack-montage - NAllied Telesis artikelnummer: AT-X210-16GT
€ 333,89 excl. btw
€ 404,01  incl. btw
direct uit voorraad
L2+ managed switch 8 x 10/100/1000Mbps 2 x SFP uplink slots 1 Fixed AC power supply EU Power cord

L2+ managed switch 8 x 10/100/1000Mbps 2 x SFP uplink slots 1 Fixed AC power supply EU Power cord


  • Switch type - Managed
  • Power over Ethernet (PoE) - N
  • Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity - 8
  • Rack-montage - YAllied Telesis artikelnummer: AT-X230-10GT-50
€ 382,26 excl. btw
€ 462,53  incl. btw
direct uit voorraad
AT-GS950-48-50\48 port 10-100-1000TX WebSmart Switch with 2 SFP bays

AT-GS950-48-50\48 port 10-100-1000TX WebSmart Switch with 2 SFP bays


  • Switch type - Managed
  • Power over Ethernet (PoE) - N
  • Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity - 48
  • Aantal SFP/SFP+ poorten - 4Allied Telesis artikelnummer: AT-GS950/48-50
€ 396,55 excl. btw
€ 479,83  incl. btw
direct uit voorraad
L3 switch with 24 x 10/100/1000T ports and  4 x 100/1000X SFP ports

L3 switch with 24 x 10/100/1000T ports and 4 x 100/1000X SFP ports


  • Switch type - Managed
  • Power over Ethernet (PoE) - Y
  • Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity - 24
  • Rack-montage - YAllied Telesis artikelnummer: AT-GS970M/28-50
€ 442,32 excl. btw
€ 535,21  incl. btw
direct uit voorraad
24 port 10/100/1000TX PoE+ plus 4 x 100/1000 SFP WebSmart Switch 185W PoE budget EU Power Cord

24 port 10/100/1000TX PoE+ plus 4 x 100/1000 SFP WebSmart Switch 185W PoE budget EU Power Cord


  • Switch type - Managed
  • Power over Ethernet (PoE) - Y
  • Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity - 24
  • Rack-montage - YAllied Telesis artikelnummer: AT-GS950/28PS-50
€ 521,47 excl. btw
€ 630,98  incl. btw
direct uit voorraad
48 port Gigabit WebSmart POE plus Edge switch with 2 SFP combo ports

48 port Gigabit WebSmart POE plus Edge switch with 2 SFP combo ports


  • Power over Ethernet (PoE) - Y
  • Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity - 24Allied Telesis artikelnummer: AT-GS950/48PS-50
€ 624,30 excl. btw
€ 755,40  incl. btw
direct uit voorraad
L3 switch with 24 x 10/100/1000T PoE+ ports and  4 x 100/1000X SFP ports

L3 switch with 24 x 10/100/1000T PoE+ ports and 4 x 100/1000X SFP ports


  • Switch type - Managed
  • Power over Ethernet (PoE) - N
  • Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity - 24
  • Rack-montage - YAllied Telesis artikelnummer: AT-GS970M/28PS-50
€ 676,08 excl. btw
€ 818,06  incl. btw
direct uit voorraad
L2+ managed switch  24 x 10/100/1000Mbps POE+ ports  4 x SFP uplink slots  1 Fixed AC power supply

L2+ managed switch 24 x 10/100/1000Mbps POE+ ports 4 x SFP uplink slots 1 Fixed AC power supply


  • Switch type - Managed
  • Power over Ethernet (PoE) - Y
  • Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity - 24
  • Rack-montage - YAllied Telesis artikelnummer: AT-X230-28GP-50
€ 925,61 excl. btw
€ 1.119,99  incl. btw
direct uit voorraad
Stackable Gigabit Edge Switch with 24 x10/100/1000T POE+. 4 x 10G SFP+ ports

Stackable Gigabit Edge Switch with 24 x10/100/1000T POE+. 4 x 10G SFP+ ports


  • Switch type - Unmanaged
  • Power over Ethernet (PoE) - Y
  • Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity - 24
  • Rack-montage - YAllied Telesis artikelnummer: AT-X510-28GPX-50
€ 1.829,24 excl. btw
€ 2.213,38  incl. btw
direct uit voorraad
L3 switch with 16 x 10/100/1000T ports and  2 x 100/1000X SFP ports

L3 switch with 16 x 10/100/1000T ports and 2 x 100/1000X SFP ports

Allied Telesis artikelnummer: AT-GS970M/18-50
€ 381,16 excl. btw
€ 461,20  incl. btw
minimaal 1 week
L2+ managed switch 24 x 10/100/1000Mbps4 x SFP uplink slots 1 Fixed AC power supply EU Power Cord

L2+ managed switch 24 x 10/100/1000Mbps4 x SFP uplink slots 1 Fixed AC power supply EU Power Cord


  • Switch type - Managed
  • Power over Ethernet (PoE) - N
  • Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity - 24
  • Rack-montage - YAllied Telesis artikelnummer: AT-X230-28GT-50
€ 601,22 excl. btw
€ 727,48  incl. btw
minimaal 1 week
Managed Industrial switch with 2 x 100/1000 SFP.  4 x 10/100/1000T. no Wifi

Managed Industrial switch with 2 x 100/1000 SFP. 4 x 10/100/1000T. no Wifi


  • Switch type - Managed
  • Power over Ethernet (PoE) - Y
  • Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity - 4
  • Rack-montage - NAllied Telesis artikelnummer: AT-IE200-6GP
€ 1.100,40 excl. btw
€ 1.331,48  incl. btw
minimaal 1 week

AT-SPFX-2-90\100BaseFX\2km\1310nm\Multi-Mode Fibre

Allied Telesis artikelnummer: AT-SPFX/2-90
€ 49,52 excl. btw
€ 59,92  incl. btw
direct uit voorraad
€ 55,57 excl. btw
€ 67,24  incl. btw
direct uit voorraad
100TX (RJ-45) to 100FX (SC) Fast Ethernet media converter

100TX (RJ-45) to 100FX (SC) Fast Ethernet media converter

Allied Telesis artikelnummer: AT-MC102XL-60
€ 65,14 excl. btw
€ 78,82  incl. btw
direct uit voorraad
AT-FS708/POE, Unmanaged Switch, Layer 2, 8x 10/100TX, 1x SFP Bay, POE, Rackmount, Internal PSU

AT-FS708/POE, Unmanaged Switch, Layer 2, 8x 10/100TX, 1x SFP Bay, POE, Rackmount, Internal PSU


  • Switch type - Unmanaged
  • Power over Ethernet (PoE) - Y
  • Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity - 8
  • Rack-montage - YAllied Telesis artikelnummer: AT-FS708/POE-50
€ 85,84 excl. btw
€ 103,87  incl. btw
direct uit voorraad
AT-SPEX\MMF\2km\1000Base\SmallForm\Pluggable\Hot Swappable
€ 87,26 excl. btw
€ 105,58  incl. btw
direct uit voorraad
100TX (RJ-45) to 100FX single-mode fiber (SC) media converter

100TX (RJ-45) to 100FX single-mode fiber (SC) media converter

Allied Telesis artikelnummer: AT-MC103XL-60
€ 88,70 excl. btw
€ 107,33  incl. btw
direct uit voorraad