• Voor 16:00 besteld, volgende werkdag op kantoor
  • Gratis verzending
  • Professioneel advies: Bel voor info naar 088 - 7077 804 of chat
  • IT-oplossingen
Het ICT adres voor de zakelijke markt en publieke sector
Winkelwagen   bekijk/wijzig inhoud
U heeft nog geen producten in de winkelwagen.

0 items: € 0,00 
Bekijk winkelwagen | Afrekenen
088 - 7077 804
 registreren | login

Glasvezel Kabels

 
sorteer op:
resultaten per pagina:
 
Filter op trefwoord
 
 
Voorraad
 
 

Kabel lengte

 
 

Kabel kleur

 
 
Prijs
 
 
Singel / MultiMode Fiber Optical Cable 1 - 50 meter
 
HPe 2 m LC-LC Multi-Mode OM3 Fibre Channel Cable
Vergelijken

HPe 2 m LC-LC Multi-Mode OM3 Fibre Channel Cable


  • Kabel lengte - 2 m
  • Kabel kleur - BlueHPe artikelnummer: AJ835A
€ 83,89 excl. btw
€ 101,51  incl. btw
direct uit voorraad
HPe Premier Flex LC/LC OM4 2f 5m Cbl
Vergelijken

HPe Premier Flex LC/LC OM4 2f 5m Cbl


  • Kabel lengte - 5 mHPe artikelnummer: QK734A
€ 86,04 excl. btw
€ 104,11  incl. btw
direct uit voorraad
HPe Premier Flex LC/LC OM4 2f 2m Cbl
Vergelijken

HPe Premier Flex LC/LC OM4 2f 2m Cbl


  • Kabel lengte - 2 mHPe artikelnummer: QK733A
€ 99,76 excl. btw
€ 120,71  incl. btw
direct uit voorraad
Aruba 10G SFP+ to SFP+ 3m DAC Cable
Vergelijken

Aruba 10G SFP+ to SFP+ 3m DAC Cable


  • Kabel lengte - 3 mHPe artikelnummer: J9283D
€ 122,64 excl. btw
€ 148,39  incl. btw
direct uit voorraad
Aruba 10G SFP+to SFP+7m DAC Cable
Vergelijken

Aruba 10G SFP+to SFP+7m DAC Cable


  • Kabel lengte - 7 mHPe artikelnummer: J9285D
€ 165,10 excl. btw
€ 199,77  incl. btw
direct uit voorraad
HPE Premier Flex LC/LC OM4 2f 5m Cbl
Vergelijken

HPE Premier Flex LC/LC OM4 2f 5m Cbl


  • Kabel lengte - 5 mHPe artikelnummer: QK734AH
€ 42,61 excl. btw
€ 51,56  incl. btw
minimaal 1 week
HPe DL120 Gen9 8SFF w/H240 Cbl Kit
Vergelijken

HPe DL120 Gen9 8SFF w/H240 Cbl Kit

HPe artikelnummer: 777421-B21
€ 45,44 excl. btw
€ 54,98  incl. btw
minimaal 1 week
HPe 5m LC-LC Multi-Mode OM3 Fibre Channel Cable
Vergelijken

HPe 5m LC-LC Multi-Mode OM3 Fibre Channel Cable


  • Kabel lengte - 5 m
  • Kabel kleur - BlueHPe artikelnummer: AJ836A
€ 73,22 excl. btw
€ 88,60  incl. btw
minimaal 1 week
HPe BladeSystem c-Class 0.5m 10-GbE CX4 Kabel
Vergelijken

HPe BladeSystem c-Class 0.5m 10-GbE CX4 Kabel


  • Kabel lengte - 0.5 mHPe artikelnummer: 444477-B21
€ 73,88 excl. btw
€ 89,39  incl. btw
minimaal 1 week
HPe 15 m LC-LC Multi-Mode OM3 Fibre Channel Cable
Vergelijken

HPe 15 m LC-LC Multi-Mode OM3 Fibre Channel Cable


  • Connector - 2 x LC
  • Kabel lengte - 15 m
  • Kabel kleur - BlueHPe artikelnummer: AJ837A
€ 100,51 excl. btw
€ 121,62  incl. btw
minimaal 1 week
HPe Premier Flex LC/LC OM4 2f 15m Cbl
Vergelijken

HPe Premier Flex LC/LC OM4 2f 15m Cbl


  • Kabel lengte - 15 mHPe artikelnummer: QK735A
€ 119,56 excl. btw
€ 144,67  incl. btw
minimaal 1 week
HPE X240 10G SFP+ to SFP+ 0.65m Direct Attach Copper Campus-Cable
Vergelijken

HPE X240 10G SFP+ to SFP+ 0.65m Direct Attach Copper Campus-Cable


  • Kabel lengte - 0.65 mHPe artikelnummer: JH693A
€ 161,00 excl. btw
€ 194,81  incl. btw
minimaal 1 week
HPE X240 10G SFP+ to SFP+ 1.2m Direct Attach Copper Campus-Cable
Vergelijken

HPE X240 10G SFP+ to SFP+ 1.2m Direct Attach Copper Campus-Cable


  • Kabel lengte - 1.2 mHPe artikelnummer: JH694A
€ 170,42 excl. btw
€ 206,21  incl. btw
minimaal 1 week
Vergelijken
€ 176,18 excl. btw
€ 213,18  incl. btw
minimaal 1 week
HPE X240 10G SFP+ SFP+ 7m Direct AttachCopper Campus-Cable
Vergelijken

HPE X240 10G SFP+ SFP+ 7m Direct AttachCopper Campus-Cable


  • Kabel lengte - 7 mHPe artikelnummer: JH696A
€ 203,60 excl. btw
€ 246,36  incl. btw
minimaal 1 week
HPE X240 10G SFP+ to SFP+ 3m Direct Attach Copper Campus-Cable
Vergelijken

HPE X240 10G SFP+ to SFP+ 3m Direct Attach Copper Campus-Cable


  • Kabel lengte - 3 mHPe artikelnummer: JH695A
€ 232,01 excl. btw
€ 280,73  incl. btw
minimaal 1 week
HPE X240 40G QSFP+QSFP+1m DAC C-Cable
Vergelijken

HPE X240 40G QSFP+QSFP+1m DAC C-Cable


  • Kabel lengte - 1 mHPe artikelnummer: JH697A
€ 361,06 excl. btw
€ 436,88  incl. btw
minimaal 1 week
HPE X240 100G QSFP28 1m DAC C-Cable
Vergelijken

HPE X240 100G QSFP28 1m DAC C-Cable


  • Kabel lengte - 1 mHPe artikelnummer: JH701A
€ 385,74 excl. btw
€ 466,75  incl. btw
minimaal 1 week
Vergelijken
€ 404,18 excl. btw
€ 489,06  incl. btw
minimaal 1 week
HPE X240 40G QSFP+ QSFP+ 3m DAC C-Cable
Vergelijken

HPE X240 40G QSFP+ QSFP+ 3m DAC C-Cable


  • Kabel lengte - 3 mHPe artikelnummer: JH698A
€ 466,52 excl. btw
€ 564,49  incl. btw
minimaal 1 week