Cookie Settings
  • Voor 16:00 besteld, volgende werkdag geleverd
  • Gratis verzending
  • Professioneel advies: Bel voor info naar 088 - 7077 804 of chat
  • IT-oplossingen
Het ICT adres voor de zakelijke markt en publieke sector
Winkelwagen   bekijk/wijzig inhoud
U heeft nog geen producten in de winkelwagen.

0 items: € 0,00 
Bekijk winkelwagen | Afrekenen
088 - 7077 804
 registreren | login

Allied Telesis Accessoires Netwerken

 
sorteer op:
resultaten per pagina:
 
Filter op trefwoord
 
 
Voorraad
 
 
Prijs
 
 
Module, Antenne, USB FireWire Adapter, Power supply
 
100TX (RJ-45) to 100FX (SC) Fast Ethernet media converter
Vergelijken

100TX (RJ-45) to 100FX (SC) Fast Ethernet media converter

Allied Telesis artikelnummer: AT-MC102XL-60
€ 62,41 excl. btw
€ 75,52  incl. btw
direct uit voorraad
100TX (RJ-45) to 100FX (ST) Fast Ethernet media converter
Vergelijken

100TX (RJ-45) to 100FX (ST) Fast Ethernet media converter

Allied Telesis artikelnummer: AT-MC101XL-60
€ 62,42 excl. btw
€ 75,53  incl. btw
direct uit voorraad
Single port Fiber Gigabit NIC for 32-bit PCIe x1 bus  LC. RoHs Version
Vergelijken

Single port Fiber Gigabit NIC for 32-bit PCIe x1 bus LC. RoHs Version

Allied Telesis artikelnummer: AT-2911SX/LC-901
€ 210,01 excl. btw
€ 254,11  incl. btw
direct uit voorraad
Single port Fiber Gigabit NIC for 32-bit PCIe x1 bus. SC. RoHs Version TAA compliant
Vergelijken
€ 210,01 excl. btw
€ 254,11  incl. btw
direct uit voorraad
Vergelijken
€ 959,08 excl. btw
€ 1.160,49  incl. btw
direct uit voorraad
SINGLE UNIT WALL MOUNT BRACKET FOR MC PRODUCTS
Vergelijken

SINGLE UNIT WALL MOUNT BRACKET FOR MC PRODUCTS

Allied Telesis artikelnummer: AT-TRAY1
€ 31,72 excl. btw
€ 38,38  incl. btw
6 dagen
AT-CV1000-20\1 Slot Converteon Chassis\1x External AC power Adapter
Vergelijken
€ 53,31 excl. btw
€ 64,51  incl. btw
6 dagen
Vergelijken

Desktop Mini Media Converter 100TX to 100FX ST Connector

Allied Telesis artikelnummer: AT-DMC100/ST-50
€ 107,14 excl. btw
€ 129,64  incl. btw
6 dagen
Vergelijken
€ 135,89 excl. btw
€ 164,43  incl. btw
6 dagen
Vergelijken

Net.Cover Advanced - 1 year for AT-x530L-28GPX

Allied Telesis artikelnummer: AT-X530L-28GPXNCA1
€ 454,60 excl. btw
€ 550,07  incl. btw
6 dagen
Vergelijken

Net.Cover Advanced - 3 year for AT-x530L-28GPX

Allied Telesis artikelnummer: AT-X530L-28GPXNCA3
€ 1.164,35 excl. btw
€ 1.408,86  incl. btw
6 dagen
6 slot chassis. Can accept 2 CFC and 4 x cards
Vergelijken

6 slot chassis. Can accept 2 CFC and 4 x cards

Allied Telesis artikelnummer: AT-SBX8106
€ 2.403,98 excl. btw
€ 2.908,82  incl. btw
6 dagen
Switchblade x8100 Central Fabric Controller 400Gbps
Vergelijken

Switchblade x8100 Central Fabric Controller 400Gbps

Allied Telesis artikelnummer: AT-SBX81CFC400
€ 8.647,69 excl. btw
€ 10.463,70  incl. btw
6 dagen
Vergelijken
€ 44,28 excl. btw
€ 53,58  incl. btw
7 dagen
Desktop Mini Media Converter 100TX to 100FX SC Connector USB Power Only
Vergelijken
€ 135,89 excl. btw
€ 164,43  incl. btw
7 dagen
Desktop Mini Media Converter 1000TX to 1000SX SC Connector - USB Power
Vergelijken
€ 146,15 excl. btw
€ 176,84  incl. btw
7 dagen
Industrial DIN Rail Mount 10/100TX to 100FX SC MMF 2Km Media Converter
Vergelijken

Industrial DIN Rail Mount 10/100TX to 100FX SC MMF 2Km Media Converter

Allied Telesis artikelnummer: AT-IMC100T/SCMM-80
€ 174,66 excl. btw
€ 211,34  incl. btw
7 dagen
Vergelijken

Quad SFP+ (QSFP+) Direct attach cable Twinax 1m (0 to 70oC)

Allied Telesis artikelnummer: AT-QSFP1CU
€ 175,80 excl. btw
€ 212,72  incl. btw
7 dagen
Vergelijken

Net.Cover Advanced - 1 year for AT-x320-11GPT

Allied Telesis artikelnummer: AT-X320-11GPT-NCA1
€ 194,05 excl. btw
€ 234,80  incl. btw
7 dagen
Allied Telesis AT-PC2000/LC-60 POE netwerk switch
Vergelijken

Allied Telesis AT-PC2000/LC-60 POE netwerk switch

Allied Telesis artikelnummer: AT-PC2000/LC-60
€ 298,36 excl. btw
€ 361,02  incl. btw
7 dagen