Cookie Settings
  • Voor 16:00 besteld, volgende werkdag op kantoor
  • Gratis verzending
  • Professioneel advies: Bel voor info naar 088 - 7077 804 of chat
  • IT-oplossingen
Het ICT adres voor de zakelijke markt en publieke sector
Winkelwagen   bekijk/wijzig inhoud
U heeft nog geen producten in de winkelwagen.

0 items: € 0,00 
Bekijk winkelwagen | Afrekenen
088 - 7077 804
 registreren | login

Accessoires Netwerken

 
sorteer op:
resultaten per pagina:
 
Filter op trefwoord
 
 

Fabrikant

 
 
Voorraad
 
 
Prijs
 
 
Module, Antenne, USB FireWire Adapter, Power supply
 
Vergelijken

Blu-Basic Stekkerdoos 1.5 meter 6-voudig zwart Schakelaar

Blu-Basic artikelnummer: BUN770034/OT1
€ 12,59 excl. btw
€ 15,23  incl. btw
direct uit voorraad
Vergelijken

Blu-Basic Stekkerdoos 1.5 meter 6-voudig wit

Blu-Basic artikelnummer: BUN770044/OT1
€ 13,81 excl. btw
€ 16,71  incl. btw
direct uit voorraad
Vergelijken

Blu-Basic Stekkerdoos 3 meter 6-voudig wit

Blu-Basic artikelnummer: BUN770046/OT1
€ 14,00 excl. btw
€ 16,94  incl. btw
direct uit voorraad
Vergelijken

Blu-Basic Stekkerdoos 5 meter 6-voudig wit

Blu-Basic artikelnummer: BUN770047/OT1
€ 14,78 excl. btw
€ 17,88  incl. btw
direct uit voorraad
USB 1.1 to serial Conv. DSUB 9M
Vergelijken

USB 1.1 to serial Conv. DSUB 9M

ASSMANN artikelnummer: DA-70155-1
€ 16,80 excl. btw
€ 20,33  incl. btw
direct uit voorraad
Aruba Instant On 12V Power Adapter
Vergelijken

Aruba Instant On 12V Power Adapter

HPe artikelnummer: R3X85A
€ 20,96 excl. btw
€ 25,36  incl. btw
direct uit voorraad
CABINET JUMPER POWER CORD  250 VAC 16A  C14-C15 CONNECTORS
Vergelijken
€ 21,19 excl. btw
€ 25,64  incl. btw
minimaal 1 week
UF-MM-1G - U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, 2-Pack
Vergelijken
€ 23,06 excl. btw
€ 27,90  incl. btw
direct uit voorraad
USB 3.1 Adapter USB-C Male - VGA Female Anthracite
Vergelijken
€ 23,34 excl. btw
€ 28,24  incl. btw
direct uit voorraad
StarTech 1-poort PCI Express IDE Controllerkaart
Vergelijken
€ 24,32 excl. btw
€ 29,43  incl. btw
direct uit voorraad
StarTech USB 3.0 naar gigabit Ethernet NIC netwerkadapter - wit
Vergelijken
€ 26,63 excl. btw
€ 32,22  incl. btw
direct uit voorraad
X4 PCI EXPRESS TO M.2 PCIE SSD ADAPTER
Vergelijken

X4 PCI EXPRESS TO M.2 PCIE SSD ADAPTER

StarTech artikelnummer: PEX4M2E1
€ 27,91 excl. btw
€ 33,77  incl. btw
direct uit voorraad
USB 3.1 Adapter USB-C Male - USB A Female / USB-C Female / VGA Female White
Vergelijken
€ 28,29 excl. btw
€ 34,23  incl. btw
direct uit voorraad
FL capacitor cable 36 Inch Battery, provides back up
Vergelijken
€ 29,03 excl. btw
€ 35,13  incl. btw
direct uit voorraad
Converter/USB 2.0>F+ENet RJ45
Vergelijken

Converter/USB 2.0>F+ENet RJ45

D-Link artikelnummer: DUB-E100
€ 29,86 excl. btw
€ 36,13  incl. btw
direct uit voorraad
Vergelijken

Dual Rotor Hot Pluggable Fan

HPe artikelnummer: 822531-001
€ 32,56 excl. btw
€ 39,40  incl. btw
direct uit voorraad
USB 3.1 Adapter USB-C Male - USB A Female / USB-C Female / HDMI output Anthracite
Vergelijken
€ 35,24 excl. btw
€ 42,64  incl. btw
direct uit voorraad
Vergelijken

MicroSvr Gen10+ iLO Enablement

HPe artikelnummer: P13788-B21
€ 38,44 excl. btw
€ 46,51  incl. btw
direct uit voorraad
StarTech - Gb Fiber SFP  (HP J4858C Compatible).
Vergelijken

StarTech - Gb Fiber SFP (HP J4858C Compatible).

StarTech artikelnummer: J4858CST
€ 42,29 excl. btw
€ 51,17  incl. btw
direct uit voorraad
MSA Compliant 1000Base-TX SFP - Copper
Vergelijken

MSA Compliant 1000Base-TX SFP - Copper

StarTech artikelnummer: SFP1000TXST
€ 42,92 excl. btw
€ 51,93  incl. btw
direct uit voorraad