Cookie Settings
  • Voor 16:00 besteld, volgende werkdag geleverd
  • Gratis verzending
  • Professioneel advies: Bel voor info naar 088 - 7077 804 of chat
  • IT-oplossingen
Het ICT adres voor de zakelijke markt en publieke sector
Winkelwagen   bekijk/wijzig inhoud
U heeft nog geen producten in de winkelwagen.

0 items: € 0,00 
Bekijk winkelwagen | Afrekenen
088 - 7077 804
 registreren | login

Allied Telesis Accessoires Netwerken

 
sorteer op:
resultaten per pagina:
 
Filter op trefwoord
 
 
Voorraad
 
 
Prijs
 
 
Module, Antenne, USB FireWire Adapter, Power supply
 
100TX (RJ-45) to 100FX (SC) Fast Ethernet media converter
Vergelijken

100TX (RJ-45) to 100FX (SC) Fast Ethernet media converter

Allied Telesis artikelnummer: AT-MC102XL-60
€ 79,49 excl. btw
€ 96,18  incl. btw
direct uit voorraad
Single port Fiber Gigabit NIC for 32-bit PCIe x1 bus. SC. RoHs Version TAA compliant
Vergelijken
€ 144,34 excl. btw
€ 174,65  incl. btw
direct uit voorraad
Vergelijken

Quad SFP+ (QSFP+) Direct attach cable Twinax 1m (0 to 70oC)

Allied Telesis artikelnummer: AT-QSFP1CU
€ 194,56 excl. btw
€ 235,42  incl. btw
14 dagen
Vergelijken

Net.Cover Preferred - 3 year for AT-x530L-28GPX

Allied Telesis artikelnummer: AT-X530L-28GPXNCP3
€ 758,12 excl. btw
€ 917,33  incl. btw
14 dagen
Vergelijken

Net.Cover Advanced - 5 year for AT-x530L-28GPX

Allied Telesis artikelnummer: AT-X530L-28GPXNCA5
€ 2.013,22 excl. btw
€ 2.436,00  incl. btw
14 dagen
SINGLE UNIT WALL MOUNT BRACKET FOR MC PRODUCTS
Vergelijken

SINGLE UNIT WALL MOUNT BRACKET FOR MC PRODUCTS

Allied Telesis artikelnummer: AT-TRAY1
€ 34,25 excl. btw
€ 41,44  incl. btw
levertijd niet bekend
Vergelijken
€ 49,22 excl. btw
€ 59,56  incl. btw
levertijd niet bekend
100TX (RJ-45) to 100FX (ST) Fast Ethernet media converter
Vergelijken

100TX (RJ-45) to 100FX (ST) Fast Ethernet media converter

Allied Telesis artikelnummer: AT-MC101XL-60
€ 79,49 excl. btw
€ 96,18  incl. btw
levertijd niet bekend
Vergelijken
€ 119,55 excl. btw
€ 144,66  incl. btw
levertijd niet bekend
Vergelijken

Desktop Mini Media Converter 100TX to 100FX ST Connector

Allied Telesis artikelnummer: AT-DMC100/ST-50
€ 119,86 excl. btw
€ 145,03  incl. btw
levertijd niet bekend
SFP Pluggable Optical Module  1000LX1010km  Single mode  Dual fiber Tx=1310 Rx=1310  LC conn. (0 to 70C)
Vergelijken
€ 130,15 excl. btw
€ 157,48  incl. btw
levertijd niet bekend
Vergelijken

TAA (Federal) SFP/LC 1G, Multi-Mode,220m/550m, 850nm, Ext Temp

Allied Telesis artikelnummer: AT-SPSX/I-90
€ 140,49 excl. btw
€ 169,99  incl. btw
levertijd niet bekend
Single port Fiber Gigabit NIC for 32-bit PCIe x1 bus  LC. RoHs Version
Vergelijken

Single port Fiber Gigabit NIC for 32-bit PCIe x1 bus LC. RoHs Version

Allied Telesis artikelnummer: AT-2911SX/LC-901
€ 144,34 excl. btw
€ 174,65  incl. btw
levertijd niet bekend
Vergelijken
€ 153,58 excl. btw
€ 185,83  incl. btw
levertijd niet bekend
Vergelijken

Desktop Mini Media Converter 1000TX to 1000SX SC Connector

Allied Telesis artikelnummer: AT-DMC1000/SC-50
€ 153,58 excl. btw
€ 185,83  incl. btw
levertijd niet bekend
Extended Ethernet over VDSL2 BNC to 10/100/1000T
Vergelijken

Extended Ethernet over VDSL2 BNC to 10/100/1000T

Allied Telesis artikelnummer: AT-MMC6006-60
€ 153,58 excl. btw
€ 185,83  incl. btw
levertijd niet bekend
AT-PWR4-50\Redundant Power Supply for AT-MCR12 Media Converter\Rackmount Chassis
Vergelijken
€ 160,05 excl. btw
€ 193,66  incl. btw
levertijd niet bekend
1 meter stacking cable for AT-x510 series. Includes 2 stacking modules
Vergelijken
€ 208,38 excl. btw
€ 252,14  incl. btw
levertijd niet bekend
Vergelijken
€ 232,53 excl. btw
€ 281,36  incl. btw
levertijd niet bekend
Allied Telesis AT-PC2000/LC-60 POE netwerk switch
Vergelijken

Allied Telesis AT-PC2000/LC-60 POE netwerk switch

Allied Telesis artikelnummer: AT-PC2000/LC-60
€ 267,60 excl. btw
€ 323,80  incl. btw
levertijd niet bekend