Cookie Settings
  • Voor 16:00 besteld, volgende werkdag op kantoor
  • Gratis verzending
  • Professioneel advies: Bel voor info naar 088 - 7077 804 of chat
  • IT-oplossingen
Het ICT adres voor de zakelijke markt en publieke sector
Winkelwagen   bekijk/wijzig inhoud
U heeft nog geen producten in de winkelwagen.

0 items: € 0,00 
Bekijk winkelwagen | Afrekenen
088 - 7077 804
 registreren | login

Juniper EX-SFP-10GE-LR-C2G SMF Transcvr

Artikelnr: 89083 / EAN: 757120890836

Cables To Go
€ 389,72 excl. btw
€ 471,56  incl. btw
levertijd minimaal 1 week
- +
WAAROM BUYITDIRECT?
Gratis verzending
Voor 16.00 besteld
volgende werkdag op kantoor
Persoonlijk en professioneel contact
Service van begin tot eind
Klantbeoordeling van 8,6
  • facebook
  • twitter
  • linkedin

Productspecialist

Heeft u vragen over dit product? Hans Schoppers staat voor u klaar.

Bel mij    Email mij

Bel Hans Schoppers op: 088 - 7077 814


Wordt u liever teruggebeld? Vul dan onderstaand formulier in.


This SFP+ transceiver module is designed for use with Juniper Networks network equipment and is equivalent to Juniper Networks part number EX-SFP-10GE-LR. This transceiver is built to meet or exceed the specifications of the OEM and to comply with Multi-Source Agreement (MSA) standards. This product is 100% functionally tested, and compatibility is guaranteed. The transceiver is hot-swappable input/output device which allows a 10 Gigabit Ethernet port to link with a fiber optic


 
 
89083 specificaties
 
Technische details
 Soort aansluiting: SFP+