• Voor 16:00 besteld, volgende werkdag op kantoor
  • Gratis verzending
  • Professioneel advies: Bel voor info naar 023 - 567 08 14 of chat
  • IT-oplossingen
Het ICT adres voor de zakelijke markt en publieke sector
Winkelwagen   bekijk/wijzig inhoud
U heeft nog geen producten in de winkelwagen.

0 items: € 0,00 
Bekijk winkelwagen | Afrekenen
023 - 567 08 14
 registreren | login

Glasvezel Kabels

 
sorteer op:
resultaten per pagina:
 
Filter op trefwoord
 
 
Voorraad
 
 

Diameter

 
 

Kabel lengte

 
 

Kabel kleur

 
 
Prijs
 
 
Singel / MultiMode Fiber Optical Cable 1 - 50 meter
 
HPe 5m LC-LC Multi-Mode OM3 Fibre Channel Cable
Vergelijken

HPe 5m LC-LC Multi-Mode OM3 Fibre Channel Cable


  • Kabel lengte - 5 m
  • Kabel kleur - BlueHPe artikelnummer: AJ836A
€ 72,82 excl. btw
€ 88,11  incl. btw
direct uit voorraad
HPe Premier Flex LC/LC OM4 2f 5m Cbl
Vergelijken

HPe Premier Flex LC/LC OM4 2f 5m Cbl


  • Kabel lengte - 5 mHPe artikelnummer: QK734A
€ 86,04 excl. btw
€ 104,11  incl. btw
direct uit voorraad
HPe 4 X Cable IPConsoleSwitch 90cm
Vergelijken

HPe 4 X Cable IPConsoleSwitch 90cm


  • Kabel lengte - 0.9 m
  • Kabel kleur - RedHPe artikelnummer: 263474-B21
€ 27,02 excl. btw
€ 32,69  incl. btw
minimaal 1 week
HPE Premier Flex LC/LC OM4 2f 5m Cbl
Vergelijken

HPE Premier Flex LC/LC OM4 2f 5m Cbl


  • Kabel lengte - 5 mHPe artikelnummer: QK734AH
€ 42,11 excl. btw
€ 50,95  incl. btw
minimaal 1 week
HPe DL120 Gen9 8SFF w/H240 Cbl Kit
Vergelijken

HPe DL120 Gen9 8SFF w/H240 Cbl Kit

HPe artikelnummer: 777421-B21
€ 44,94 excl. btw
€ 54,38  incl. btw
minimaal 1 week
HPe DL120 Gen9 8SFF w/P440 Cbl Kit
Vergelijken

HPe DL120 Gen9 8SFF w/P440 Cbl Kit

HPe artikelnummer: 777418-B21
€ 44,94 excl. btw
€ 54,38  incl. btw
minimaal 1 week
HPe 0.5 m LC-LC Multi-Mode OM3 Fibre Channel Cable
Vergelijken

HPe 0.5 m LC-LC Multi-Mode OM3 Fibre Channel Cable


  • Connector - 2 x LC
  • Kabel lengte - 0.5 m
  • Kabel kleur - BlueHPe artikelnummer: AJ833A
€ 51,49 excl. btw
€ 62,30  incl. btw
minimaal 1 week
HPe 1 m LC-LC Multi-Mode OM3 Fibre Channel Cable
Vergelijken

HPe 1 m LC-LC Multi-Mode OM3 Fibre Channel Cable


  • Connector - 2 x LC
  • Kabel lengte - 1 m
  • Kabel kleur - BlueHPe artikelnummer: AJ834A
€ 54,54 excl. btw
€ 65,99  incl. btw
minimaal 1 week
HPe 2 m LC-LC Multi-Mode OM3 Fibre Channel Cable
Vergelijken

HPe 2 m LC-LC Multi-Mode OM3 Fibre Channel Cable


  • Kabel lengte - 2 m
  • Kabel kleur - BlueHPe artikelnummer: AJ835A
€ 58,34 excl. btw
€ 70,59  incl. btw
minimaal 1 week
HPe Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 1m Cable
Vergelijken

HPe Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 1m Cable


  • Kabel lengte - 1 mHPe artikelnummer: QK732A
€ 65,20 excl. btw
€ 78,89  incl. btw
minimaal 1 week
HPe Premier Flex LC/LC OM4 2f 2m Cbl
Vergelijken

HPe Premier Flex LC/LC OM4 2f 2m Cbl


  • Kabel lengte - 2 mHPe artikelnummer: QK733A
€ 69,01 excl. btw
€ 83,50  incl. btw
minimaal 1 week
HPe BladeSystem c-Class 0.5m 10-GbE CX4 Kabel
Vergelijken

HPe BladeSystem c-Class 0.5m 10-GbE CX4 Kabel


  • Kabel lengte - 0.5 mHPe artikelnummer: 444477-B21
€ 73,48 excl. btw
€ 88,91  incl. btw
minimaal 1 week
HPe Cable/2m Single-Mode LC/LC FC
Vergelijken

HPe Cable/2m Single-Mode LC/LC FC


  • Kabel lengte - 2 m
  • Kabel kleur - TurquoiseHPe artikelnummer: AK345A
€ 75,40 excl. btw
€ 91,23  incl. btw
minimaal 1 week
HPe Cable/5m Single-Mode LC/LC FC
Vergelijken

HPe Cable/5m Single-Mode LC/LC FC


  • Kabel lengte - 5 m
  • Kabel kleur - TurquoiseHPe artikelnummer: AK346A
€ 81,50 excl. btw
€ 98,62  incl. btw
minimaal 1 week
HPe BladeSystem c-Class 3m 10-GbE CX4 Kabel
Vergelijken

HPe BladeSystem c-Class 3m 10-GbE CX4 Kabel


  • Kabel lengte - 3 mHPe artikelnummer: 444477-B23
€ 90,09 excl. btw
€ 109,01  incl. btw
minimaal 1 week
HPe 15 m LC-LC Multi-Mode OM3 Fibre Channel Cable
Vergelijken

HPe 15 m LC-LC Multi-Mode OM3 Fibre Channel Cable


  • Connector - 2 x LC
  • Kabel lengte - 15 m
  • Kabel kleur - BlueHPe artikelnummer: AJ837A
€ 100,51 excl. btw
€ 121,62  incl. btw
minimaal 1 week
HPe SAS Externe 1x-4M kabel kit
Vergelijken

HPe SAS Externe 1x-4M kabel kit


  • Kabel lengte - 4 mHPe artikelnummer: AE468A
€ 110,79 excl. btw
€ 134,06  incl. btw
minimaal 1 week
HPe BLc Cisco .5m Stacking Cbl Opt
Vergelijken

HPe BLc Cisco .5m Stacking Cbl Opt

HPe artikelnummer: 494331-B21
€ 118,62 excl. btw
€ 143,53  incl. btw
minimaal 1 week
HPe Premier Flex LC/LC OM4 2f 15m Cbl
Vergelijken

HPe Premier Flex LC/LC OM4 2f 15m Cbl


  • Kabel lengte - 15 mHPe artikelnummer: QK735A
€ 119,56 excl. btw
€ 144,67  incl. btw
minimaal 1 week
HPe SAS TP I-E 3X1X 5M Server kabel kit
Vergelijken

HPe SAS TP I-E 3X1X 5M Server kabel kit


  • Kabel lengte - 3.9 mHPe artikelnummer: AE464A
€ 120,00 excl. btw
€ 145,20  incl. btw
minimaal 1 week