• Voor 16:00 besteld, volgende werkdag op kantoor
  • Gratis verzending
  • Professioneel advies: Bel voor info naar 088 - 7077 804 of chat
  • IT-oplossingen
Het ICT adres voor de zakelijke markt en publieke sector
Winkelwagen   bekijk/wijzig inhoud
U heeft nog geen producten in de winkelwagen.

0 items: € 0,00 
Bekijk winkelwagen | Afrekenen
088 - 7077 804
 registreren | login

Allied Telesis

 
sorteer op:
resultaten per pagina:
 
Filter op trefwoord
 
 

Subcategorie

 
 
Voorraad
 
 
Prijs
 
  
Allied Telesis Switch 5x FE AT-FS710/5 5x 10/100 Mbit

Allied Telesis Switch 5x FE AT-FS710/5 5x 10/100 Mbit


  • Switch type - Unmanaged
  • Power over Ethernet (PoE) - N
  • Aantal Basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten - 5Allied Telesis artikelnummer: AT-FS710/5-50
€ 39,88 excl. btw
€ 48,25  incl. btw
direct uit voorraad
5-port 10/100TX unmanaged switch with external PSU - Multi-Region Adapter

5-port 10/100TX unmanaged switch with external PSU - Multi-Region Adapter


  • Switch type - Unmanaged
  • Power over Ethernet (PoE) - N
  • Aantal Basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten - 5Allied Telesis artikelnummer: AT-FS710/5E-60
€ 43,24 excl. btw
€ 52,32  incl. btw
direct uit voorraad
8-port 10/100TX unmanaged switch with external PSU-Multi-Region Adopter

8-port 10/100TX unmanaged switch with external PSU-Multi-Region Adopter


  • Switch type - Unmanaged
  • Power over Ethernet (PoE) - Y
  • Aantal Basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten - 8
  • Rack-montage - YAllied Telesis artikelnummer: AT-FS710/8E-60
€ 45,84 excl. btw
€ 55,47  incl. btw
direct uit voorraad

AT-SPFX-2-90\100BaseFX\2km\1310nm\Multi-Mode Fibre

Allied Telesis artikelnummer: AT-SPFX/2-90
€ 49,92 excl. btw
€ 60,40  incl. btw
direct uit voorraad
8 port 10/100/1000TX unmanaged switch with external power supply EU Power Adapter

8 port 10/100/1000TX unmanaged switch with external power supply EU Power Adapter


  • Switch type - Unmanaged
  • Power over Ethernet (PoE) - N
  • Aantal Basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten - 8
  • Rack-montage - NAllied Telesis artikelnummer: AT-GS910/8E-50
€ 54,20 excl. btw
€ 65,58  incl. btw
direct uit voorraad
Allied Telesis AT-GS910/8-50 8-poorts gigabit netwerk switch

Allied Telesis AT-GS910/8-50 8-poorts gigabit netwerk switch


  • Switch type - Unmanaged
  • Power over Ethernet (PoE) - N
  • Aantal Basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten - 8
  • Rack-montage - NAllied Telesis artikelnummer: AT-GS910/8-50
€ 54,74 excl. btw
€ 66,24  incl. btw
direct uit voorraad
€ 56,94 excl. btw
€ 68,90  incl. btw
direct uit voorraad
100TX (RJ-45) to 100FX (SC) Fast Ethernet media converter

100TX (RJ-45) to 100FX (SC) Fast Ethernet media converter

Allied Telesis artikelnummer: AT-MC102XL-60
€ 66,28 excl. btw
€ 80,20  incl. btw
direct uit voorraad

MODU:AT-SPSX

Allied Telesis artikelnummer: SPSX-90
€ 68,14 excl. btw
€ 82,45  incl. btw
direct uit voorraad
100TX (RJ-45) to 100FX (ST) Fast Ethernet media converter

100TX (RJ-45) to 100FX (ST) Fast Ethernet media converter

Allied Telesis artikelnummer: AT-MC101XL-60
€ 71,20 excl. btw
€ 86,15  incl. btw
direct uit voorraad

16-port 10/100TX unmanaged switch with internal PSU-EU Power Cord

Allied Telesis artikelnummer: AT-FS710/16-50
€ 85,51 excl. btw
€ 103,47  incl. btw
direct uit voorraad
AT-SPEX\MMF\2km\1000Base\SmallForm\Pluggable\Hot Swappable
€ 88,85 excl. btw
€ 107,51  incl. btw
direct uit voorraad
Mini Media Converter 10/100T to 100BASE-FX MM LC connector

Mini Media Converter 10/100T to 100BASE-FX MM LC connector

Allied Telesis artikelnummer: AT-MMC200/LC-60
€ 94,36 excl. btw
€ 114,18  incl. btw
direct uit voorraad
16 port 10/100/1000TX unmanaged switch with internal power supply EU Power Adapter

16 port 10/100/1000TX unmanaged switch with internal power supply EU Power Adapter


  • Switch type - Unmanaged
  • Power over Ethernet (PoE) - N
  • Aantal Basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten - 16Allied Telesis artikelnummer: AT-GS910/16-50
€ 104,66 excl. btw
€ 126,64  incl. btw
direct uit voorraad
AT-DINRAIL-010\DIN Rail Rack mount for all Standalone Media Converters

AT-DINRAIL-010\DIN Rail Rack mount for all Standalone Media Converters


  • Breedte - 45 mm
  • Diepte - 145 mm
  • Kleur van het product - GreyAllied Telesis artikelnummer: AT-DINRAIL-010
€ 116,51 excl. btw
€ 140,98  incl. btw
direct uit voorraad

Desktop Mini Media Converter - 1000TX to 1000SX LC Connector

Allied Telesis artikelnummer: AT-DMC1000/LC-50
€ 118,92 excl. btw
€ 143,89  incl. btw
direct uit voorraad
PCI-EXPRESS FIBER ADAPTER CARD 100MBPS FAST ETHERNET ST-CONNECT

PCI-EXPRESS FIBER ADAPTER CARD 100MBPS FAST ETHERNET ST-CONNECT

Allied Telesis artikelnummer: AT-2711FX/ST-001
€ 122,33 excl. btw
€ 148,02  incl. btw
direct uit voorraad
AT-2711FX-SC-901\100Mbps Fast Ethernet PCI-Express Fiber Adapter Card\SC Connector\Standard and Low Profile Brackets\Single Pack SINGPRE
€ 122,33 excl. btw
€ 148,02  incl. btw
direct uit voorraad
Allied Telesis AT-GS950/8-50 8-poorts SFP+ managed netwerk switch

Allied Telesis AT-GS950/8-50 8-poorts SFP+ managed netwerk switch


  • Switch type - Managed
  • Power over Ethernet (PoE) - N
  • Aantal Basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten - 8
  • Aantal SFP/SFP+ poorten - 2Allied Telesis artikelnummer: AT-GS950/8-50
€ 128,71 excl. btw
€ 155,74  incl. btw
direct uit voorraad

Desktop Mini Media Converter 1000TX to 1000SX SC Connector

Allied Telesis artikelnummer: AT-DMC1000/SC-50
€ 130,33 excl. btw
€ 157,70  incl. btw
direct uit voorraad