Cookie Settings
  • Voor 16:00 besteld, volgende werkdag op kantoor
  • Gratis verzending
  • Professioneel advies: Bel voor info naar 088 - 7077 804 of chat
  • IT-oplossingen
Het ICT adres voor de zakelijke markt en publieke sector
Winkelwagen   bekijk/wijzig inhoud
U heeft nog geen producten in de winkelwagen.

0 items: € 0,00 
Bekijk winkelwagen | Afrekenen
088 - 7077 804
 registreren | login

HP JD118B-C2G MMF Transceiver

Artikelnr: 89084 / EAN: 757120890843

Cables To Go
€ 46,46 excl. btw
€ 56,22  incl. btw
levertijd minimaal 1 week
- +
WAAROM BUYITDIRECT?
Gratis verzending
Voor 16.00 besteld
volgende werkdag op kantoor
Persoonlijk en professioneel contact
Service van begin tot eind
Klantbeoordeling van 8,6
  • facebook
  • twitter
  • linkedin

Productspecialist

Heeft u vragen over dit product? Hans Schoppers staat voor u klaar.

Bel mij    Email mij

Bel Hans Schoppers op: 088 - 7077 814


Wordt u liever teruggebeld? Vul dan onderstaand formulier in.


This SFP (mini-GBIC) transceiver module is designed for use with HP network equipment and is equivalent to HP part number JD118B. This transceiver is built to meet or exceed the specifications of the OEM and to comply with Multi-Source Agreement (MSA) standards. This product is 100% functionally tested, and compatibility is guaranteed. The transceiver is hot-swappable input/output device which allows a Gigabit Ethernet port to link with a fibre optic network. OEM specific configuration


 
 
89084 specificaties
 
Technische details
 Soort aansluiting: mini-GBIC
 Gewicht: 68.03 g
 Hoogte: 12.7 mm
 Diepte: 7.62 mm
 Breedte: 55.88 mm