Cookie Settings
  • Voor 16:00 besteld, volgende werkdag geleverd
  • Gratis verzending
  • Professioneel advies: Bel voor info naar 088 - 7077 804 of chat
  • IT-oplossingen
Het ICT adres voor de zakelijke markt en publieke sector
Winkelwagen   bekijk/wijzig inhoud
U heeft nog geen producten in de winkelwagen.

0 items: € 0,00 
Bekijk winkelwagen | Afrekenen
088 - 7077 804
 registreren | login

Allied Telesis Accessoires Netwerken

 
sorteer op:
resultaten per pagina:
 
Filter op trefwoord
 
 
Voorraad
 
 
Prijs
 
 
Module, Antenne, USB FireWire Adapter, Power supply
 
100TX (RJ-45) to 100FX (ST) Fast Ethernet media converter
Vergelijken

100TX (RJ-45) to 100FX (ST) Fast Ethernet media converter

Allied Telesis artikelnummer: AT-MC101XL-60
€ 77,72 excl. btw
€ 94,04  incl. btw
direct uit voorraad
Vergelijken

Net.Cover Advanced - 5 year for AT-x320-11GPT

Allied Telesis artikelnummer: AT-X320-11GPT-NCA5
€ 835,78 excl. btw
€ 1.011,29  incl. btw
7 dagen
Vergelijken

Net.Cover Advanced - 5 year for AT-x530L-52GPX

Allied Telesis artikelnummer: AT-X530L-52GPXNCA5
€ 2.544,48 excl. btw
€ 3.078,82  incl. btw
7 dagen
Vergelijken

Net.Cover Preferred - 3 year for AT-x320-11GPT

Allied Telesis artikelnummer: AT-X320-11GPT-NCP3
€ 317,26 excl. btw
€ 383,88  incl. btw
8 dagen
AT-PWR4-50\Redundant Power Supply for AT-MCR12 Media Converter\Rackmount Chassis
Vergelijken
€ 156,75 excl. btw
€ 189,67  incl. btw
11 dagen
Vergelijken
€ 724,26 excl. btw
€ 876,35  incl. btw
11 dagen
Vergelijken

Net.Cover Advanced - 1 year for

Allied Telesis artikelnummer: AT-FL-IE5-MRP-NCA1
€ 33,64 excl. btw
€ 40,70  incl. btw
levertijd niet bekend
SINGLE UNIT WALL MOUNT BRACKET FOR MC PRODUCTS
Vergelijken

SINGLE UNIT WALL MOUNT BRACKET FOR MC PRODUCTS

Allied Telesis artikelnummer: AT-TRAY1
€ 33,66 excl. btw
€ 40,73  incl. btw
levertijd niet bekend
Vergelijken
€ 48,30 excl. btw
€ 58,44  incl. btw
levertijd niet bekend
Vergelijken

Net.Cover Preferred - 1 year for

Allied Telesis artikelnummer: AT-FL-IE34-MRP-NCP1
€ 53,64 excl. btw
€ 64,90  incl. btw
levertijd niet bekend
100TX (RJ-45) to 100FX (SC) Fast Ethernet media converter
Vergelijken

100TX (RJ-45) to 100FX (SC) Fast Ethernet media converter

Allied Telesis artikelnummer: AT-MC102XL-60
€ 77,72 excl. btw
€ 94,04  incl. btw
levertijd niet bekend
Vergelijken

Net.Cover Preferred - 3 year for

Allied Telesis artikelnummer: AT-FL-IE5-MRP-NCP3
€ 80,85 excl. btw
€ 97,83  incl. btw
levertijd niet bekend
Vergelijken

Net.Cover Advanced - 3 year for

Allied Telesis artikelnummer: AT-FL-IE5-MRP-NCA3
€ 80,85 excl. btw
€ 97,83  incl. btw
levertijd niet bekend
Vergelijken

Net.Cover Elite - 3 year for

Allied Telesis artikelnummer: AT-FL-IE5-MRP-NCE3
€ 80,85 excl. btw
€ 97,83  incl. btw
levertijd niet bekend
Vergelijken

Net.Cover Advanced - 1 year for

Allied Telesis artikelnummer: AT-FL-IE34-MRP-NCA1
€ 88,90 excl. btw
€ 107,57  incl. btw
levertijd niet bekend
Vergelijken

Desktop Mini Media Converter 100TX to 100FX ST Connector

Allied Telesis artikelnummer: AT-DMC100/ST-50
€ 117,14 excl. btw
€ 141,74  incl. btw
levertijd niet bekend
Desktop Mini Media Converter 100TX to 100FX SC Connector USB Power Only
Vergelijken
€ 117,14 excl. btw
€ 141,74  incl. btw
levertijd niet bekend
Vergelijken

Net.Cover Advanced - 5 year for

Allied Telesis artikelnummer: AT-FL-IE5-MRP-NCA5
€ 124,16 excl. btw
€ 150,23  incl. btw
levertijd niet bekend
SFP Pluggable Optical Module  1000LX1010km  Single mode  Dual fiber Tx=1310 Rx=1310  LC conn. (0 to 70C)
Vergelijken
€ 127,51 excl. btw
€ 154,29  incl. btw
levertijd niet bekend
Vergelijken

TAA (Federal) SFP/LC 1G, Multi-Mode,220m/550m, 850nm, Ext Temp

Allied Telesis artikelnummer: AT-SPSX/I-90
€ 137,64 excl. btw
€ 166,54  incl. btw
levertijd niet bekend