Cookie Settings
  • Op werkdagen voor 16:00 besteld, volgende werkdag geleverd
  • Gratis verzending
  • Professioneel advies: Bel voor info naar 088 - 7077 804
  • IT-oplossingen
Het ICT adres voor de zakelijke markt en publieke sector
Winkelwagen   bekijk/wijzig inhoud
Je hebt nog geen producten in de winkelwagen.

0 items: € 0,00 
Bekijk winkelwagen | Afrekenen
088 - 7077 804
 registreren | login

D-Link Accessoires Netwerken

 
sorteer op:
resultaten per pagina:
 
Filter op trefwoord
 
 
Voorraad
 
 
Prijs
 
 
Module, Antenne, USB FireWire Adapter, Power supply
 
Converter/USB 2.0>F+ENet RJ45
Vergelijken

Converter/USB 2.0>F+ENet RJ45

D-Link artikelnummer: DUB-E100
€ 29,86 excl. btw
€ 36,13  incl. btw
direct uit voorraad
40GBASE-LR4 transceiver single-mode 10
Vergelijken

40GBASE-LR4 transceiver single-mode 10

D-Link artikelnummer: DEM-QX10Q-LR4
€ 2.184,00 excl. btw
€ 2.642,64  incl. btw
direct uit voorraad
12V 3A PSU Acc Blk Euro UK plug
Vergelijken

12V 3A PSU Acc Blk Euro UK plug

D-Link artikelnummer: PSM-12V-38-B
€ 21,00 excl. btw
€ 25,41  incl. btw
levertijd niet bekend
10/100/1000 to SFP Standalone Media
Vergelijken

10/100/1000 to SFP Standalone Media

D-Link artikelnummer: DMC-G01LC/E
€ 38,04 excl. btw
€ 46,03  incl. btw
levertijd niet bekend
Pole Mount Bracket
Vergelijken

Pole Mount Bracket

D-Link artikelnummer: DCS-37-4
€ 50,72 excl. btw
€ 61,37  incl. btw
levertijd niet bekend
Transceiveur SFP 10/100/1000BASE-T en cu
Vergelijken

Transceiveur SFP 10/100/1000BASE-T en cu

D-Link artikelnummer: DGS-712
€ 52,84 excl. btw
€ 63,94  incl. btw
levertijd niet bekend
Transceiver/F+ENet TX>FENet FX SC MM 2km
Vergelijken

Transceiver/F+ENet TX>FENet FX SC MM 2km

D-Link artikelnummer: DMC-300SC/E
€ 91,39 excl. btw
€ 110,58  incl. btw
levertijd niet bekend
1-port Mini-GBIC SFP Transceiver
Vergelijken

1-port Mini-GBIC SFP Transceiver

D-Link artikelnummer: DIS-S302SX
€ 143,60 excl. btw
€ 173,76  incl. btw
levertijd niet bekend
Transceiver/TX>F+ENet FX SC SM 15km
Vergelijken

Transceiver/TX>F+ENet FX SC SM 15km

D-Link artikelnummer: DMC-515SC/E
€ 156,13 excl. btw
€ 188,92  incl. btw
levertijd niet bekend
DIS-S310LX
Vergelijken

DIS-S310LX

D-Link artikelnummer: DIS-S310LX
€ 199,60 excl. btw
€ 241,52  incl. btw
levertijd niet bekend
1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX  Mini GBIC to 1000BaseLX Multi-mode Fiber Transceiver  up to 2km  Suitable for all D-Link switches with Mini GBIC slots
Vergelijken
€ 289,04 excl. btw
€ 349,74  incl. btw
levertijd niet bekend
SFP+10GBASE-T Copper Transceiver
Vergelijken

SFP+10GBASE-T Copper Transceiver

D-Link artikelnummer: DEM-410T
€ 395,00 excl. btw
€ 477,95  incl. btw
levertijd niet bekend
D-View 7 License for 25 Nodes
Vergelijken

D-View 7 License for 25 Nodes

D-Link artikelnummer: DV-700-N25-LIC
€ 492,30 excl. btw
€ 595,68  incl. btw
levertijd niet bekend
Vergelijken

770 W AC modular power supply

D-Link artikelnummer: DXS-PWR700AC
€ 793,61 excl. btw
€ 960,27  incl. btw
levertijd niet bekend